Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poprzez mrok można czasem dotrzeć do światła." Gelmir, Niedokończone Opowieści

Temat: Oxonmoot 2014 (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdalena
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 21-09-2014 14:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Łał, gratuluję! Patrząc na zdjęcie, to bardzo ładne musiały być te ogrody collegu Uśmiech
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 24-09-2014 14:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziękuję Wam za gratulacje Dziękuję

Ogrody piękne, kojarzyły mi się z Alicją w krainie czarów. Ponoć każdy college ma swoje ogrody w środku, nie wiem czy u nas jest coś porównywalnego jeśli idzie o wnętrza uniwersyteckie? Udało mi się wejść do Exeter College, był w niedzielę dzień otwarty i tam też pięknie Love Wnętrza jak w bajce, nie na uczelni (zdjęcia później). Cały Oxford jest miły dla oka, o wiele spokojniejszy i klimatyczniejszy od Londynu.

Exeter College - tymi drzwiami pewnie JRRT za swych studenckich lat przechodził z głównego dziedzińca koledżu na drugi z ogrodami Uśmiech Dla mnie drzwi do Narnii. Zdjęcie zrobione przez Marię Milushevę, która oprowadziła nas po Exeter College.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Debata za i przeciw dziedzictwu JRRT w rękach Petera Jacksona.

A oto i film z owej debaty. Na początku Lyn Wildshire, moderator debaty przedstawia zasady - za orczą mowę żółta karteczka na czoło (a dokładniej kropka), której nie wolno zdjąć. Za bardzo złe zachowanie albo 3 żółte kropki - czerwona, zakaz dalszego udziału w dyskusji, ale i zakaz opuszczenia sali. Do tego nie doszło, za to na żarty żółte kropki dostały 2 osoby, w tym przewodniczący Tolkien Society Shaun Gunner (i jeśli się nie mylę nosił te kropkę na czole do wieczora, a debata była o 9 rano Pserwa ). Niestety klip się urywa w trakcie i tego momentu nie ma na filmie, brakuje też naszego wkładu w postaci wypowiedzi Hithlome pod koniec debaty. (Widać nas tam niewyraźnie na zdjęciach - w tylnych rzędach pod oknem.) Szkoda, ale i tak warto zerknąć Jestem za

Link

I klip z samego Art Show & Dealers Room:

Link

:: Update ::

Tokien Society opublikowało krótki klip z wystąpienia Jona Gartha - "'Tolkien on the brink of Middle-earth' - John Garth's centenary talk highlights, Oxonmoot 2014":

Link

John Garth w trakcie prezentacji.

Dla porządku - w temacie odnośnie publikacji Jona Gartha podałam link do wywiadu z nim, przeprowadzonego podczas Oxonmoot 2014:
http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?t=5724

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Oxonmoot 2014 (Strona 2 z 2)

Skocz do: