Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Piękne tytuły! - szyderczo mruknął smok. - Ale nawet szczęśliwe numery nie zawsze wygrywają." Smaug, Hobbit

Temat: Transport na Tolk Folk - jak dojechać (Strona 6 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mara
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 09-07-2014 08:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hej!

Domyślam się, że legendarny (już ) Pan Andrzej w tym roku także zjawi się, by nas zabrać do Piławy (oczywiście po złożeniu obiaty z piwa Śmiech).
I że z powrotem też będzie się dało dogadać wyjazdy.

Pytanie brzmi, czy jeszcze ktoś oprócz mnie i Solayi będzie miał potrzebę wyjechać wcześnie rano w poniedziałek po TF-ie, tak żeby zorganizować wtedy transport do Wrocka?

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 518

Wysłany: 10-07-2014 16:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Eilíf napisał(a) (zobacz wpis):
Czy wybiera się może ktoś z lubuskiego tudzież z Poznania?
Jedziemy co prawda z Gdańska, ale pociągiem w poniedziałek przez Poznań, jest na Głównym 9.34 Z przymrużeniem oka Więc w razie czego zapraszam, to będzie się można razem zabrać z Wrocka.

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Isiliel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 73

Wysłany: 07-06-2015 22:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czy tu się pyta o dojazd na Tolk-Folk? Czy to jeszcze nie za wcześnie? W każdym razie wyłożę swoją sprawę, a Wy albo skasujecie/przeniesiecie mi post, albo nie.

Być może zdołam jednak wybrać się na tegoroczny Tolk-Folk. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, będę z jeszcze jedną osobą jechać samochodem z Warszawy. I tu pojawia się moje pytanie: czy ktoś z Was mieszka/będzie w tym czasie w stolicy i chciałby zabrać się z nami? Mamy dwa wolne miejsca, spory bagażnik i jedyne, czego wymagamy, do dorzucenie się na paliwo (póki co wychodzi nam ok. 40 złotych - na ile się orientuję, to o 20 złotych mniej niż bilet TLK).

Co prawda w tej chwili nie mogę stwierdzić, że NA PEWNO pojedziemy, ale gdyby ktoś chciał zaklepać sobie alternatywny dojazd, proszę o wiadomość.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Temat: Transport na Tolk Folk - jak dojechać (Strona 6 z 6)

Skocz do: