Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Rozpaczać mogą tylko ci, którzy przewidują koniec i nie mają co do niego żadnych wątpliwości. Ale my nie wiemy, jaki będzie koniec." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: XV Tolk Folk - relacje (Strona 2 z 9)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 23-07-2013 19:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Watpie ze zrobil to jakis TFowicz. Po co. i gdzie by to na polu trzymal? Uśmiech
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3872

Wysłany: 23-07-2013 19:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z baku do baku? Albo do kanistra. Też mam nadzieję, że to ktoś z zewnątrz, ale dobrze, by kamery - skoro są - to wyjaśniły. U mnie pod blokiem kiedyś zrobili dziurę w baku, by spuścić benzynę w aucie sąsiada Jestem przeciw Dobrze, że tutaj obyło się bez uszkodzeń, niedobrze, jeśli złodzieje są wśród nas. Zawsze zakładamy, że nasi nie kradną, obyśmy się nie mylili.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 536

Wysłany: 23-07-2013 19:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nikt by tego kanistra do plecaka nie chował, więc jeśli serio szukamy wśród nas to można imho zawęzić grono podejrzanych do zmotoryzowanych, choć nadal wydaje mi się to wątpliwe. I pozostaje jeszcze kwestia czemu akurat padło na Meliel - choć tego pewnie się nigdy nie dowiemy.

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Firenzo
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 94

Wysłany: 23-07-2013 21:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Być może dlatego, że część baków ma korek zamykany na zamek - może ten taki nie był Uśmiech
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3872

Wysłany: 23-07-2013 21:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To plus umiejscowienie - może nie było baku widać ani do pryszniców, ani z pola czy moment, w którym ktoś tego dokonał sprawił, ze padło na losowy samochód. Ewentualnie z baku do baku, samochody mają wlew paliwa po różnych stronach. Ja cały czas obstawiam kogoś z zewnątrz, kto się zakradł na pole i wybrał to auto, bo miało łatwy dostęp do wlewu (jeśli miało) i można się było schować. Ostatecznie - paskudny, złośliwy żart czy zemsta, ale to pewnie łatwo wykluczyć.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Firenzo
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 94

Wysłany: 23-07-2013 22:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Być może to ktoś z okolicy - upatrzył, że stoją samochody i że po 22 nie ma za bardzo nad nimi kontroli - to mogło wystarczyć.
Powrót do góry

Krokodyl
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 2

Wysłany: 24-07-2013 00:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

no i po latach..khem..wielu w końcu zalogowałam się na forum

Sprawa pierwsza:
Spiryt dziękuje wszystkim za współpracę, zwłaszcza w kwestii poparcia dla Stowarzyszenia na rzecz legalizacji związków homotransgatunkowych imienia Gimliego i Legolasa. Lista została zachowana i może być w każdej chwili udostępniona do wglądu.

Szczególne podziękowania należą się zwłaszcza Poprzecznemu Odłamowi Postępującego do Tyłu Kościoła Dagona Turbokolity i Jego Eminencji Adamobowi, który udzielił pierwszego w historii ślubu pary homotransgatunkowej. Parze młodej serdecznie gratulujemy.
Więcej o działalności Spirytu powie zapewne nasz Kapitan.

W kwestii nie związanej z działalnością Spiryt of Tolkien, słów kilka o acziwmentach. Był to pomysł dość spontaniczny, powstały wskutek konfrontacji z plagą rozmaitych wypadków (nowe pole domagało się ofiary z krwii). Wszystko można sprowadzić to krótkiego dialogu:

ja: no mnie też użarła bestia, powinniśmy za to dostawać jakie sprawności jak w harcerstwie, czy innych pokemonach
Rynn: dajesz, to ja rysuję

potem było już tylko gorzej. W tym miejscu pragnę wyjaśnić pewne nieporozumienie - acziwmenty z Deklem nic wspólnego nie mają i przyznawane były głównie za bycie ofiarą wszechświata jako takiego.

Pod koniec ktoś mnie prosił, żebym wrzuciła gdzieś podsumowanie tej akcji, takoż i czynię. Nazwy kategorii zapiszę z pewnymi zmianami, bo wersja oryginalna była, jaka była - ban na forum pewny

ojej, ugryzłamnie pszczoła - Ari, Panda, Krokodyl (czyli że ja) Mitheithel

skręt kostki w stylu dowolnym - Mama, Mona, Balduran

słonko mnie sponiewierało (czyli udar słoneczny) - Lauretha i Hitlome (po jakiś 2h na polu, gratulujemy)

1, 2 i nie ma palca - Ari

rak downa - Ozło

cała wrzę - Lauretha i Majka (o, przepraszam - Donerys). Ta dostała wersję ultrasupergrzmoto, bo bez lekarza się nie obeszło.

ojej, ugryzła mnie meszka, a mam alergię - Mona

ojej, ugryzła mnie mrówka, a mam alergię - Mona (ale acziwmenta za pszczołę nie udało jej się już zdobyć)

człowiek-taran - Eis (nie jestem pewna pisowni nicka) i Joffrey, za kolizję przy CTF

łuk też kałasz - Mara, za strolowanie konkursu łuczniczego

złoty deszcz (ratunku, pies obsikał mi namiot) - Milo (podwójnie), Kamila

włam drutem - Panda, za wyciągnięcie z samochodu Kaśki zatrzaśniętych kluczyków.

plusk w staw - Mama

giry Hobbita - Lauretha, za wyjście boso w góry. Rozpatrywana była też kandydatura Sama, za paradowanie boso po Bielawie, ale przeważył argument, że on po prostu JEST Hobbitem.

Tam i z powrotem (czyli Milo36) - bo można przyjechać na konwent, pojechać do Holandii i wrócić na Tolkfolk.

Król Suchara - Beriadan. PalanTIR, AmonHen.....zabił nas wszystkich

Gdzie my, motyla noga, jesteśmy?! - Tira i Franek, za zajechanie do nie tej Piławy. Pobili absolutny rekord, dostając acziwmenta zanim dotarli na konwent.

mordercza linka - Smoczyca, za wyłożenie się w popisowym stylu

w rankingu zwyciężyły Lauretha i Mona. Choć tak naprawdę, to chyba jednak te pszczoły....

po oficalnym zakończeniu wręczony został także acziwment:

księżniczka na płaskiej żabie - Alleria, bo jak zbierała karimatę wyszło na jaw, że cały konwent spała na żabie.

jeśli kogoś pominęłam - przypomnijcie się. Za wszelkie błędy w nickach przepraszam

— Terry Pratchett

Ostatnio zmieniony przez Krokodyl dnia 24-07-2013 12:43, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry

Istimor
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 5
Nieobecny(a): Gdzieś w Śródziemiu

Wysłany: 24-07-2013 01:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeśli chodzi o mnie to może wstawię niedługo dokładniejsza relację, na razie mogę jedynie zaprezentować ten wierszyk, w dużej części powstały jeszcze na TF-ie. Każdy kto był na pewno zgadnie o kim i o czym opowiada.

Gdy na Tolk-Folk ludzie przyjechali
Uznałem, żę za mało się zapoznali
Na drużyny ich więc podzieliłem
Tylko trochę najpierw rozpędziłem
Tak mi pięknie podziękowali
Obudzili, złapali, do słupa przywiązali

Sznur ciało do betonu dociska
Alkohol, choć jest nie sięga pyska
Śpiewająca hałastra drewnem obkłada
I karton własny na głowę zakłada

Usłyszałem o przyczynie złości Saurona
Myśląc – nic podobnego mnie nie pokona
Wyszedłem drzwiami trzaskając
Piosenki tolk-folkowe na nowo poznając
Lecz choć mnie ludzie za wroga uznali
Doszedłem do tego, że się zintegrowali

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Temat: XV Tolk Folk - relacje (Strona 2 z 9)

Skocz do: