Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo, Hobbit

Temat: Zgoda rodzica (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ivellios
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 53

Wysłany: 23-06-2012 21:03    Temat wpisu: Zgoda rodzica Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kolejne pytanie od osoby z mojej grupy przyjazdowej: czy jest jakiś wzór zgody rodzica? Co musi takowa zawierać?

http://www.arda.org.pl - kilkudniowy LARP drużynowy w klimatach Śródziemia. Zapraszamy!

http://about.me/januszkamienski
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 23-06-2012 21:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wystarczy:
Ja, (imię nazwisko opiekuna) , wyrażam zgodę na uczestnictwo w Tolk Folku (imię nazwisko dziecka)w dniach od.. do.. . Oświadczam, że moje dziecko jest zdrowe i ma opłacone ubezpieczenie NW.

(data) (podpis opiekuna)

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Túrin Dagnir
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 321

Wysłany: 24-06-2012 22:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Serio ktoś to sprawdza? Jakoś sobie tego nie przypominam.
Powrót do góry

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 85

Wysłany: 25-06-2012 08:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

wcześniej nie było wymagane. Jednak wprowadziliśmy bo wolimy chuchać na zimne. Jak się komuś coś stanie np. w trakcie bitwy, to lepiej mieć świstek, że ten oto hobbit nie został porwany przez orków Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Zgoda rodzica (Strona 1 z 1)

Skocz do: