Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

Temat: Dzień Czytania Tolkiena 2015 i wydarzenia mu towarzyszące (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eilíf
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 256

Wysłany: 01-04-2015 16:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Frangern napisał(a) (zobacz wpis):

PS - Wymowa nazwiska Tolkiena - ocena.

I co, jak tam nie ma prawidłowej odpowiedzi wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Jestem rozwalony Jakby była transkrypcja fonetyczna, ale nie ma. Nie mogę zagłosować Uśmiech

Cytat:
Akurat bardzo interesowałem się, co 25 działo się w Poznaniu, żałując nawet, że tam nie mieszkam .
Moje "obchody" tego dnia były, rzecz jasna, dużo skromniejsze. Po prostu, usiadłem z dwoma kolegami i gadaliśmy o JRR, jego twórczości, fanfikach takich i owakich tudzież Pidżeju.

O, moim zdaniem nie ma czego żałować ( Ble Ble ;D Super śmiech ), ale rzeczywiście miło, że akurat na ten dzień i dni go poprzedzające coś zorganizowano, mam nadzieję, że w przyszłym roku się powtórzy i że wezmę (czynny) udział. A wspominanie JRRT jest zawsze chwalebne, nawet bez fanfar i zamkowej oprawy Uśmiech

mcleo
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 5

Wysłany: 10-06-2015 21:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Już jakiś czas minął, ale dosłownie "przed chwilą" dołączyłem do forum. Pojawiły się fotki z czytania w Poznaniu, może ktoś się jeszcze znajdzie na moich.
Fotki niestety na fejsie, ale link publiczny więc sądzę, że wszyscy zobaczą: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.439453832889670.1073741829.35 8963477605373&type=3
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Dzień Czytania Tolkiena 2015 i wydarzenia mu towarzyszące (Strona 2 z 2)

Skocz do: