Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo i Gandalf, Hobbit

Temat: XIV Tolk Folk - pomysły (Strona 1 z 4)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 29-01-2012 19:49    Temat wpisu: XIV Tolk Folk - pomysły Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nadszedł wreszcie czas najwyższy aby napisać coś o tegorocznym TFie Uśmiech
Bo mniej lub bardziej burzliwych dyskusjach Jestem rozwalony przemyśleniach wszystko mi się pomieszało kalkulacjach widzę gwiazdy nadejszła wiekompomna chwiła...

XIV TF odbedzie sie w dniach 5-8.07.2012 (czyli tradycyjnie drugi weekend lipca). Jeszcze nie wiemy, czy będzie na tym samym dworze namiotowym, czy może uda znaleźć się coś nowego w równie ładnym i bezpiecznym miejscu za mniejszą kasę/z lepszymi warunkami socjalnymi - np. dostępem do prundu.

Zdecydowaliśmy wreszcie, co będzie tematem przewodnim Czternastego Tolk Folku zakończonego może nie bitwą ale opowieścią połączoną z potyczkami.

A więc...

Wybór padł na Amon Hen.

Chcielibyśmy przedstawić całą historę, która się tam wydarzyła do momentu pożegnania Boromira. Nie jest to wielka bitwa, ale musimy brac pod uwagę nasze możliwości. Jednocześnie, każdy, kto będzie chciał wziąć udział w przedstawieniu, będzie mógł dołączyć (ktoś w końcu musi porwać hobbitów itd..). No i cały scenariusz napisany - wystaczy rozpisać na punkty Z przymrużeniem oka

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, propozycje - bardzo prosimy Uśmiech Program TFu jest otwarty Śmiech Chcielibyśmy zorganizować konkursy (koniecznie krasomówczy, teatralny i kalambury. I tradycyjnie łuczniczy. I moze jeszcze jakieś...). Bardzo liczymy na Prelegentów na Wieczór Istarich (kto chętny? wieeeeeeeeeelgachny uśmiech).

Ech, jak ja lubię ten czas przygotowań i oczekiwania na TF...

Moje Śródziemie
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5661

Wysłany: 29-01-2012 22:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To teraz trzeba będzie looknąć na terminarz i zobaczyć jak wpasować ten termin. Na szczęście w naszym przypadku nie ma problemu z Euro 2012, bo ogólnie mamy do niego stosunek wiec, agitator
W każdym razie mONIu dzięki za info, bo już zaczynaliśmy się rodzinnie niepokoić. Uśmiech wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 16-02-2012 13:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

hoho Uśmiech
Powrót do góry

TurinTurambar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 8

Wysłany: 16-02-2012 16:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cholercia, nie wpadnę. Smutek Bo mi ten termin zupełnie nie pasuje... Jaka szkoda. Spazmy

Pozdrawiam Turin Turambar

Kasiopea
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 351

Wysłany: 16-02-2012 18:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cholibka - ale temat.
No, dobra, to nie ma zmiłuj. Jadę.

i możecie już obstawiać, czy się komukolwiek uda strzelić do Boromira w mojej przytomności - sza la la la Złośliwy uśmiech

pisii35
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 13

Wysłany: 16-02-2012 22:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

mnie niestety termin też nie pasuje, ale już zazdroszczę tym, którzy się tam pojawią! ehhh życie....
Powrót do góry

Leadriga
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 297
Nieobecny(a): jak północny wiatr, przelatuję i znikam ;)

Wysłany: 16-02-2012 22:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oj, ja chyba też będę miała z tym terminem problem... No nic, zobaczymy.
ludziom ani wiekom.

Historio, historio,
jaka w tobie siła,
żeś ty całe światy
z mapy poznosiła."

-Agnieszka Osiecka "Orszaki, dworaki"
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 17-02-2012 00:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kasiopea napisał(a) (zobacz wpis):

i możecie już obstawiać, czy się komukolwiek uda strzelić do Boromira w mojej przytomności - sza la la la Złośliwy uśmiech

...dopisać do scenariusza "przed rozpoczęciem spektaklu ogłuszyć i związać Kas"...

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Temat: XIV Tolk Folk - pomysły (Strona 1 z 4)

Skocz do: