Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Od czasu wzejścia słońca, czas w Śródziemiu zaczął biegnąć szybciej, a wszystkie rzeczy zmieniały się i starzały w niezwykle przyśpieszonym tempie." , Silmarillion

Temat: Książka czy audiobook? (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milosniczka Legolasa
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 15

Wysłany: 11-08-2014 10:31    Temat wpisu: Książka czy audiobook? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Co wolicie? Ja osobiście nie wiem. Bardzo lubię czytać, ale pry audiobooku możesz zamknąć oczy i wszystko sobie wyobrazić. Jakie jest wasze zdanie? Uśmiech

Celembriana
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 135

Wysłany: 11-08-2014 16:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zdecydowanie książka Uśmiech Nie mogę sobie niczego wyobrazić przy audiobooku, na dodatek nic później nie pamiętam, jestem wzrokowcem Język Pomijam fakt, że głowa mnie później boli, nie lubię słuchać monologów Skrzywienie

PAS Bang!PserwaBang!
Powrót do góry

Floin
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 15
Nieobecny(a): Dwalin mnie wezwał, bo za mało mieczy wykułem na ten miesiąc

Wysłany: 12-08-2014 10:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jasne, że książka!
1.Łatwiej sobie wyobrazić akcję zawartą w tekście.
2.Czytanie do dla mnie ucieczka od hałasów. Potrzebuję ciszy, a nie kolejne nawijki.
3. Po niezrozumiałym tekście można wrócić i powoli przeczytać jeszcze raz. Z audiobookiem jest to trudniejsze.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: Książka czy audiobook? (Strona 1 z 1)

Skocz do: