Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Otwarcie karczmy fantasy w Katowicach (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cothis
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 5

Nieobecny(a): znaczy gdzie ?

Wysłany: 15-05-2013 09:12    Temat wpisu: Otwarcie karczmy fantasy w Katowicach Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W jakiś dziwny sposób udało mi się uczestniczyć w procesie tworzenia pierwszej karczmy fantasy stąd pozwólcie , że troszeczkę zaspamuje oficjalnym zaproszeniem:

Witajcie!!!
Mam szaloną radość zaprosić wszystkich fantastów, rycerzy, czarownice i czarowników, moli książkowych, planszówkowców, erpegowców, melomanów, smakoszy oraz wielbicieli świetnej zabawy na wielkie otwarcie Rudego Goblina – jedynej w Polsce karczmy średniowiecznej-fantasy. W programie koncerty, marsze w strojach przez miasto, spotkania z pisarzami i wiele, wiele innych rewelacji! Nie ominie was również wielka libacja z udziałem wszelkiego asortymentu trunków od piw rzadkich a niezwykłych przez hipokras średniowiecznej receptury, aż po takie cudeńka jak mocarna miodula staropolska! Na zakąskę będą potrawy „fantastycznej” kuchni, ze słynnym na konwentach kociołkiem krasnoludzkiej mamuśki na czele!
Jeśli nie satysfakcjonuje was bierne uczestnictwo, zapraszamy do współpracy, zarówno ­podczas samego otwarcia jak i po nim. Kto posiada instrument i stosowne umiejętności by go użyć, kto para się tańcem dworskim lub irlandzkim, prestidigitacją, walką na topory, tudzież jakąś inną rzadką umiejętnością jak jazda na małym różowym słoniu bez lewego ucha i kipi żądzą zademonstrowania swoich umiejętności, niech weźmie udział w zabawie! Kto chce się podzielić wiedzą na temat sztuki fantasy lub też ową sztukę zademonstrować, niechaj zrobi to u nas publicznie, od lipca będziemy dysponowali potężną salą którą można wykorzystać jako salę prelekcyjną, scenę oraz miejsce na duże, zorganizowane imprezy. Jeśli chcecie zorganizować tematyczne spotkanie np. grupy miłośników fretek latających w kosmos na jednorożcach spalinowych, czekamy z otwartymi ramionami!
Zapraszamy, czekamy i serdecznie pozdrawiamy wszystkie siostry i braci w fantasy!
Ps. Nie zapomnijcie swoich najlepszych larpowych ubranek, w dżinsach i koszulce możecie wyglądać...hm...dziwnie

Ekipa Fantasy Inn

PS: Tak zdradzę jeszcze tylko , że na otwarciu będzie Elek jako Jakub Wędrowycz razem z całkiem pokaźną ekipą Drużyny Trzeźwych Hobbbitów.

warg warg warg warg

Zlooooooo zloooooooo edyp zlooooooooo
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 15-05-2013 10:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Reklama dzwignią handlu, i ta jak sądze dobrze zadziałała, bo już chce sie jechac do Katowic, mimo że dopiero przedwczoraj byłam na zajeciach Uśmiech Brzmi nieźle Uśmiech
poz Uśmiech
tal

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 15-05-2013 13:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kuszące zaproszenie Śmiech Jestem za Dobrej zabawy na otwarciu i niech karczma fantasy świetnie prosperuje Uśmiech Relacja z otwarcia na pewno nie zaszkodzi, szczególnie jestem ciekawa Elka - Wędrowycza i co to takiego ów kociołek krasnoludzkiej mamuśki? Z przymrużeniem oka

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Otwarcie karczmy fantasy w Katowicach (Strona 1 z 1)

Skocz do: