Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014 (Strona 3 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Merry
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 5

Nieobecny(a): Bładzi po Śródziemiu.

Wysłany: 04-03-2014 20:56    Temat wpisu: Bitwa Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na który dzień planowana jest bitwa? Mam nadzieję że nie 20 ani 19... Proooszę prooooooszę
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 110

Wysłany: 05-03-2014 05:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Chyba jednak standardowo, w sobotę? Czyli to by był 19...

Chyba że o czymś nie wiem Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Leadriga
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 297
Nieobecny(a): jak północny wiatr, przelatuję i znikam ;)

Wysłany: 06-03-2014 18:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A bitwa raczej za dnia czy po nocy?
ludziom ani wiekom.

Historio, historio,
jaka w tobie siła,
żeś ty całe światy
z mapy poznosiła."

-Agnieszka Osiecka "Orszaki, dworaki"
Powrót do góry

Mara
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 21-03-2014 22:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Widzę, że strona http://www.tolk-folk.pl/o-tf powoli zaczyna wyglądać "Ostatniosojuszowo". Bardzo fajny efekt wizualny. Serce Treść na razie stara, ale widać, że coś się dzieje
(Jeśli strona TFa zaczyna być niebieska i mieć logo Ostatniego Sojuszu, wiedz, że coś się dzieje!)

Można już zgłaszać propozycje punktów programu?

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 23-03-2014 18:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bitwa raczej będzie wieczorową porą (czyli jak zawsze Śmiech ). Na pewno w sobotę (czyli jak zawsze Jestem rozwalony ).

I tak. Można już zgłaszać propozycje dotyczące punktów programu Uśmiech Można mailowo, przez PW, za pomocą Facebooka Uśmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 87

Wysłany: 29-05-2014 00:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

1. Nadal można zgłaszać punkty programu
2. Strona nadal trochę nie żyje, ale fanpage ma się całkiem nieźle.
3. W załączniku przesyłam scenariusz bitwy! Jestem rozwalony
4.Jeśli ktoś ma ochotę zagrać kogoś konkretnego oznajmiam, że można zgłaszać się do głównych ról w bitwie Elfik

A teraz APEL

Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu rekwizytów do bitwy. Część rzeczy uda nam się zrobić na polu namiotowym, jednak kostiumów nie uszyjemy. Z Mordorem nie mamy problemów, jednak Sojusz musi się godnie reprezentować, a nie mamy aż tylu odpowiednich strojów w magazynie. Łaska Eru spłynie na każdego, kto chcę wziąć udział w bitwie po stronie sojuszu i przygotuje sobie sam kostium. Proooszę prooooooszę Co więcej tegoroczny konkurs strojów będzie uwzględniał stroje bitewne- co mam nadzieję zmotywuje część was do wysiłku. Wiemy że zostało niewiele czasu mimo wszystko wierzymy w was.Niedługo umieszczę przykładowe projekty strojów na których możecie bazować, żeby armie wyglądały dość jednolicie.

Ostatnio zmieniony przez ellarona dnia 29-05-2014 07:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 529

Wysłany: 29-05-2014 11:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ode mnie scenariusz w bardziej dostępnym pdf-ie, jakby ktoś miał problemy z .docx Z przymrużeniem oka Wiemy, że jest to przelot przez całą Erę, ale cięcia i zmiany były koniecznością.

Wspomnę od siebie także nieskromnie, że rola głównego antagonisty jest już obsadzona, więc proszę sobie nie ostrzyć na nią zębów Złośliwy uśmiech

I pamiętajcie:
Nie pytajcie co Tolk-Folk może zrobić dla was, ale co Wy możecie zrobić dla Tolk-Folku! Z przymrużeniem oka

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Balduran
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Kanada

Wysłany: 29-05-2014 11:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ellarona napisał(a) (zobacz wpis):

Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu rekwizytów do bitwy. Część rzeczy uda nam się zrobić na polu namiotowym, jednak kostiumów nie uszyjemy. Z Mordorem nie mamy problemów, jednak Sojusz musi się godnie reprezentować, a nie mamy aż tylu odpowiednich strojów w magazynie. Łaska Eru spłynie na każdego, kto chcę wziąć udział w bitwie po stronie sojuszu i przygotuje sobie sam kostium. Proooszę prooooooszę

Niestety muszę zadeklarować że na 99% mnie nie będzie (Nie stać mnie), co oznacza że nie będę w stanie pożyczyć nikomu strojów.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014 (Strona 3 z 8)

Skocz do: