Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Wielki Test Wiedzy Tolkienowskiej (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Astor1914
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 10

Wysłany: 01-12-2014 17:07    Temat wpisu: Wielki Test Wiedzy Tolkienowskiej Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Administracja Śródziemie Wiki, polskiej encyklopedii tolkienowskiej, zdecydowała się na promowanie dzieł Tolkiena w Polsce poprzez zorganizowanie 'Wielkiego Konkursu Wiedzy Tolkienowskiej'. Odbędzie się on na stronie interetowej pod adresem pl.lotr.wikia.com. Będzie kilkuetapowy, a pierwsza runda będzie miała miejsce w dzień premiery filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii w Polsce, 26 grudnia 2014 roku. Mam nadzieje, że nie będzie zbyt łatwy, dla was, osób, które świetnie znają świat Tolkiena. Z przymrużeniem oka

Jeżeli macie jakieś pytania, to nie krępujcie się, na każde postaram się odpowiedzieć najlepiej jak potrafię.

Ps. Zachęcam też do udostępnienia, posta na facebooku, który ma na celu wypromować ten 'Wielki Test Wiedzy Tolkienowskiej' - https://www.facebook.com/wikia.lotr/photos/a.611085132335930.1073741828 .464507343660377/624486267662483/?type=1.
Powrót do góry

KacperP
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 01-12-2014 21:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zarejestrowałem się na Śródziemie Wiki i mam nadzieję na dobry konkurs(choć dla mnie pewnie będzie trudny, bo na razie jestem tolkienowskim żółtodziobem).

Astor1914
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 02-12-2014 17:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Postaramy sie aby poziom trudności był zróżnicowany, mam nadzieje, że każdy znajdzie pytanie, na ktore będzie w stanie odpowiedzieć. Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Astor1914
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 25-12-2014 12:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przypominamy, że rozpoczęcie Wielkiego Testu Tolkienowskiego już jutro. Z przymrużeniem oka

Zaczynamy od godziny dziewiątej. Na pierwszy ruszt rzucimy znanego, łatwego i popularnego hobbita. W sobotę, nie mniej popularnego i lubianego Władcę Pierścieni. A niedziela będzie zawierać pytania z Silmarillionu, Niedokończonych Opowieści i Listów. Tak więc przygotowujcie się. Z przymrużeniem oka

Tutaj trochę szczegółów - http://pl.lotr.wikia.com/wiki/%C5%9Ar%C3%B3dziemie_Wiki:Wielki_Test_Wie dzy_Tolkienowskiej
Powrót do góry

CHOMIK666
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 122

Wysłany: 25-12-2014 19:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam kilka pytań odnośnie testu, które może zainteresują innych dlatego nie na PW:)
Czy na każde pytanie będzie określony czas czy po prostu odpowiedzi należałoby udzielić do 21.00?
Czy ważna będzie zasada kto pierwszy ten lepszy, czy na pierwszym miejscu będą stały po prostu dobre odpowiedzi?
Czy kolejne (sobota-niedziela) będą miały taką samą formę?

Astor1914
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 25-12-2014 21:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

1. Na wszystkie będzie czas do 21.
2. Jest to raczej tylko test, a nie jakieś wielkie współzawodnictwo. Przyjęliśmy taką formę, aby uczestnicy skupili się na własnej wiedzy, a nie na tym aby za wszelką cenę szukać informacji w internecie. Choć w podsumowaniu raczej będziemy zwracać uwagę na sumę dobrych odpowiedzi.
3. Tak, sobota i niedziela będą miały taką samą formę.
Powrót do góry

CHOMIK666
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 122

Wysłany: 25-12-2014 22:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Super dzięki. Jak liczycie na uczciwość uczestników dobrze byłoby wziąć pod uwagę czas odpowiedzi (chodź nie wiem jak hmmmm... Język ), no, ale to tylko zabawa i taka moja mała rada. Melduję obecność wszystko mi się pomieszało

KacperP
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 26-12-2014 15:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wziąłem udział, fajny test Jestem za . Dzisiejsza część w miarę łatwa, zdążyłem się jednak dowiedzieć, że popełniłem kilka błędów hmmmm... Oh nie! Wałkiem go! . Wieczorem będą odpowiedzi z uzasadnieniami. Zapraszam!

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Wielki Test Wiedzy Tolkienowskiej (Strona 1 z 1)

Skocz do: