Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Post-Mortem XV Tolk Folku i Pomysły na XVI (Strona 5 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Którą bitwę powinniśmy wystawić na TF2014? (Ankieta I)
x
30%
 30%  [ 9 ]
x
30%
 30%  [ 9 ]
y
10%
 10%  [ 3 ]
z
30%
 30%  [ 9 ]
Oddano głosów : 30

Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 529

Wysłany: 06-08-2013 18:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przy okazji bitewnych tematów przypomniała mi się moja dawna rozmowa z Zair, bodajże po Morannonie, kiedy zastanawialiśmy się nad następnymi bitwami i już wtedy padł Ostatni Sojusz. Zair mówiła, że wykonalne jest podłączenie mieczy do prądu [niskie natężenie, czy na odwrót, nie znam się Jestem rozwalony ] przy izolujących rękawicach i mamy wtedy cudne efekty iskrzenia podczas walki Love
Imho do walki Saruona/Morgotha, zależnie co wybierzemy, taki efekt byłby wymarzony Jestem za Ale to o szczegółach wykonalności i bezpieczeństwa musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany...

Jak już robić, to na wypasie, a takie bajery na pewno spodobają się publiczności [i nam].

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Erudar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 35

Wysłany: 09-08-2013 20:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Alqualonde - niestety niewykonalne z powodu konieczności potrzebowania konkretnej wody i czegoś co może na niej pływać i czegoś co można spalić. Trudne i kosztowne.

Dagor Bragollach - Za dużo osobnych rzeczy tam się dzieje. To nie jest dobry pomysł w bitwach na TFie. Doświadczyłem sam tego najmocniej, bo dwa lata temu byłem wielkim zwolennikiem Amon Hen i wyszło to... powiedzmy delikatnie: nie najlepiej.

Jestem gorącym zwolennikiem Ostatniego Sojuszu: proste, klarowne i można z tym zrobić mnóstwo fajnych rzeczy, nawet kilka pomysłów powstało mimochodem. Z tego powodu, że nie jestem odosobniony w tym głosie prosiłbym (chyba osobę, która ten temat rozpoczęła) o dodanie opcji do ankiety.
Powrót do góry

Balduran
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Kanada

Wysłany: 09-08-2013 20:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Erudar napisał(a) (zobacz wpis):

Jestem gorącym zwolennikiem Ostatniego Sojuszu: proste, klarowne i można z tym zrobić mnóstwo fajnych rzeczy, nawet kilka pomysłów powstało mimochodem. Z tego powodu, że nie jestem odosobniony w tym głosie prosiłbym (chyba osobę, która ten temat rozpoczęła) o dodanie opcji do ankiety.
Niestety nie mogę Smutek Forum nie pozwala w żaden sposób ingerować w ankietę po tym jak ktoś odda w niej głos. Myślę że jakiś admin mógłby założyć nową, ale musielibyśmy ustalić co dokładnie powinno na niej być - W sensie zostawiamy tak jak jest tylko dodajemy Ostatni Sojusz (i ew Porządki w Shire), czy zostawiamy samo Alqualonde, Sojusz i Bragollach?

Sirielle - Spehs Mareen bardzo fajny, ale nie wiem czy mamy 3 lata na profesjonalne zrobienie takiego stroju Z przymrużeniem oka No i nie widzi mi się jakoś tak przysadzisty Melkor jednak. Z kolei wdzianko Turina mi się bardzo podoba ^^
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1148

Wysłany: 09-08-2013 21:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Balduran napisał(a) (zobacz wpis):
Myślę że jakiś admin mógłby założyć nową, ale musielibyśmy ustalić co dokładnie powinno na niej być - W sensie zostawiamy tak jak jest tylko dodajemy Ostatni Sojusz (i ew Porządki w Shire), czy zostawiamy samo Alqualonde, Sojusz i Bragollach?

My, admini, mamy władzę to poczynić Z przymrużeniem oka Zmienić/dodać opcje istniejącej ankiety oraz wiele, wiele jeszcze wiele wielości innych wielu (dla takich właśnie chwil nazywamy się adminami/kami Jestem rozwalony )

winc jakeście to sprawicie w myślach waszych toż dajcie znać mi Sirielle Język Elfik Spox i się to

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3852

Wysłany: 09-08-2013 22:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Może być i Sirielle Z przymrużeniem oka

Balduran, tu nie chodzi o skopiowanie power armour, tylko o sam pomysł, że tak też można powiększyć sylwetkę - połączyć oba pomysły na kostiumy - Turina i space marine - i wyjdzie Morgoth w czarnej zbroi coś strasznego... Poza tym dlaczego 3 lata? To pianka i jakieś elementy, farba, jak ktoś wie co robi, to sobie z tym szybciej da radę. Szczególnie, że Morgoth by nie wymagał takie obklejenia się pianką Z przymrużeniem oka

BTW, na Twoja prośbę zrobiłam listę bitew (nawet mi się trochę rozrosła, przyda się i w innych celach). Dla wygody jest w osobnym temacie w dziale TF. Kto wie, jakie już były zrealizowane - ja znam tylko od 2005 - to wpiszcie się tam mam pomysł!!! Tak samo możemy zaznaczyć co nie ma sensu, co warto itd. I uzupełnić II i III erę, w pierwszej chyab już nic nie brakuje.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Balduran
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Kanada

Wysłany: 03-09-2013 16:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cóż, wygląda na to że mamy remis między Alqualonde a Bragollach Język
Proponuję dogrywkę między Alqualonde, Bragollach a Ostatnim Sojuszem który pojawił się już w trakcie. Co wy na to? Uśmiech

(Niestety nie mogę sama zmienić ankiety...)
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3852

Wysłany: 03-09-2013 17:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dobra, udało mi się zmasakrować poprzednia ankietę, a nie zaktualizować, dlatego nowa ankieta jest w temacie obok, zapraszam do głosowania:
http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?p=126369#126369

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 03-09-2013 23:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle: temat w linku jest zamkniety, a twoj post w nim odsyla tutaj, do "zmasakrowanej" ankiety, ktora odsyla na tamten zamkniety temat Uśmiech Jak w urzedzie.

To gdzie mozna glosowac? Uśmiech

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Temat: Post-Mortem XV Tolk Folku i Pomysły na XVI (Strona 5 z 6)

Skocz do: