Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: XV Tolk Folk - wystawa (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 04-04-2013 20:19    Temat wpisu: XV Tolk Folk - wystawa Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mamy ogromną prośbę do Uczestników poprzednich TFów.
Z okazji XV Tolk Folku chcielibyśmy zrobić wystawę obrazującą historię Tolk-Folku. Wystawa byłaby przygotowana na 'oficjalną imprezę' w sobotę w Parku Miejskim.
Jeżeli ktoś posiada zdjęcia z Tolk Folków i chciałby się nimi podzielić - proszę o wysłanie ich na adres tf@tolk-folk.pl (razem z danymi autora i dopiskiem "Oświadczam, że jestem autorem załączonych zdjęć i wyrażam zgodę na ich publikację w ramach działań Stowarzyszenia Tolkienowskiego 'Wieża' podczas XV Tolk Folku"). Pliki muszą być w wielkości umożliwiającej wywołanie zdjęć w formacie 15x21cm.
Oczywiście, potrzebne są zdjęcia z oficjalnych działań TFów (inscenizacje, koncerty, pochody), przygotowań do nich oraz do zdjęć z konkursów i warszatów. Chcielibyśmy pokazać, że na TFach działo się dużo przez 15 lat Uśmiech

Wszelkie pytania proszę kierować na adres tf@tolk-folk.pl, albo bezpośrednio do mnie, na adres mona.tolkfolk@gmail.com albo na PW Uśmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: XV Tolk Folk - wystawa (Strona 1 z 1)

Skocz do: