Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014 (Strona 1 z 8)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 85

Wysłany: 27-10-2013 11:49    Temat wpisu: XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014 Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

UWAGA, UWAGA !!!
Analizując wszystkie za i przeciw, oraz wyniki ankiety, na spotkaniu S.T.Wieża zdecydowaliśmy, że tegoroczną inscenizacją będzie bitwa Ostatniego Sojuszu.
Termin TFu podamy po konsultacji z MOKiSem. Poszukujemy osoby, która biegle posługuje się tabletem graficznym i miałaby ochotę zająć się oprawą graficzną tej edycji (logo, plakaty, banery, koszulki itp). Elfik
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 513

Wysłany: 27-10-2013 13:18    Temat wpisu: Re: XVI TolkFolk Ostatni Sojusz 2014 Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Super! wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Ostatni Sojusz mi się jak najbardziej podoba. Zgłaszam się z miejsca do wszystkiego czego będzie trzeba.

Na miejscu mogę jak przy podczas Amon Hen asystować Mamie i Vilvie przy dekoracjach i nie wiem, budowac Barad-Dur ze styropianu Uśmiech Saurona ;D czy co tam każecie. You know me Z przymrużeniem oka

Ależ się cieszę na samą myśl Śmiech

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 27-10-2013 18:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak do czegoś takie beztalencie jak ja się przyda, to chętnie pomogę... Uśmiech
Powrót do góry

Mara
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 27-10-2013 18:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czyli jednak Ostatni Sojusz. (Heh, tak jakoś wewnętrznie nastawiałam się jednak na Dagor Bragollach, a tu niespodzianka Uśmiech ) Czyli mój pierwszy typ. Tyż fajnie.
Nawet poniekąd jestem w temacie Język

Jak będzie trzeba, mogę sprokurować włócznię Gil-galada na bazie kosy śmierci z jasełek lub kija od mopa Super śmiech .
No i ogólnie jakoś tam przyczynić się w miarę umiejętności. Piszcie, co będzie potrzebne z rzeczy, które można i trzeba przygotować z góry, to będziemy mogli zobaczyć, co kto jest w stanie wykonać.

Jak chodzi o budowanie dekoracji, to jak dotąd największe doświadczenie mam w kleceniu skraplaczy z Tatooine z byle czego, ale zawsze warto poszerzać horyzonty i umiejętności.

(A teraz czas na danie upustu uczuciom: Juhuuu! Czekałam na to ogłoszenie, bo po tegorocznym TF-ie strasznie się nakręciłam na udział w inscenizacji, choćby jako najbardziej plugawy z plugawych orków Ork )

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Powrót do góry

Reivan
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 2

Wysłany: 17-12-2013 01:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak bardzo nieśmiało - czy ustalono już termin TF 2014?
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 17-12-2013 17:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeżeli się nic nie zmieni, to 14-20 lipca 2014.
Ale jest to na razie data wstępna - może się zmienić (tydzień wcześniej) po spotkaniu dot. organizacji imprez w Bielawie w 2014 roku.

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Reivan
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 2

Wysłany: 17-12-2013 17:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No to oby się zmieniła na tydzień wcześniej, bo jeszcze nigdy nie byłam na Tolk Folku, ale bardzo zapaliłam się do pomysłu. Niestety, 17-19 jest Castle Party w Bolkowie. Niebieski ze smutku
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 17-12-2013 17:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Znowu tydzień? Myślałam, że jednak wrócimy do planu 4-dniowej oficjalnej części, a pozostałe dni to kto ma siedzieć na polu, i tak będzie tam siedział Język
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014 (Strona 1 z 8)

Skocz do: