Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - NAGRODY (Strona 5 z 7)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nutriasobolowa
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 254

Wysłany: 07-01-2012 21:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak... i ja dziękuję za wspaniały konkurs adminom oraz tym, którzy dzielnie walczyli do końca chwała wam, chylę czoła, dzięki . Mam nadzieję, że na następny konkurs nie trzeba będzie tak długo czekać Z przymrużeniem oka (ale nie wiem, czy to nie tajemnica więc Nie powiem,buzia na kłódkę ).

Nagrody... a, tak, nagrody. Z pewnością zestaw VIII (swoją drogą dziwię się, że jeszcze jest) i jeśli można prosiłabym o dedykację na tym przeprzepięknym wydaniu Silmarillionu Z przymrużeniem oka . (Jakby co to postarałam się wybrać i dobrze i mądrze, ale nie wiem, czy mi się to udało Super śmiech mam się bać? Super śmiech)

Ostatnio zmieniony przez Nutriasobolowa dnia 09-01-2012 17:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 07-01-2012 21:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heliniel, możesz wybrać z dwóch pozostałych zestawów mam pomysł!!!
O ostatni, który pozostanie, będzie dogrywka w gospodzie przeprowadzona przez Eruanta dla miejsc 14 i 15 Uśmiech Saurona ;D

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Heliniel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 163

Wysłany: 08-01-2012 01:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A to mnie niespodzianka dopadła Juppiiii!
Mam dylemat, bo książka "Ostatnie promienie słońca" bardzo mnie zaciekawiła z racji faktu, iż jest parahistoryczną powieścią fantazy, a to jest to, co takie Tygryski jak ja Pserwa uwielbiają najbardziej. Z drugiej strony nie miałabym co zrobić z drugą książką, powieścią science-fiction, bo tego typu literatura nie interesuje mnie w ogóle.
Powieści Sandersona zaciekawiają, ale musiałabym sobie sprawić pierwszy tom... Skrzywienie
Tak więc stanęłam na rozdrożu i główkuję, co wybrać (a już myślałam, że zostanie mi to oszczędzone, bo ja to taki osiołek fredrowski trochę Super śmiech oops, zawstydzenie ).

Po długich Medytacja debatach, dialogach i dyskusjach wewnętrznych wszystko mi się pomieszało Śmiech decyduję się na zestaw IX - fajnie będzie mieć kolejne trzy cegły do przeczytania (liczę tu też "Z mgły zrodzonego", po którego najpierw do biblioteki pognam).
oops, zawstydzenie O dedykację nieśmiało prosić chciałam, skoro już inni szlaki przetarli w tym kierunku.
Na płycie, jeśli to możliwe... oops, zawstydzenie

Dziękuję Dzięki za wszystko. Wszystkim! chwała wam, chylę czoła, dzięki bukiet dla ciebie, dziękuję

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5673

Wysłany: 12-01-2012 20:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Male info.
Chciałbym poinformować, że bonia ufundowała nagrodę, dla najbardziej wytrwałej osoby Rządzę , która nie uległa desperacji i nie załamała się Jestem za . Takiej, która zdobyła najmniej punktów Jestem rozwalony , ale grała mimo to do końca chwała wam, chylę czoła, dzięki Jestem za Rządzę . A osoba tą jest Bartolini166
Którego niniejszym prosimy o zgłoszenie się na PW boni, z adresem korespondencyjnym. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

bartolini166
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63
Nieobecny(a): Zbubił drogę do Śródziemia.

Wysłany: 12-01-2012 21:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jestem bardzo, ale to bardzo miło zaskoczony Z przymrużeniem oka Kompletnie się czegoś takiego nie spodziewałem. Już zgłaszam się na pw, i pamiętajcie, " ostatni będą pierwszymi", czy jak to tam szło Jestem rozwalony
"Ja, proszę pana, jestem raczej człowiekiem niewiedzy niż wiedzy. Więcej nie umiem, niż umiem. Więcej nie znam, niż znam. Więcej we mnie wątpliwości niż pewności, więcej poszukiwania niż znajdowania..."
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 16-01-2012 21:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A V zestaw wywalczony po dogrywce idzie do Nero victory Jestem za

Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 26-01-2012 14:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy w mailu napisał(a):
Po otrzymaniu _wszystkich_ przesyłek proszę o potwierdzenie tego faktu w tamacie o Nagrodach KPDI na forum
Właśnie odebrałem moją wszystką przesyłkę. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

UWAGA: jeśli czekasz na swoją przesyłkę, to poniższego "ukryja" możesz czytać tylko na własną odpowiedzialność, tj. nie odpowiadam, jeśli Ci popsuję jakąś niespodziankę. Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Arneth
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 41

Wysłany: 27-01-2012 00:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Również otrzymałem dwie przesyłki we wtorek przyszło angielskei jubileuszowe wydanie Hobbita, a dzisiaj dwie części History of Hobbit Uśmiech.

Od siebie dodam że wydanie Hobbita bo angielsku wspaniałe, (teraz będę miał co czytać przygotowując się do matury z angielskiego Język) a dedykacja Nifrodel po prostu cudo Love. Wydanie History of Hobbit również wspaniałe spodziewałem się paperbacka, natomiast doszły dwa przepiękne tomy w twardej oprawie, nawet ojciec powiedział że przepiękne wydanie i jakby znał angielski to pewnie by przeczytał (chociaż pewnie dużo by nie zrozumiał bo chyba czeka na film Uśmiech).

Jeszcze raz ostatni. Dziękuje wam za konkurs, to naprawdę ważne doświadczenie w moim życiu, kiedyś będę się śmiał z syna i wnuków, że w wieku 16 lat wygrałem ogólnopolski konkurs Tolkienowski, a oni marnują swoje życie przed komputerem Jestem rozwalony.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - NAGRODY (Strona 5 z 7)

Skocz do: