Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie, mówiłem tylko głośno do siebie. To zwyczaj ludzi starych, ktorzy do rozmowy wybierają sobie najmądrzejszą osobę z obecnych." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: XIV TF akredytacja i opłaty (Strona 2 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 24-06-2012 13:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja się przeniosę na pole albo w niedzielę,albo w poniedziałek Uśmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Nadia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 293
Nieobecny(a): Nie leczę swojej adsięwłombaktrii NN.

Wysłany: 24-06-2012 21:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja mam takie pytanko (a właściwie kilka pytanek): czy jeśli ktoś bierze sam śpiwór (bez namiotu), to to się liczy cenowo jako dwuosobowy namiot czy po prostu nie płaci za namiot?

I jeszcze, może troszkę nie na temat, ale nie wiem, gdzie o to zapytać: czy gdzieś jest dokładny adres miejsca, gdzie TF się odbywa? A jeśli nie, to czy ktoś może mi podać takowy? Bo tak przeglądam wszystkie strony o Tolk Folku, które mi google pokazuje i szukam i tak się nie mogę doszukać (niewykluczone, że nie umiem szukać). Śmiech Adres i tak niewiele mi da, ale zawsze można powędrować sobie po Bielawie i popytać mieszkańców, czy wiedzą (znaczy czy ten adres znają), a przy okazji spacerek mieć! Elfik

I jeszcze jedno, nie bardzo na temat, chociaż właściwie też o cenach! Ale co zrobić, ja niepoinformowana, a do tego nieogarnięta... A więc, obiło mi się o monitor, że można tam na miejscu jakieś jedzenie wykupić, w sensie takie obiadowe. Jeśli tak, to ile mniej więcej wynosi jego cena i jeszcze: czy w odległości, pozwalającej na dotarcie tam pieszo i niestracenie na to całego dnia, znajduje się jakiś sklep, w którym można nabyć takie zwykłe jedzonko, czy trzeba przyprowadzić je ze sobą?

Będę wdzięczna wielce za jakiekolwiek wieści, bo, jak na razie, wiem raczej mało (to znaczy czytam sobie dużo o tym wszystkim, i to już od pół roku, ale z takimi podstawowymi rzeczami jest już u mnie znacznie gorzej (a dojazdu, to już w ogóle nie widzę Z przymrużeniem oka ). (Wybaczcie prywatę na forum, ale jestem naprawdę dość skonfundowana tymi tajemniczymi autobusami do Bielawy, o których nawet nie wiem, gdzie się mieszczą, i tym ukrytym polem namiotowym. Gdybym jeszcze była, jak większość, z Wrocławia, to mogłabym kogoś podpytać, ale tak... Jestem rozwalony )
Powrót do góry

Balduran

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Kanada

Wysłany: 24-06-2012 21:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nadia napisał(a) (zobacz wpis):
Ja mam takie pytanko (a właściwie kilka pytanek): czy jeśli ktoś bierze sam śpiwór (bez namiotu), to to się liczy cenowo jako dwuosobowy namiot czy po prostu nie płaci za namiot?

Liczy się jako osoba na noc.
Cytat:

I jeszcze, może troszkę nie na temat, ale nie wiem, gdzie o to zapytać: czy gdzieś jest dokładny adres miejsca, gdzie TF się odbywa? A jeśli nie, to czy ktoś może mi podać takowy? Bo tak przeglądam wszystkie strony o Tolk Folku, które mi google pokazuje i szukam i tak się nie mogę doszukać (niewykluczone, że nie umiem szukać). Śmiech Adres i tak niewiele mi da, ale zawsze można powędrować sobie po Bielawie i popytać mieszkańców, czy wiedzą (znaczy czy ten adres znają), a przy okazji spacerek mieć! Elfik

Problem w tym że tam nie ma adresu bo to łąka Jestem rozwalony
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wysłany: 24-06-2012 22:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adres jest Język - ul.Korczaka - do samego końca. Będziemy wystawiać drogowskazy, żeby uczesnicy się nie zgubili Uśmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Leadriga

Wpisy: 297
Nieobecny(a): jak północny wiatr, przelatuję i znikam ;)

Wysłany: 24-06-2012 23:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jedzenie na pole w zeszłym roku doworzono, a sklep to ok. 20 minut spacerkiem Uśmiech
ludziom ani wiekom.

Historio, historio,
jaka w tobie siła,
żeś ty całe światy
z mapy poznosiła."

-Agnieszka Osiecka "Orszaki, dworaki"
Powrót do góry

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 87

Wysłany: 25-06-2012 09:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Prócz strzałek, na dniach wrzucę mapkę Bielawy z zaznaczeniem, jak dostać się na pole Uśmiech
Powrót do góry

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 87

Wysłany: 25-06-2012 11:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzwoniłam do właściciela pola sprawa wygląda następująco: płacimy za dzień nie za dobę hotelową. Przy czym jak ktoś przyjedzie po 18 już za ten dzień nie płaci.
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wysłany: 25-06-2012 16:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Obiady są już zaklepane - te same, jak co roku Uśmiech Czyli dużo i tanio Z przymrużeniem oka Na piątek i na sobotę. Dodatkowo będzie kuchenka gazowa (ta, co w zeszłym roku, tylko zabezpieczona przed wiatrem) i garnki do wspólnego korzystania.

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: XIV TF akredytacja i opłaty (Strona 2 z 8)

Skocz do: