Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Fotosy z filmu (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2726
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 06-01-2002 17:00    Temat wpisu: Fotosy z filmu Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oglądacie fotki czy wolicie trwać w niepewności i nie psuć sobie wrażeń z filmu?
osobiście namiętnie zaglądam do sieci złowić nową fotkę, nie mogę się powstrzymać.

Jeszcze jedna uwaga. Charakteryzacja jest świetna, ale jest też parę nieąścisłości np.
buty Legolasa- Tolkien opisał je jako lekkie mokasyny a tutaj legolas paraduje w wysokich jakby tu powiedzieć -kozakach Uśmiech no i zwróciliście uwagę na płaszcze drużyny Dar Galadrieli- wyglądają jak kawałek koca- naprawdę można było zrobić to lepiej- przecież ta tkanina zmieniała kolor i była lekka i ciepła- no nie wiem polar by chyba był lepszy Śmiech

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Feanor
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 58

Wysłany: 06-01-2002 17:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wiekoszosc zdjec ktore widzialem pochodzi z kart do LOTR. A Moria i Rivendell wygladaja zachwycajaco. Chociaz podroz po Aduinie tez wyglada wspaniale.
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 06-01-2002 17:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ja unikam jak tylko się da wszystkiego co związane jest z filmem (tylko na trailerach nie wytrzymuję) - nie chcę sobie psu c przyjemności (?).

Zauważyliście, w trailerach (szczególnie w tym ostatnim) że nie które sceny są wzięte żywcem z ilustracji najlepszych grafików ilustrujących Tolkiena? np. Arwena i Aragorn (oryg. obrazek Teda Nasmitha przedstawiający Luthien i Berena, Gorgoroth znowu T.Nasmith, Argonath - kopia obrazu Johna Howe, Karadhras - znów Ted Nasmith itd.).

Super - bo oni są najlepsi Śmiech

Ruginwaldus
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 385

Wysłany: 06-01-2002 17:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
ja unikam jak tylko się da wszystkiego co związane jest z filmem

A kupisz te albumowe przewodniki po filmie (z fotosami). Bo ja chyba nie wytrzymam

Cytat:
Zauważyliście, w trailerach (szczególnie w tym ostatnim) że nie które sceny są wzięte żywcem z ilustracji najlepszych grafików ilustrujących Tolkiena?

Scenografowie otwarcie się przyznają do takich właśnie inspiracji

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 06-01-2002 17:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

kupię, kupię i potem czeka mnie kolejna wewnętrzna walka żeby ich nie obejrzeć Uśmiech

Pozdrawiam

barahir
Administrator

Wpisy: 25

Wysłany: 06-01-2002 17:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

jej... ogladalem dzis w ksiegarni te dwa albumy... cud - miod!!! naprawde rewelacyjen wydanie - piekny papier, piekne zdjecia! jedno jest w twardej okladce, wiec za jakies 20 lat (hehe...) moze sie stac bialym krukiem. wystarczy dobrze opakowac, zakopac za miastem, za 20 lat wykopac, sprzedac i... do konca zycia odcinac kupony... mmmmm.....

nie wiem czy wszyscy wiecie, ale na plycie dvd maja byc _wszystkie_ sceny, czyli to co nie zostanie pokazane w kinie (a beda takie, np. bardziej drastyczne czyli walki itp.) bedziemy ogladac w domciu... noooo... wpierw jeszcze trzeba bedzie zakupic odtwarzacz... heh...

Powrót do góry

Ruginwaldus
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 385

Wysłany: 06-01-2002 17:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gdzieś czytałem, że po każdej premierze (czyli co rok) będzie wydawana płytka z daną częścią, a za trzy lata ma wyjść edycja "deluxe" (3 x dvd z filmami)

glorfindel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 69

Wysłany: 26-01-2002 19:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zdjęcia są wprost czadowe, mam nadzieję,że za zdjęcia film dostanie oskara.Naprawdę warto je obejrzeć!!!!
Tnących cienkie deski na stoku gór
Wyruszyć na niepewne, pełne zasadzek drogi;
Bo niektórzy dotarli poza legendarny Zachód.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: Fotosy z filmu (Strona 1 z 1)

Skocz do: