Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: Nowe wydania tuż,tuż... (Strona 6 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antares
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 283

Wysłany: 17-11-2012 12:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wygląda na to, że wydawnictwo Muza wznowiła czarne wydanie Władcy Pierścieni. Tylko, że chyba to w małym formacie i bez pudełka. Widziałem na allegro ale na stronie wydawnictwa jeszcze nic o tym nie pisze, w zapowiedziach też cisza. Trochę się tego spodziewałem, że będzie jeszcze jakieś wydanie ze strony Muzy, poza tym ostatnim jednotomowym. Myślę, że to jeszcze nie koniec z ich strony z wydaniem Władcy Pierścieni i pojawi się znów jakieś inne.

lolemiusz
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 34

Wysłany: 17-11-2012 14:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Też mi się tak wydaje.Za to wydanie akurat chętnie oddam swoje stare plus jakieś inne książki.Po prostu to czarne jest piękne.Już wcześniej mi się podobało.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Temat: Nowe wydania tuż,tuż... (Strona 6 z 6)

Skocz do: