Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Przeniewiercą jest, kto porzuca towarzyszy, gdy ciemności zastępują drogę." Gimli, Władca Pierścieni

Temat: Tolkien's Road - opinie, recenzje (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Turambar II
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 155

Wysłany: 29-11-2014 17:26    Temat wpisu: Tolkien's Road - opinie, recenzje Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Długo zastanawiałem się gdzie by ten temat umiejscowić, bo de fakto pasuję do Filmów i Twórczości Fanów. Mowa oczywiście o Tolkien's Road czyli fanowskim filmiku o życiu Mistrza i początkach tworzenia uniwersum.

1. link dla osób, które filmu jeszcze nie widziały: https://www.youtube.com/watch?v=KTCc6Z3dAZI
2 informacje na IMDP http://www.imdb.com/title/tt3441940/

Mnie osobiście filmik nie za bardzo przypadł do gusty, byłem zmuszony przerwać projekcje po 20 minutach Nie Nie Nie podobało mi się wiele rzeczy jak na przykład prezentacja żołnierzy niemieckich z maskami orków (sam Tolkien stwierdził, że orkowie w żaden sposób nie są alegorią żołnierzy nieprzyjaciela) .Również postać denerwującego hobbita wykradającego księgę tzn jego barwa głosu i cały sposób bycia wywołała we mnie mieszane uczucia. Wiem, że pewnie mnie zlinczujecie, ale Tolkien w tym filmie imho został przedstawiony jako... czubek wściekły wściekły wściekły
Na plus jest za to dobór głównego aktora - Casey E. Lewisa.
To tylko moja opinia. Z chęcią usłyszałbym Wasze Uśmiech

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Tolkien's Road - opinie, recenzje (Strona 1 z 1)

Skocz do: