Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Witch King Cosplay - tworzenie stroju (Strona 2 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isiliel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 71

Wysłany: 09-06-2014 10:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak dla mnie wygląda całkiem nieźle, szczególnie, że chyba wszystko robisz samodzielnie? I podoba mi się ta chropowata faktura, ładnie oddaje tę plugawość, zepsucie i chylenie się ku upadkowi Diabelski uśmiech

Czy ten płaszcz na żywo też tak błyszczy? Osobiście wyobrażałam sobie raczej coś podniszczonego i matowego.
Powrót do góry

Magnuss
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 10

Wysłany: 19-06-2014 11:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Czy ten płaszcz na żywo też tak błyszczy?
Tak trochę się błyszczy jednak bez flesza nie jest tak źle Z przymrużeniem oka będę na to narzucał jeszcze jedną płachtę taką płócienną postrzępioną.

Zostały teraz do zrobienia dłonie i przedramienie a na samym końcu sabatony czyli buty.
Jak dokończę Króla Nazguli i Space Marine to chyba wezmę się za Gondorczyka.

Co do rękawic to są już na ukończeniu. Zrobiłem kawałki kolcze (fragment kolczugi średniowiecznej) i zamocuje je od wewnątrz rękawicy taki jest bynajmniej pomysł Uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Same rękawice wyglądają tak ale to jeszcze wersja do poprawek Z przymrużeniem oka

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 19-06-2014 21:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Magnuss - taki mały offtopik, naprawdę krótko Uśmiech Jesteś 2 osobą, od której słyszę słowo "bynajmniej" zamiast słowa "przynajmniej". I dlatego zaczynam się zastanawiać czy może nie jest to błąd ale jakiś regionalizm?
poz Uśmiech
tal

JS
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 115

Wysłany: 20-06-2014 09:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

TallisKeeton napisał(a) (zobacz wpis):
ale jakiś regionalizm?
Nie, to tylko brak znajomości własnego języka zjawisko powszechne (i to nie tylko w Polsce Z przymrużeniem oka).

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 85

Wysłany: 20-06-2014 14:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Super wygląda ten kostium. Marzę o tym by na bitwach na Tolk-Folku były tak szczegółowe stroje. Nie jestem pewna czy kolczuga pod rękawice to dobry pomysł. Czarna skóra, lub zwykłe czarne rękawiczki skórzane wyglądałyby równie dobrze i byłyby wygodniejsze w użytkowaniu.
Powrót do góry

Magnuss
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 20-06-2014 16:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Polonistom nie jestem, ale pierwszy raz ktoś mi na to zwrócił uwagę Z przymrużeniem oka

ellarona- pomysł z elementami kolczymi przyszedł mi do głowy bo zacząłem wykuwać poszczególne cześć z metalu ( np teraz robię naramienniki) i będę wymieniał włókno szklane na metal tak aby było już naprawdę realistycznie.
Na Tolk-Folku nie byłem ale muszę się zapoznać jak to tam wygląda i może przyjadę w tym roku Uśmiech
Powrót do góry

Magnuss
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 25-06-2014 23:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Prace powoli idą ku końcowi. A tu takie zdjecie podglądowe Uśmiech

Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 25-06-2014 23:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Fajnie wykonany stroj. Ale mi to sie bardziej marzy, zeby ludzie robili stroje wg wlasnych projektow a nie kopiowali projekty WETA. To przywiazanie do filmowego wyobrazenia jest straszne - dlatego wlasnie nie przepadam za ekranizacja, bo wiem, ze po niej prawie nikt nie potrafi juz wyjsc poza filmowy wyglad Saurona czy innego Legolasa, to zabija wyobraznie.
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Temat: Witch King Cosplay - tworzenie stroju (Strona 2 z 3)

Skocz do: