Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - DOGRYWKA (Strona 1 z 10)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5710

Wysłany: 23-12-2011 17:01    Temat wpisu: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - DOGRYWKA Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Regulamin Dogrywki Konkursu Pierwszej Dekady Istnienia czyli KPDI
Dogrywka tak jak i Konkurs jest wyłącznie zabawą lecz jak każda zabawa musi mieć jakieś reguły. Dogrywka będzie decydować o finalnej kolejności uczestników KPDIW, a to zadecyduje o kolejności wyboru nagród. Dlatego w dogrywce mogą brać udział tylko osoby wskazane przez organizatorów na podstawie ogłoszonego finalnego rankingu.

1) Dogrywki będą się odbywać w Gospodzie pod Pływającą Kłodą. Jako, że Arenth i Ominous zrezygnowali z dogrywki i postanowili się podzielić pierwszym miejscem, dogrywka odbędzie się w dwóch turach określających kolejność miejsc:
a) od czwartego do siódmego (między Celebrían i Yosarianną, Eönwe514, Hithlome i Túrin Dagnir);
b) od ósmego do dziesiątego (między Mathmim, Meldagorem i Nuanem).
c) od jedenastego do trzynastego (między Eruantem, Heliniel i Nutriąsobolową).

2) Uczestnicy każdej z dogrywek ustalą miedzy sobą najbardziej dogodne dla nich terminy i podadzą je administratorom. Prowadzący proszą, aby dogrywki odbyły się do 14 stycznia 2012.

3) Dogrywka odbywać się będzie na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Na uczestników czekać będzie dziesięć pytań. Każde będzie zadawane w tym samym czasie wszystkim uczestnikom dogrywki. Kto pierwszy udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzyma jeden punkt.
- Uczestnicy będą mieli 20 sekund (wg. atomowego zegarka Organizatora wieeeeeeeeeelgachny uśmiech) na udzielenie odpowiedzi.
- w przypadku remisu 11 pytanie będzie pytaniem decydującym o wyniku.

- na 5 sek. przed końcem czasu na odpowiedź Organizator da o tym znać wpisując na czacie cyfrę: "5".
- forumowicze nie uczestniczący w dogrywkach są proszeni o nie pisanie żadnych wiadomości w Gospodzie podczas trwania dogrywki, by nie powodować tak zwanych lagów.

I przypominamy, że:
Nagrody z konkursu zostaną przyznane następującą metodą: zwycięzca wybiera sobie nagrodę z całej puli, zdobywca drugiego miejsca z pozostałych nagród itd.

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword

Ostatnio zmieniony przez M.L. dnia 24-12-2011 02:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Nero
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 215
Nieobecny(a): Wędruję po Sferach...

Wysłany: 23-12-2011 17:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Można obserwować dogrywkę?
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 23-12-2011 17:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Najlepiej nie. Nie Nie Nie chcielibyśmy, aby pojawiły się lagi w gospodzie Ratujcie bo go pobiję a tym samym kłopoty z szybkimi odpowiedziami. Będziemy robić screeny z rozgrywki i zamieścimy je na forum Uśmiech Jestem za

EDIT:
----------------------------------------------------------------------

SCREENY Z DOGRYWKI porannej 30.12.2011 znajdują się w załączniku Elfik

Dogrywka z godziny 11.00 rano o miejsca od czwartego do siódmego między:
-Celebrían i Yosarianną,
-Eönwe514,
-Hithlome
i Túrinem Dagnirem.

SCREENY Z DOGRYWKI wieczornej 30.12.2011 znajdują się w załączniku mam pomysł!!!

Dogrywka z godziny 21:30 o miejsca od jedenastego do trzynastego między:
-Eruantem,
-Heliniel,
- iNutriasobolową

SCREENY Z DOGRYWKI wieczornej 02.01.2012 znajdują się w załączniku Uśmiech

Dogrywka z godziny 21:00 o miejsca od ósmego do dziewiątego między:
-Mathmi Thenthurem,
- a Meldagorem,

SCREENY Z DOGRYWKI wieczornej o nagrodę Eruanta 12.01.2012 znajdują się w załączniku Uśmiech

Dogrywka z godziny 21:00 o miejsca od czternastego do piętnastego między:
-Alcarcalimos,
- a Nero,

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië

Ostatnio zmieniony przez Nifrodel dnia 12-01-2012 21:46, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 23-12-2011 23:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

Będziemy robić screeny z rozgrywki i zamieścimy je na forum Uśmiech Jestem za

Wow, ile jeszcze emocji przed nami Uśmiech .
Będę pilnie śledzić Dogrywkę i oczywiście trzymam palce za Wszystkich (i tak przecież jesteście wygrani ) Jestem za Jestem za Jestem za
Powrót do góry

Eruant
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 102

Wysłany: 24-12-2011 00:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam,

Ze swojej strony potwierdzam gotowość do dogrywki. Jestem dostępny pomiędzy 20:00 a 24:00 każdego dnia pomiędzy 24.12.2011 a 30.12.2011.

Jeżeli - w tym miejscu - mogę wyrazić swoje zdanie, to uważam, że - nie ma czegoś takiego jak "Podział pierwszego miejsca". Domagam się jednoznacznego zwycięzcy konkursu (i nie mam na myśli nagród). Zbyt wiele osób walczyło o swoje pozycje a w szczególności pamiętam konkurs sprzed 5 lat.
Zwycięzca może być tylko jeden.
Nie interesują mnie "wewnętrzne " przyjaźnie. Ostatnio Thoronnil był "tym Jedynym" któremu mogliśmy składać pokłony. Niech i jeden pozostanie tym razem. Konkurs Tolkienowski to wyzwanie najwyższych lotów. NIGDZIE nie ma jego odpowiednika. Nie odpuszczę.

Pozdrawiam
Eruant
Powrót do góry

Arneth
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 41

Wysłany: 24-12-2011 00:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Eruant napisał(a) (zobacz wpis):
uważam, że - nie ma czegoś takiego jak "Podział pierwszego miejsca".

Hmmm... rózne dyscypliny sportowe, 2 najlepsze średnie w szkole, a nawet mistrzostwa świata Pokemon, chyba tam istnieje coś takiego jak podział miejsc, albo mam jakieś nieaktualne dane Język.
Zwycięzca może być tylko jeden.

Nigdzie nie doczytałem że w tym konkursie opieramy się na regulaminie Szekspirowskim.
Ostatnio Thoronnil był "tym Jedynym" któremu mogliśmy składać pokłony.

Osobiście nie wymagam żeby ktokolwiek mi składał pokłony jeśli ma zaświadczenie o chorobie kręgosłupa, nie wiem natomiast jak to postrzega Omi Super śmiech.
Domagam się jednoznacznego zwycięzcy konkursu (i nie mam na myśli nagród).

A ja chce podwójnego BicMaca i może frytki do tego.
Konkurs Tolkienowski to wyzwanie najwyższych lotów. NIGDZIE nie ma jego odpowiednika..

Na Tolk-Folku jest co roku konkurs Tolkienowski, a także był na drugim i trzecim Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.
Nie odpuszczę.

A ja sobie odpuściłem Język.

Tak na koniec napisze, że wygrałem już dwa konkursy Tolkienowskie ex aequo, i w obu konkursach nie było dogrywki, tak więc nie wiem o co to zamieszanie. Chce osobiście podziękować administracji za to że zgodziła się na nasz wspólny podział miejsc i mam nadzieje że nie sprawi to jakiś kłopotów. Ja już nie chce walczyć ani nic udowadniać, bo mam dużo "ważniejszych" spraw w najbliższym czasie.

Przepraszam za cynizm tej wypowiedzi, nie chciałem nikogo urazić Z przymrużeniem oka

Ostatnio zmieniony przez Arneth dnia 24-12-2011 01:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Eruant
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 102

Wysłany: 24-12-2011 01:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hej!

Moja opinia jest moim własnym zdaniem.
Dlaczego nie chcesz wystąpić w szrankach z drugim ex-aequo zwycięzcą?
To był konkurs ogólnopolski - jakich mało w naszym kraju. I nie jest łatwo znaleźć jego odpowiednik. Żałuję, że sam nie wypadłem w nim tak dobrze, jakbym chciał...
Mimo wszystko zachęcam!

A wyrażenie: "Nie odpuszczę" - chyba rzeczywiście było niefortunne. Nie miałem na myśli prowokowania kogokolwiek, a tylko zachętę.

Pozdrawiam
Eruant
Powrót do góry

Túrin Dagnir
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 324

Wysłany: 24-12-2011 01:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
a) od czwartego do siódmego (między Celebrían i Yosarianną, Eönwe514 i Hithlome);

Czuję się przygnębiająco pominięty Z przymrużeniem oka. Co prawda nie mam co liczyć na upragnioną nagrodę, ale przegrać ją na rzecz kogoś, kto odpowiedział prawidłowo na wszystkie pytania, to żaden wstyd. Mimo wszystko chciałbym też spróbować sił w dogrywce, bądź co bądź gra wciąż toczy się o całkiem wysoką stawkę. Nie mogę się doczekać ;] - na pewno będzie bardzo emocjonująco.

Dziękuję za konkurs.

T.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - DOGRYWKA (Strona 1 z 10)

Skocz do: