Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: XIV TF akredytacja i opłaty (Strona 5 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 27-06-2012 21:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mitheithel napisał(a) (zobacz wpis):
mONA napisał(a) (zobacz wpis):
Oznaczenia będą raczej na czas oficjalnego TFu, czyli jakoś od środy popołudnia.. Tym bardziej, że zmieni się nieco trasa dojazdu do dworu - musimy ominąć jeden fragment ścieżki, który jest totalnie zdewastowany przez Naturę Język

Rozumiem, że biodegradowalna droga, która w zeszłym roku zjadała samochody, jest już całkiem nieprzejezdna? Śmiech

Dokładnie tak Język zdegradowała się była bardzo bio. Będziemy się starać o alternatywną drogę - całkiem niedaleko nieprzejezdnej. Drogowskazy poprowadzą.

I tak, pieszo da się pokonać każdą trasę.. Alternatywa będzie organizowana dla ochrony tłumików, zawieszeń, innych urzadzeń, których znaczenia totalnie nie pojmuję. Język

Moje Śródziemie
Powrót do góry

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 87

Wysłany: 28-06-2012 22:02    Temat wpisu: mapa Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

www.tolkfolk.pl/images/map.jpg

Mapa z trasami dojazdu na pole. Mam nadzieje że się przyda Uśmiech
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 28-06-2012 22:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja mam problem - nie mam namiotu Uśmiech a spanie pod chmurka chyba nie wchodzi w gre bo prognozy przewiduja bardzo deszczowy TF Skrzywienie
Niuch z tego co wiem wybiera sie w tym roku na TF z chlopakiem, wiec nie mam sie do kogo upchnac, co oznacza ze raczej w tym roku nie przyjade, chyba ze ktos poratuje miejscem w namiocie Śmiech

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Erudar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 35

Wysłany: 28-06-2012 23:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niestety nie dysponuję miejscem, ale może, hm, pożycz od kogoś namiot? Popytaj kogoś u siebie. Uśmiech
Powrót do góry

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 87

Wysłany: 29-06-2012 08:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam dwa namioty mogę jeden odstąpić
Powrót do góry

Ivellios
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 53

Wysłany: 29-06-2012 11:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki ellarona za mapke. Czy coś się zmienia zatem pod kątem taxi? Dokąd najlepiej jechać?

http://www.arda.org.pl - kilkudniowy LARP drużynowy w klimatach Śródziemia. Zapraszamy!

http://about.me/januszkamienski
Powrót do góry

Erudar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 35

Wysłany: 29-06-2012 14:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z tego, jak to wygląda na mapie, to jedzie się Lotniczą (odkrycie tysiąclecia), a później polną drogą (drugie mega odkrycie) i w końcu ta polna droga dojeżdża do mniej więcej połowy tej drogi, którą się jeździło (teraz to już powinienem dostać Nobla), w ten sposób niespecjalnie nadrabia się drogi (a jadąc samochodem to właściwie jest to nieodczuwalne, a w ten sposób omija się (i tu są dwie możliwości): połowę drogi, która jest w beznadziejnym stanie, zakładam, że ta na około zalewu jest lepsza, albo omija się ten gorszy odcinek drogi wcześniejszej.
A co do taksówki, to niech jedzie na Lotniczą, która gdzieś tam wchodzi w polną, a później to już rozpoznasz. Ta mapka jest ładna, ale niestety google maps jest nieco praktyczniejsze w tej kwestii.
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 29-06-2012 15:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Będziemy się starać o trasę alternatywną tak, aby można było podjechać pod same wrota dworu namiotowego Uśmiech

I raczej stawiałabym, żeby taksówka dojechała do tego skrzyżowania na końcu ul. Korczaka a resztę drogi można przejść pieszo. To nie jest bardzo daleko..

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: XIV TF akredytacja i opłaty (Strona 5 z 8)

Skocz do: