Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: CIA i Tolkien? - kultowe wydanie WP lat 90-tych (Strona 2 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 24-01-2013 21:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A na tym plakacie po prawej i na okładce "Powrotu Króla" to co się właściwie znajduje? Wybuchająca Góra Przeznaczenia? Śmiech Język
Benedicamus Domino!

- H. Belloc
_____

Truth Himself speaks truly, or there's nothing true.
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 24-01-2013 21:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Watcher napisał(a) (zobacz wpis):
Goku napisał(a) (zobacz wpis):

"Powetowałem" sobie za to po wielu latach szukania i polowania, idealne-- nieczytane, ledwo otwierane Jestem rozwalony wydanie Jestem za Kto zna CIA-Books ten wie jaka była w nim jakość klejenia wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Nikogo nie oszukasz, że choć raz sentyment nie zwyciężył i nie otworzyłeś Wyprawy Uśmiech CiA nie oszukasz, nawet jeden raz zostawia zmarszczkę na grzbiecie Z przymrużeniem oka

Jestem rozwalony hehe, CIA nie oszukasz Super śmiech Pserwa No, nakryłeś mnie, nie powstrzymałem się a potem jak zobaczyłem zmarchę na grzbiecie to było "NOOOOooooooooooołłłłłłłł!!!!!!!" wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

Michaelangelo napisał(a) (zobacz wpis):

A na tym plakacie po prawej i na okładce "Powrotu Króla" to co się właściwie znajduje? Wybuchająca Góra Przeznaczenia? Śmiech Język

W związku z tym, że nie wykazałeś należnej czci i hołdu Ciabukowi Język to zmuszasz mnie do bycia uszczypliwym Jestem rozwalony
Oto cytat nokautujący:
Cytat:
Wtedy dopiero przez cały ogromy obszar przetoczył się głuchy pomruk potężniejąc do ogłuszającego huku i grzmotu. Ziemia drżała, równina wzdymała się i pękała, Orodruina chwiała się jakby podcięta u korzeni. Ogień tryskał z jej rozłupanego wierzchołka. Pioruny błyskawicami przeszywały niebo.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

"Na kolana chamy, śpiewa Lucjan Ciabuk" Z przymrużeniem oka Język

Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 643

Wysłany: 24-01-2013 22:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Michaelangelo napisał(a) (zobacz wpis):
Z relikwii się nie szydzi. Casus Nergala tutaj nie działa nie, nie, nie, nieładnie, a-a

A skoro już mowa o okładce, to zdradzę się ze swoim liczącym już dwie dekady zafrasowaniem: co to za postać na szczycie tej wielgachnej góry zasłaniającej Rivendell? Jestem rozwalony

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wysłany: 24-01-2013 22:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hehe, no jak to? Uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Wyprawa napisał(a):
Opowieść była skończona. Hobbici poruszyli się, przeciągnęli kości.
- Patrzcie – rzekł Merry. – Księżyc już wysoko, musi być późna godzina.
Wszyscy spojrzeli w górę i w tej samej chwili zobaczyli na szczycie jakiś kształt drobny i czarny zarysowujący się w księżycowym blasku. Może zresztą był to tylko duży kamień albo występ skalny łudzący wzrok w tym oświetleniu.

To był Nazgil Z przymrużeniem oka

Ostatnio zmieniony przez Goku dnia 24-01-2013 22:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

sidewalk
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 67

Wysłany: 24-01-2013 22:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wybaczcie, że się tak wetnę bezczelnie, ale mam pytanko Uśmiech
Jest może na androida podobny program do tego Book Crawlera?

Geirve

Wpisy: 459

Wysłany: 24-01-2013 23:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jestem rozwalony hehe, CIA nie oszukasz Super śmiech Pserwa No, nakryłeś mnie, nie powstrzymałem się a potem jak zobaczyłem zmarchę na grzbiecie to było "NOOOOooooooooooołłłłłłłł!!!!!!!" wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

A jak literki w środku? W moim egzemplarzu znaczną część szlag trafił, wyblakły i już. Czytać już sie nie da*. Ciekawe, czy w takim nieotwieranym tusz się lepiej zachował. (Może to wpływ światła, może tlenu, czort wie.)

* Zresztą książki gdzieś mi sie zapodziały - co gorsza, zapodziałam też przy przeprowadzce biale wydanie Muzy, muszę polskie tłumaczenie WP od siostrzeńca teraz pożyczać.

Ostatnio zmieniony przez Geirve dnia 25-01-2013 02:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Watcher

Wpisy: 643

Wysłany: 25-01-2013 00:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Geirve napisał(a) (zobacz wpis):

A jak literki w środku? W moim egzemplarzu znaczną część szlag trafił, wyblakły i już. Czytać już sie nie da*. Ciekawe, czy w takim nieotwieranym tusz się lepiej zachował. (Może to wpływ światła, może tlenu, czort wie.)

* Zresztą gdzieś mi sie zapodziały - co gorsza, zapodziałam też przy przeprowadzce biale wydanie Muzy, muszę polskie tłumaczenie WP od siostrzeńca teraz pożyczać.
W moim literki są ok. Trafiłaś chyba na jakiś wadliwy egzemplarz Uśmiech

Book Crawler jest na iOS, ale ten wspomniany przez Goku lubieczytac ma mutację androidową z tego co widzę.

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wysłany: 25-01-2013 01:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

U mnie również literki są oki chociaż jakoś dziwnie się zmniejszyły i wydają się trochę za małe do czytania Z przymrużeniem oka (ostatnio graliśmy po latach z kumplami w Magie i Miecz i jeden musiał sobie przyświecać latarką Uśmiech Saurona ;D Karty Przygód bo nie był w stanie inaczej odczytać małych literek - Massakra Pserwa Jestem rozwalony

P.S. Watcher, Ty się zastanawiałeś nad Nazgulem a ja tyle samo lat nad tym co to za biały gród. Stawiałem na Minas-Tirith a mowisz ze to Rivendell?

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Temat: CIA i Tolkien? - kultowe wydanie WP lat 90-tych (Strona 2 z 3)

Skocz do: