Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: X-lecie forum - koniec świętowania ;) konkurs na otarcie łez (Strona 8 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 05-01-2013 23:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Avari, gratuluję Elfik Jestem za Ta cisza mnei przeraziła, że nawet po Twoim zgłoszeniu nie było wygranej Zdziwienie A jednak Śmiech

elfy, świetny humor konkursowy i pomysł na pokazanie Avarich Love

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Avari
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 566

Wysłany: 06-01-2013 19:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elfik
To teraz już mogę oficjalnie ucieszyć się z wygranego konkursu Juppiiii! Juppiiii! Juppiiii! , świetnej nagrody Juppiiii! Juppiiii! Juppiiii! (tego wydania nie posiadam) i ślicznie podziękować za Wasze gratulacje jestem wzruszony, jakie to słodkie

W zachwyt wprawił mnie również wizerunek jakim obdarzyły mnie Elfik Rządzę Elfik - baaaardzo się sobie podobam Z przymrużeniem oka

Ominous - akurat TYCH zagadek nie pisałam, zresztą są to zgadki, a nie zagadki Z przymrużeniem oka

ps. lepiej się schowam, mnie tu wcale nie ma Pssst! elfy! Co znaczy RMMTpHKORPDDwMGKPŻKŚBwM ? nio nie wiem (tylko nie pisz: "Użyj funkcji "Szukaj"") Z przymrużeniem oka

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5709

Wysłany: 06-01-2013 20:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dla naszej mistrzyni Śródziemia wielkie gratulacje Rządzę chwała wam, chylę czoła, dzięki Love . Dla elfy szacun, jak stąd w Góry Mgliste Jestem za Spox . Dla walczących podziw chwała wam, chylę czoła, dzięki, ja nawet nie próbowałem, i obietnica, to nie ostatni konkurs. Szykujcie się bo zaprawdę powiadam wam, nie znacie dnia ni godziny wściekły Złośliwy uśmiech Elfik (kurcze sam ich nie znam) Ble Ble ;D wszystko mi się pomieszało .
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Annael

Wpisy: 426

Wysłany: 06-01-2013 20:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a) (zobacz wpis):
Gwałtu! Rety! Jestem rozwalony Jestem rozwalony Elfik

Zamroczony orkowym liquorem Miszcz nieświadom powagi sytuacji z błogim uśmiechem zaproponował wyjście z tego pata. HKO zada nam 3 zagadki i jeśli odpowiemy dobrze to uwolni Mistrza (na tym kończy się jego misterny plan Elfi Mikołaj ).

Musimy uratować Naszego Mzimu! Jakiś gópi Jestem rozwalony Ork nie pokona przecież naszej wolnej (Wolnej?) armii ludów Śródziemia?

Jak tylko jutro HKO przekaże mi swoje 3 zagadki to zamieszczę je na forum. Kto pierwszy odgadnie wszystkie ten zdobędzie sławę
Ratowacza Mzimu Miszcza Tolkiena przed HardkorowymKoksuOrkiem Roku Pańskiego Dwatysiące Dwunastego w Miesiącu Grudniów Którzy Przepowiadają Że Koniec Świata Będzie w Maju

czyli w skrócie miano Juppiiii!

RMMTpHKORPDDwMGKPŻKŚBwM!!! owacje na stojąco, ach dziękuję, dziękuję

oraz Księgę WP autorstwa Mistrza w tomach Czech!

Niech Zagadkowe Moce będą przy Was!

Chyba jednak funkcja szukaj Jestem rozwalony Jestem rozwalony Jestem rozwalony

I ja składam moje szczere gratulacje, z ulgą dowiedziałam się, że już wszystko w porządku i nic nam nie grozi Elfik Elfik

kwiatek dla ciebie, dziękuję hurrra!! impreza!! szampan!! wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Powrót do góry

Avari

Wpisy: 566

Wysłany: 09-01-2013 12:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki Annael Uśmiech

Trochę za długi ten tytuł by go drukować na wizytówkach (których nie posiadam) i pewnie będę musiał zrobić sobie ściągę z niego i jego skrótu, ale to nie umniejsza przyjemności z jego posiadania Elfik

Poza tym chyba mogłabym skrócić skrót hmmmm... i zamiast RMMTpHKORPDDwMGKPŻKŚBwM pisać R...M Jestem rozwalony

Elfik

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~
Powrót do góry

Ashke Verasca
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 145

Wysłany: 09-01-2013 12:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A nie lepiej użyć wybranych liter z tytuły, tak na przykład M.D.? Super śmiech

Annael

Wpisy: 426

Wysłany: 09-01-2013 14:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jednak R...M bardziej oddaje sens tytułu, a też są to wybrane litery czyli Ratownik Mzimu
ewentualnie można dodać drugie M będzie Mzimu Mistrza - i o kay Jestem rozwalony

To bardzo dobry pomysł Jestem za wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Temat: X-lecie forum - koniec świętowania ;) konkurs na otarcie łez (Strona 8 z 8)

Skocz do: