Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Kto psuje jakąś rzecz, żeby lepiej poznać jej istotę, ten zbacza ze ścieżek mądrości." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: XIV Tolk Folk - relacje (Strona 1 z 5)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vilva
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 191

Wysłany: 09-07-2012 03:52    Temat wpisu: XIV Tolk Folk - relacje Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przybyłam, zobaczyłam, wróciłam:)
Czekam na sprawozdania od sprawniejszych we władaniu klawiaturąUśmiech żałuję że nie mogliśmy zostać do wręczenia Dekla (mam nadzieję że nasi przedstawiciele dopełnili czego trzeba) i do końca scenek teatralnych bo bus:(
Załapałam się tylko na Amon Hen w stylu hipisiarskim i patetyczno-patriotycznym (no i na żywy obraz 'zgon Boromira', który Orodor odtwarzał już od wczesnych godzin rannych) Super śmiech . Proszę baardzo baardzo o jakie filmiki, razem ze zapisem txtu (jakby na filmiku było niewyraźnie słychać)
Spałam 4h no a teraz do pracy:) Miłego dnia

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 110

Wysłany: 09-07-2012 13:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Udaję, że żyję Język Przespałam się, co nie znaczy, że się wyspałam Język Za to moja pięta żyje na pewno i przekazuje pozdrowienia Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Armen
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 79

Wysłany: 09-07-2012 13:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mnie się wczoraj urwał film Język Tzn padłam na łóżko i odsypiałam...i odsypiałam...i odsypiałam... I się obudziłam dzisiaj o 12 Śmiech

Ale bardzo, bardzo udany TF Uśmiech

Wielkie Dzięki dla Organizatorek, bo odwaliły KAWAŁ dobrej roboty! Uśmiech

Vilva
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 191

Wysłany: 09-07-2012 15:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A przy okazji, wszystkim niezorientowanym w temacie czemu tegoroczny TF był TolkFolkiem w kakakaskach, mogą zajrzeć pod tego linka. Przyjemnego oglądania Uśmiech

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 09-07-2012 16:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dotarłam do domu, ściągnęłam kakakakask i.. padłam Język
A teraz usiłuję się ogarnąć ze wszystkim Uśmiech

Dzięki wielkie Wszystkim, którzy przyjechali - było wspaniale Was widzieć, znowu siedzieć przy ognisku i śpiewać, marudzić na słońce, które właśnie padało z nieba, urządzić 30 osobowy piorunochron Jestem rozwalony... Ech - po prostu znowu być na Tfie Love

Filmiki z konkursu teatralnego będą - jak tylko znajdę kamerkę - sznurki do filmików podam później.

Moje Śródziemie
Powrót do góry

bartolini166
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63
Nieobecny(a): Zbubił drogę do Śródziemia.

Wysłany: 09-07-2012 22:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Był to mój pierwszy TF, czekałem na niego od dłuższego czasu – oczekiwaniom tym towarzyszyła zarówna ciekawość, jak i pewna obawa – czy aby na pewno ja tutaj pasuję ? W połączeniu z moją aspołecznością nie było to łatwe. Na szczęście już pierwszego dnia wszystkie moje obawy zostały rozwiane, a z każdą mijającą godziną czułem się coraz lepiej. Był to efekt wielu czynników - jednym z nich były ogniska, a raczej siedzenie przy nich do rana. Co prawda nie brałem udziału w bitwie, ale pomagałem w przygotowaniach - z tego miejsca chciałem pogratulować wszystkim odtwórcom ról, a przede wszystkim organizatorom zarówno bitwy, jak i całego Tf-u.

Miło zostawić za sobą wszystkie V - erowe sprawy - wydaje się wtedy, jakby poza chwilą obecną nie istniało nic innego, a problemy na jakiś czas znikają za horyzont. Kolejnym pozytywnym zaskoczeniem była atmosfera – jeżeli jakiś konwent można określić mianem sztywnego, to na pewno nie jest to TF.

Wydarzyło się wiele rzeczy, które zapewne pozostaną na długo w mojej, i nie tylko mojej pamięci. Jedną z nich na pewno będzie niedzielny obiad, po składniki na który przeszliśmy jakieś dziesięć kilometrów. Było warto. Kolejnym jest Dagon – tutaj nie potrzeba żadnego komentarza. Super śmiech Na koniec wisienka na torcie – pochód. Na nic nie zamieniłbym spojrzeń tych wszystkich ludzi, które mówiły „ co to za banda pomyleńców?”. Nie ma się im co dziwić, ale najważniejsze, że sami czerpaliśmy z tego radość. ( tak, wiem, brzmi to niezwykle egoistycznie)
Dziękuję wszystkim obecnym za te kilka pięknych dni, i popijając herbatę ze świeżo otrzymanego kubka, zaczynam odliczać czas do następnego spotkania.

"Ja, proszę pana, jestem raczej człowiekiem niewiedzy niż wiedzy. Więcej nie umiem, niż umiem. Więcej nie znam, niż znam. Więcej we mnie wątpliwości niż pewności, więcej poszukiwania niż znajdowania..."

Ostatnio zmieniony przez bartolini166 dnia 10-07-2012 16:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Nutriasobolowa
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 254

Wysłany: 10-07-2012 15:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Również byłam po raz pierwszy, nie za bardzo ogarnięta... no i przyjechałam bez ka-ka-ka-kasku oops, zawstydzenie . Ale było super, śródziemsko i po prostu TolkFolkowo Śmiech . Wspinaczka na sowę w czterdziestostopniowym upale, ognicha, piękne górskie burze, uwielbiam Love . Pochód, bitwa, spanie przez parę godzin z tymi wszystkimi pająkami, skorkami, mrówkami i nie-wiadomo-czym-tam-jeszcze ach, już tęsknię za tym wszystkim...

Drift as the chocolate sea's ablaze
Will the moon return my gaze?
The snow makes him quiver, shake and fall
But it's magic traps us all

Thingol żyje!
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3814

Wysłany: 10-07-2012 15:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Trochę osób wpisało się w komentarzach do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/242909515824227/

Sama bardzo się cieszę, że dołączyłam ponownie po rocznej przerwie. Żałuję, że z powodu noclegu poza polem ominęło mnie trochę zakręconych zdarzeń Spazmy ale ciekawe dyskusje z Quendimi i Gondorczykami to rekompensują Rycerz Chociaż nadal uważam, że przydałaby się możliwość bilokacji i / lub teleportacji Medytacja Z przymrużeniem oka

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Temat: XIV Tolk Folk - relacje (Strona 1 z 5)

Skocz do: