Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: XV Tolk Folk - relacje (Strona 7 z 9)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 31-07-2013 19:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nutriasobolowa napisał(a):
Warte wspomnienia jest również, że tutaj odbywało się odrywanie palców przy Prawie Dżungli

ZDRAAADA, ZDRAAADA! Nic nie wiedziałam, że macie Smutek No nic, najbliższa okazja Polcon, a za rok będę marudzić, jeśli nie zapomnę Język

Omi, przekopałam się przez wszystkie dostępne zdjęcia z TF IX (2007, Gondolin) - ale nie znalazłam tego, na którym widać, jak poćwiczyć przeponę... Pewnie było w którymś z wygaśniętych linków Smutek
Powrót do góry

Nutriasobolowa
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 254

Wysłany: 31-07-2013 19:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

"bijcie w miasta dzwony, Gondolin zdradzony..."? Z przymrużeniem oka Ano, Draug miał to cudo ze sobą, ale graliśmy tylko skryci w domku Śmiech

Ooooo, Polcon! To nie wiedziałam że tam atrakcje tego typu, ale to świetnie się składa wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Drift as the chocolate sea's ablaze
Will the moon return my gaze?
The snow makes him quiver, shake and fall
But it's magic traps us all

Thingol żyje!
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 31-07-2013 20:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

raczej "A wiecie, co się stało? Nie przyznali się do Prawa Dżungli!" (heh, dawne dzieje, wtedy o toi-toiach było... dobra, ćśśśś, przeglądam stare relacje i tak mi się przypomniało, babcia-Kamila wspomina swą młodość i głupotę... Język)

Co do Polconu, to po prostu wierzę w wyposażenie gamesroomu Język
Powrót do góry

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 31-07-2013 21:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Melinir napisał(a) (zobacz wpis):

Trochę popsioczyłyśmy z Miriel i Olą, wracając z Pstrąga w sobotę na to, że w zasadzie dlaczego pochód do Bielawy i impreza w parku, a nie na polu, tylko dla nas, skoro zarząd miasta się na nas (czy raczej na Elka ), ekhm, po prostu nie ładnie się zachował. Ale jednak dobrze, że impreza była w parku.

Chciałam sprostować, że na nikogo nie psioczyłam.
Kwestia imprezy w Bielawie - zastanawiałam się tylko nad tym, że pole namiotowe jest w jednej miejscowości, a impreza sobotnia w innej. Kwestii miasta, Elka, zachowania ładnego czy nieładnego nie znam, bo przez ostatnie trzy lata nie jeździłam do Bielawy i nie interesowałam się tolkfolkowymi sprawami.
To gwoli wyjaśnienia Uśmiech

Powrót do góry

Melinir
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 209

Wysłany: 31-07-2013 22:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

[quote="Miriel";p="125248"]

Miriel napisał(a) (zobacz wpis):
Chciałam sprostować, że na nikogo nie psioczyłam.

To było trochę żartobliwie powiedziane. Przepraszam, jeśli uraziłam.

Miriel napisał(a) (zobacz wpis):
Kwestia imprezy w Bielawie - zastanawiałam się tylko nad tym, że pole namiotowe jest w jednej miejscowości, a impreza sobotnia w innej.

Jak widać ten aspekt mi umknął Uśmiech W sumie tak było na TF w Srebrnej Górze_ pamiętam wtedy był przemarsz z fortów do Bielawy w okolice Pstrąga Uśmiech
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 31-07-2013 22:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przyznaję, to była dość trudna decyzja... stare pole u Remika - bez jakichkolwiek udogodnień, za to z koszmarnymi kosztami (i fochami, jak pokazał zeszły rok) albo testowanie nowego dworu namiotowego z dostępem do mediów i w miarę normalną drogą dojazdową... Wygrał rozsądek, koszty i... Mordor w tle Język

Nie chcemy zrywać z tradycją TFów w Bielawie (wiąże się z tym jakieś dofinansowanie - mniejsze/większe, ale zawsze Język ) - stąd autokar z dworu do parku - najlepsze wyjście... Być może, do przyszłego TFu uda się znaleźć jakieś agro bliżej nowego dworu dla nienamiotowców Z przymrużeniem oka

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Nadia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 293
Nieobecny(a): Nie leczę swojej adsięwłombaktrii NN.

Wysłany: 01-08-2013 11:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Do "Jędrusia" zbyt daleko nie było, tylko podobno zawsze zamknięty.

Nie wiem, kto powiedział ci, że zawsze zamknięty, ale na pewno nie ja. Sklep, gdy do niego szłam, był zamknięty raz, i to w porze obiadowej. Coś mało tego zawsze.

Poza tym, była jeszcze Biedronka, niestety, dość daleko na wycieczki w pełnym słońcu. Raz się nawet wybrałyśmy z Sirielle, choć zaczęłyśmy od pójścia w stronę wręcz przeciwną... Na szczęście potem podjechałyśmy samochodem i sklep znalazłyśmy bez problemu, i nawet lody można było kupić. Spox

Porcje obiedowe były, niestety, jak dla mnie, znacznie za duże, a zazwyczaj już nikomu, nawet Bąkowi, nie dało się ich wcisnąć...

Jednym z ciekawszych nieoficjalnych punktów programu (Eru, broń mnie od siedzenia przez 8 godzin i gapienia się w planszę!) było też zakreślanie pewnych fragmentów w śpiewniku tolkfolkowym z Alquą, Niuch, Fornadanem, Itarilem oraz Tomkiem, bratem Niuch. Pserwa Sama coś niecoś znalazłam, a moim ulubionym fragmentem jest bezdyskusyjnie ten o Tobim... I choć na początku niezbyt ogarniałam, to dość szybko się wkręciłam. Elfik

To przejście z autobusu do parku to był pochód? Jestem rozwalony Jeśli tak, to w ogóle nie ma co porównywać go z rokiem poprzednim (ach! Love ), ale i tak było fajnie. Jestem za Pogawędka z Kaile, dzieci zaczepiające Sowę Jestem rozwalony , Sowa na siłowni, w ogóle siłownia... Najlepsze było to coś, gdzie się tak machało nogami do przodu i do tyłu. Love

Ach, inny świat... Ja chcę jeszcze!
Powrót do góry

Melinir
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 209

Wysłany: 01-08-2013 11:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

mONA napisał(a) (zobacz wpis):
Przyznaję, to była dość trudna decyzja... stare pole u Remika - bez jakichkolwiek udogodnień, za to z koszmarnymi kosztami (i fochami, jak pokazał zeszły rok) albo testowanie nowego dworu namiotowego z dostępem do mediów i w miarę normalną drogą dojazdową... Wygrał rozsądek, koszty i... Mordor w tle Język

Nie chcemy zrywać z tradycją TFów w Bielawie (wiąże się z tym jakieś dofinansowanie - mniejsze/większe, ale zawsze Język ) - stąd autokar z dworu do parku - najlepsze wyjście... Być może, do przyszłego TFu uda się znaleźć jakieś agro bliżej nowego dworu dla nienamiotowców Z przymrużeniem oka

Nie, no nie zrywać! TF poza Bielawą to jednak nie TF. A nowe pole zbierało pochwały i choć byłam tam tylko nocą, to widok na niebo jest fantastyczny. I domek tylko dla TFolkowiczów, to było to Uśmiech . Tylko minusem, jak dla mnie była ta odległość. Tylko że akurat zaliczam się do nienamiotowej mniejszości, rozbestwiłam się Bielawą i mieszkaniem na bardzo dobrej kwaterze i jeżdżenie daleko ciut mi przeszkadza Uśmiech
Ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Zmotoryzowani są, zatem może to stanie się nową tradycją TolkFolków Uśmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Temat: XV Tolk Folk - relacje (Strona 7 z 9)

Skocz do: