Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: Post-Mortem XV Tolk Folku i Pomysły na XVI (Strona 5 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Którą bitwę powinniśmy wystawić na TF2014? (Ankieta I)
x
30%
 30%  [ 9 ]
x
30%
 30%  [ 9 ]
y
10%
 10%  [ 3 ]
z
30%
 30%  [ 9 ]
Oddano głosów : 30

Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 518

Wysłany: 06-08-2013 18:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przy okazji bitewnych tematów przypomniała mi się moja dawna rozmowa z Zair, bodajże po Morannonie, kiedy zastanawialiśmy się nad następnymi bitwami i już wtedy padł Ostatni Sojusz. Zair mówiła, że wykonalne jest podłączenie mieczy do prądu [niskie natężenie, czy na odwrót, nie znam się Jestem rozwalony ] przy izolujących rękawicach i mamy wtedy cudne efekty iskrzenia podczas walki Love
Imho do walki Saruona/Morgotha, zależnie co wybierzemy, taki efekt byłby wymarzony Jestem za Ale to o szczegółach wykonalności i bezpieczeństwa musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany...

Jak już robić, to na wypasie, a takie bajery na pewno spodobają się publiczności [i nam].

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Erudar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 35

Wysłany: 09-08-2013 20:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Alqualonde - niestety niewykonalne z powodu konieczności potrzebowania konkretnej wody i czegoś co może na niej pływać i czegoś co można spalić. Trudne i kosztowne.

Dagor Bragollach - Za dużo osobnych rzeczy tam się dzieje. To nie jest dobry pomysł w bitwach na TFie. Doświadczyłem sam tego najmocniej, bo dwa lata temu byłem wielkim zwolennikiem Amon Hen i wyszło to... powiedzmy delikatnie: nie najlepiej.

Jestem gorącym zwolennikiem Ostatniego Sojuszu: proste, klarowne i można z tym zrobić mnóstwo fajnych rzeczy, nawet kilka pomysłów powstało mimochodem. Z tego powodu, że nie jestem odosobniony w tym głosie prosiłbym (chyba osobę, która ten temat rozpoczęła) o dodanie opcji do ankiety.
Powrót do góry

Balduran
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Breathing Water

Wysłany: 09-08-2013 20:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Erudar napisał(a) (zobacz wpis):

Jestem gorącym zwolennikiem Ostatniego Sojuszu: proste, klarowne i można z tym zrobić mnóstwo fajnych rzeczy, nawet kilka pomysłów powstało mimochodem. Z tego powodu, że nie jestem odosobniony w tym głosie prosiłbym (chyba osobę, która ten temat rozpoczęła) o dodanie opcji do ankiety.
Niestety nie mogę Smutek Forum nie pozwala w żaden sposób ingerować w ankietę po tym jak ktoś odda w niej głos. Myślę że jakiś admin mógłby założyć nową, ale musielibyśmy ustalić co dokładnie powinno na niej być - W sensie zostawiamy tak jak jest tylko dodajemy Ostatni Sojusz (i ew Porządki w Shire), czy zostawiamy samo Alqualonde, Sojusz i Bragollach?

Sirielle - Spehs Mareen bardzo fajny, ale nie wiem czy mamy 3 lata na profesjonalne zrobienie takiego stroju Z przymrużeniem oka No i nie widzi mi się jakoś tak przysadzisty Melkor jednak. Z kolei wdzianko Turina mi się bardzo podoba ^^

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 09-08-2013 21:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Balduran napisał(a) (zobacz wpis):
Myślę że jakiś admin mógłby założyć nową, ale musielibyśmy ustalić co dokładnie powinno na niej być - W sensie zostawiamy tak jak jest tylko dodajemy Ostatni Sojusz (i ew Porządki w Shire), czy zostawiamy samo Alqualonde, Sojusz i Bragollach?

My, admini, mamy władzę to poczynić Z przymrużeniem oka Zmienić/dodać opcje istniejącej ankiety oraz wiele, wiele jeszcze wiele wielości innych wielu (dla takich właśnie chwil nazywamy się adminami/kami Jestem rozwalony )

winc jakeście to sprawicie w myślach waszych toż dajcie znać mi Sirielle Język Elfik Spox i się to

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 09-08-2013 22:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Może być i Sirielle Z przymrużeniem oka

Balduran, tu nie chodzi o skopiowanie power armour, tylko o sam pomysł, że tak też można powiększyć sylwetkę - połączyć oba pomysły na kostiumy - Turina i space marine - i wyjdzie Morgoth w czarnej zbroi coś strasznego... Poza tym dlaczego 3 lata? To pianka i jakieś elementy, farba, jak ktoś wie co robi, to sobie z tym szybciej da radę. Szczególnie, że Morgoth by nie wymagał takie obklejenia się pianką Z przymrużeniem oka

BTW, na Twoja prośbę zrobiłam listę bitew (nawet mi się trochę rozrosła, przyda się i w innych celach). Dla wygody jest w osobnym temacie w dziale TF. Kto wie, jakie już były zrealizowane - ja znam tylko od 2005 - to wpiszcie się tam mam pomysł!!! Tak samo możemy zaznaczyć co nie ma sensu, co warto itd. I uzupełnić II i III erę, w pierwszej chyab już nic nie brakuje.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Balduran
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Breathing Water

Wysłany: 03-09-2013 16:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cóż, wygląda na to że mamy remis między Alqualonde a Bragollach Język
Proponuję dogrywkę między Alqualonde, Bragollach a Ostatnim Sojuszem który pojawił się już w trakcie. Co wy na to? Uśmiech

(Niestety nie mogę sama zmienić ankiety...)

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 03-09-2013 17:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dobra, udało mi się zmasakrować poprzednia ankietę, a nie zaktualizować, dlatego nowa ankieta jest w temacie obok, zapraszam do głosowania:
http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?p=126369#126369

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 03-09-2013 23:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle: temat w linku jest zamkniety, a twoj post w nim odsyla tutaj, do "zmasakrowanej" ankiety, ktora odsyla na tamten zamkniety temat Uśmiech Jak w urzedzie.

To gdzie mozna glosowac? Uśmiech

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Temat: Post-Mortem XV Tolk Folku i Pomysły na XVI (Strona 5 z 6)

Skocz do: