Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

Temat: Konkurs na ilustrację z okazji X-lecia forum - INFORMACJE (Strona 13 z 13)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 16-01-2012 22:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jest więcej, ale już za późno na zmiany, trzeba się zdecydować na 5 prac.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

bartolini166
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63
Nieobecny(a): Zbubił drogę do Śródziemia.

Wysłany: 16-01-2012 23:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wybór naprawdę ciężki, wiem coś o tym. Chyba z dwadzieścia razy pisząc posta zmieniałem zdanie, ale w końcu się zdecydowałem. Naprawdę miło jest popatrzeć na tak radosne sceny, a już patrząc na pracę Aleonor poprawa nastroju gwarantowana. Przeczytałem sobie nawet ten fragment Hobbita. I jakoś się tak cieplej zrobiło w ten chłodny wieczór Uśmiech
"Ja, proszę pana, jestem raczej człowiekiem niewiedzy niż wiedzy. Więcej nie umiem, niż umiem. Więcej nie znam, niż znam. Więcej we mnie wątpliwości niż pewności, więcej poszukiwania niż znajdowania..."
Powrót do góry

Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 17-01-2012 21:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Termin głosowania dokładnie pokrył mi się z terminem wyjazdu na ferie, a prace ogląda się dość ciężko na ekranie malutkiego nie-swojego komputerka, ale cóż. Język
Dobra, w sobotę będę już w domu, do północy powinienem zdążyć wybrać pięć prac.
Po pobieżnym obejrzeniu faworytów paru już mam, ale łatwo nie będzie, a fakt, że niektórych autorów osobiście znam, dodatkowo utrudnia, bo, chcąc nie chcąc, od znajomych się inaczej wymaga. Złośliwy uśmiech
Powrót do góry

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 20-01-2012 03:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeszcze dwa dni głosowania, a już podliczyłam wszystkie Z przymrużeniem oka punkty... Widać, że głosujący mają różne gusta, ale jedna praca jest zdecydowanym faworytem (co mnie nie dziwi w tym przypadku, bo jest piękna Uśmiech.)
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 20-01-2012 22:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niestety, już jutro najpóźniej trzeba będzie oddać głos (oczywiście jesli ktoś ma takie życzenie Śmiech). A ja mam Język

Już prawie się zdecydowałam, kogo niestety nie będę mogła uwzględnić na mojej liście, ale tak mi żal, szczególnie jednej 'pozycji' Smutek Smutek
Po ogłoszeniu wyników w końcu będzie można szerzej napisać o tych bardzo trudnych wyborach Uśmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Temat: Konkurs na ilustrację z okazji X-lecia forum - INFORMACJE (Strona 13 z 13)

Skocz do: