Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - RANKING (Strona 4 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 518

Wysłany: 23-12-2011 01:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Super, wielkie dzięki!
Życzę także powodzenia wszystkim którzy będą brali udział w dogrywkach, miło było z wami rywalizować Z przymrużeniem oka

Ps. Żółta koszulka jest, kolejne marzenie spełnione Pserwa

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Arneth
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 41

Wysłany: 23-12-2011 01:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Również także Ci dziękuje M.L.-u za twoja nieocenioną wyrozumiałość chwała wam, chylę czoła, dzięki. Przynajmniej teraz mogę już bez nerwów odetchnąć z ulgą że to już koniec.

W sumie Omi jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniałą walkę, z happy endem z obu stron, i bez dramatycznego zakończenia Z przymrużeniem oka. Teraz obaj możemy się lansować po forum naszymi gold t-shirtami (przynajmniej do kolejnego konkursu) Śmiech
Powrót do góry

Nero
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 215
Nieobecny(a): Wędruję po Sferach...

Wysłany: 23-12-2011 11:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Arneth, Omi

Powrót do góry

Nadia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 293
Nieobecny(a): Nie leczę swojej adsięwłombaktrii NN.

Wysłany: 23-12-2011 12:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahhahhaha Super śmiech Z przymrużeniem oka
Chciałam tylko napisać, Arneth i Ominous, że BARDZO się cieszę, że to właśnie wy wygraliście. Juppiiii! hurrra!! impreza!! szampan!! jeeeeej! skaczę z radości
NAPRAWDĘ BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super śmiech Super śmiech Super śmiech
W sumie, to jak wyszliście na prowadzenie, to już wiedziałam, że to się stanie. Spox
Niby wiedziałam, że tak będzie i w ogóle, może to i głupie, ale umieram... ze śmiechu, oczywiście. Jestem rozwalony
I to bardzo dobrze moim zdaniem, że nie chcecie robić dogrywki, nie ma drugiego, nie ma przegranego. Śmiech

Jak sobie przypomnę te wszystkie rozmowy w Gospodzie podczas konkursu, przerywane moim hahahahahah i ogólnie zawsze schodzące na ten sam temat to umieram... i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI chwała wam, chylę czoła, dzięki (ta ikonka jest najbardziej podobna do TAMTEJ Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! Super śmiech ). Nutria, pamiętasz V.H.? Super śmiech
Powrót do góry

bartolini166
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63
Nieobecny(a): Zbubił drogę do Śródziemia.

Wysłany: 23-12-2011 12:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Omi, Arneth gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki brawo brawo Yes Yes Yes! Super śmiech Pserwa Śmiech
Wielkie dzięki dla Organizatorów, za wspaniały, profesjonalny konkurs. chwała wam, chylę czoła, dzięki
Żałuję, że czas nie pozwolił mi odpowiedzieć na kilka zestawów, ale zdarza się. Konkurs był dla mnie wspaniałą zabawą, z niecierpliwością czekam na następny za 5 lat ( może dałoby się troszeczkę szybciej Proooszę prooooooszę ) Wiele się dowiedziałem, chwała wam za to!!Śmiech
Tort Piwko Kwiatek wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Piwko Gandalf na Cienistogrzywym hurrra!! impreza!! szampan!! drink palmiasty Juppiiii!

"Ja, proszę pana, jestem raczej człowiekiem niewiedzy niż wiedzy. Więcej nie umiem, niż umiem. Więcej nie znam, niż znam. Więcej we mnie wątpliwości niż pewności, więcej poszukiwania niż znajdowania..."
Powrót do góry

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 23-12-2011 13:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Również chciałbym wyrazić wdzięczność za tak interesujący konkurs chwała wam, chylę czoła, dzięki Uśmiech Wreszcie miałem okazję odświeżyć swoje tolkienowskie czytelnictwo, a nie tylko działać w Zekcie Kolekcjonerów Pserwa
Gratuluję zwycięzcom. hurrra!! impreza!! szampan!! Jestem za
Sromota straszna, powinienem się nie odzywać. Jestem rozwalony Punkt* i renoma Pserwa stracone Jestem rozwalony

Zgodnie z życzeniem pozbyłem się koszulki Z przymrużeniem oka

Mam nadzieję, że ML wybaczy mi długość maili z odpowiedziami Jestem rozwalony Pserwa

*ale nadal, jak Tar-Atanamir, trzymam się semantycznej interpretacji jednego pytania Uśmiech Saurona ;D Pserwa

Nutriasobolowa
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 254

Wysłany: 23-12-2011 15:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Też chciałam pogratulować zwycięzcom Jestem za brawo brawo brawo , wynik konkursu był jednak dla mnie dość dużym zaskoczeniem, myślałam że na pierwszym miejscu będzie ktoś inny Język .
Nadia napisał(a) (zobacz wpis):
Jak sobie przypomnę te wszystkie rozmowy w Gospodzie podczas konkursu, przerywane moim hahahahahah i ogólnie zawsze schodzące na ten sam temat to umieram... i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI chwała wam, chylę czoła, dzięki (ta ikonka jest najbardziej podobna do TAMTEJ Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! Super śmiech ). Nutria, pamiętasz V.H.? Super śmiech

Jątrwie, prapociotki, ech, szkoda że to już minęło Super śmiech .Nadia, nie rozumiem, jak mozesz twierdzić że nie pamiętam V.H. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ??? Ta emota bardziej jest podobna do rekcji na tamtą Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! . Heh no... hahhhaha... nie mogę! Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!
Powrót do góry

Justka
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 15

Wysłany: 23-12-2011 18:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To już koniec. Odłożyłam wszystkie książki na półkę i zrobiło mi się trochę smutno Smutek , choć z drugiej strony cieszę się, że nie muszę już przez kilka godzin poszukiwać właściwej odpowiedzi na pytania Z przymrużeniem oka . Niemniej to był piękny, ekscytujący, obfity w mocne wrażenia i bardzo pracowity czas. Konkurs był czymś, czego potrzebowałam, by oderwać się od codziennych obowiązków i wrócić do Śródziemia, gdzie, w doborowym towarzystwie, mogłam rozruszać szare komórki i to od razu tak, że aż się dymiło Książka Śmiech .

Bardzo dziękuję Wam, drodzy organizatorzy, za te wszystkie piękne przeżycia, za intrygujące, pisane z humorem pytania (tak, dla mnie rządzą zełwa i świeść Super śmiech ), których poziom trudności doprowadzał mnie kilkakrotnie do granic możliwości, ale dzięki którym poznałam lepiej siebie, swoją wytrwałość, frajdę płynącą ze świadomości, że kilkugodzinna praca przyniosła efekt hurrra!! impreza!! szampan!! jak i rozczarowanie, kiedy nie zdała się na nic Spazmy . To wszystko sprawiło, że jestem zadowolona (a nawet dumna Uśmiech ) ze zdobytych punktów. Dziękuję Wam za nocne czuwanie, odpowiedzi odbieranie i rankingów układanie - za to, że wszystko było świetnie zorganizowane i działało jak w zegarku chwała wam, chylę czoła, dzięki .
Słowem, dziękuję Wam, za wasz trud, pracę i czas poświęcony dla nas bukiet dla ciebie, dziękuję kwiatek dla ciebie, dziękuję owacje na stojąco, ach dziękuję, dziękuję .

Szczerze i serdecznie gratuluję zwycięzcom - tym, którzy weszli do pierwszej dziesiątki. Jakąż trzeba mieć wiedzę i umiejętność skutecznego szukania, żeby w konkursie o takim poziomie trudności stracić co najwyżej 4 punkty... Chylę przed Wami czoła chwała wam, chylę czoła, dzięki i czuję się zaszczycona tak znamienitym towarzystwem jestem wzruszony, jakie to słodkie .

Gratuluję wszystkim, którzy znaleźli się poza pierwszą dziesiątką i wytrwali do końca chwała wam, chylę czoła, dzięki . Daliście pokaz samozaparcia i pięknego podnoszenia się po porażkach, nawet wówczas, gdy nagrody znalazły się już poza zasięgiem. Możecie być z siebie dumni Uśmiech .
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - RANKING (Strona 4 z 6)

Skocz do: