Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - INFORMACJE (Strona 38 z 38)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 36, 37, 38
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5710

Wysłany: 23-12-2011 13:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niestety Nutrio, chciałbym Ci zaliczyć, ale nie mogłem. W tym liście jest wyraźnie napisana sentencja, jak wg. Tolkiena go przedstawiono w tym programie. I tą konkretną sentencję trzeba było wskazać. Gdyby to było pytanie za 1 pkt, to byśmy się nie czepiali, wystarczyłoby wskazanie Listu.
Mogę tylko wyrazić żal. Kwiatek Róża kwiatek dla ciebie, dziękuję bukiet dla ciebie, dziękuję

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Eruant
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 102

Wysłany: 23-12-2011 15:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

I ja dziękuję za konkurs. To było... odświeżające Jestem za

Przystąpiłem do niego z twardym postanowieniem, że "nie będę się wymądrzał i polemizował z autorami pytań". Udało się, chociaż swoje wątpliwości mam (i zachowam dla siebie).

Jeszcze raz dziękuję!!!

Eruant
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5710

Wysłany: 02-01-2012 22:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na zakończenie, nim wybierzecie nagrody, chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za udział. Były chwile nerwowe, za które przepraszamy, ale były tez chwile piękne, wesołe i wspaniałe, za które dziękujemy. chwała wam, chylę czoła, dzięki Jestem za Piwko Róża
Coraz trudniej robić dla was konkursy, gdyż wasza wiedza jest coraz większa i coraz trudniej znaleźć coś, co mogłoby wam sprawić trudność. Love Spox
Wszyscy, nie tylko zwycięzcy, byliście wspaniali i wykazaliście sie ogromną wiedzą i umiejętnościami poszukiwania, choć wujek Google i ciotka Wikipedia, nie zawsze byli w stanie pomóc. Jestem rozwalony Super śmiech Język
Niestety lub na szczęście, nasze własne forum stało się tak wielkim, wręcz gigantycznym zbiorem wiedzy o Tolkienie i jego tekstach, że trudno znaleźć coś czego by tu nie było. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Rządzę

Dziekuje za wspaniałą zabawę i kto wie, może za jakiś czas znowu się spotkamy na jakims konkursie.
Uściski kwiatek dla ciebie, dziękuję widzę gwiazdy papa wszystkim

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 02-01-2012 22:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dołączam się do podziękowań Uśmiech Jestem za
Byliście wspaniali brawo , walczyliście zacięcie Legsie Rycerz mam pomysł!!! Bardzo się cieszę, że mogliśmy zorganizować dla Was zabawę, sponsorzy dopisali Elfi Mikołaj , i że bawiliście się do samego końca mam pomysł!!!
Dziękuję też Memelkowi, że poprowadził cały konkurs czuwając nad terminami, przebiegiem i sprawdzaniem kilkudziesięciu maili przez kilka tygodni - trzymając do ostatniej chwili palec na pulsie i wstawiając po nocy rankingi. Język.
Fajnie było wymyślić trochę pytań rozgrywki głównej Z przymrużeniem oka i obserwować Wasze zmagania z nimi robienie pieknych oczek raz, dwa, raz, dwa, tempo! hę? to nie ja, zmieńmy temat, zaklopotanie, mnie tu nie było Myślę, że nie mniejszą radochę jak ja z układaniem co trudniejszych pytań mieli M.L. i elfy, kiedy tworzyli pytania do dogrywki Pserwa Język i testowali Waszą wiedzę w warunkach stresowych i ścisłych ograniczeniach czasowych. Język Konkurs, w którym się partycypuje to całkiem niezła rozrywka na długie, zimowe wieczory Jestem rozwalony Żeby było jasne, to Memelek dźwigał większość ciężarów konkursowych, tak jak w niecorocznym elfy i ja, a w jubileuszowym - ja i elfy Pserwa . A to poważnie nie jest kaszka z mleczkiem. Nie Nie I dlatego chwała Memelowi Rządzę chwała wam, chylę czoła, dzięki kwiatek dla ciebie, dziękuję
Cieszę się, że i Wy dobrze się bawiliście Miłość Wasza radość jest naszą nagrodą Elfik
Gratuluję zwycięzcom chwała wam, chylę czoła, dzięki bukiet dla ciebie, dziękuję oraz tym, którzy znaleźli się poza nagradzanymi miejscami, ale próbowali Gandalf na Cienistogrzywym . kwiatek dla ciebie, dziękuję
Mamy też niewielką nagrodę niespodziankę ciii! lepiej nic już nie mów Prezent dla tej osoby, która grała z nami do końca, ale zdobyła najmniejszą ilość punktów Uśmiech Saurona ;D Wymyśliła i ufundowała ją Bonia owacje na stojąco, ach dziękuję, dziękuję

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 14-01-2012 21:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dogrywki zakończone, Ranking ostatecznie ustalony Elfik

Jestem pełna podziwu dla biorących udział w dogrywkach. Ten stres, te nerwy, te pytania straszeczne Złośliwy uśmiech . (Skąd wiadomo, ile zębów miał Gollum, prosze o odpowiedź Jestem rozwalony )

To mój drugi konkurs, w którym brałam udział. Tym razem ukończyłam go na trochę dalszej lokacie, ale i też nie startowałam od samego początku. Tak więc jestem zadowolona ze swojego miejsca, jasno dowodzącego, że moja wiedza ani się zbytnio nie cofnęła w rozwoju Język , ani też nie uległa gwałtownemu rozwojowi (chyba powinno trochę mi być wstyd oops, zawstydzenie).

Była pyszna zabawa Jestem za Love , której jedyną wadą był zbyt szybki koniec...

Tak więc pozostaje podziękować Memelowi za jego trudy chwała wam, chylę czoła, dzięki (reszcie Adminów oczywiście też chwała wam, chylę czoła, dzięki ).
Gratulacje ogromniaste dla zwycięzców i nagrodzonych, dla wszystkich biorących udział, którzy dotrwali do końca Jestem za Jestem za Jestem za .

Jednym słowem było wspaniale. I tylko sobie tego życzyć w przyszłości Proooszę prooooooszę
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 15-01-2012 16:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gratuluję wiedzy zwycięzcom Oklaski i udziału w konkursie wszystkim uczestnikom Jestem za
Hylę też czoła układającym pytania chwała wam, chylę czoła, dzięki Pytania trudne, wymyślne i zabawne, szczególnie moje ulubione pytanie pytanie 3.2 uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy na temat paszenogów i kompanii wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Jestem za
Brawa dla dzielnych konkursowiczów, którzy stawili im czoła Oklaski brawo Elfi Mikołaj

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 15-01-2012 22:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Marille Undómiel napisał(a) (zobacz wpis):
Jestem pełna podziwu dla biorących udział w dogrywkach. Ten stres, te nerwy, te pytania straszeczne Złośliwy uśmiech . (Skąd wiadomo, ile zębów miał Gollum, prosze o odpowiedź Jestem rozwalony )

Angielski "Hobbit", względnie tłumaczenie Pauliny Braiter-Ziemkiewicz Z przymrużeniem oka w ostateczności też z pytania z NKT Super śmiech

yossariana
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 106

Wysłany: 22-02-2012 10:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Yupi! Mapa właśnie doszła i tym samym otrzymałam wszystkie nagrody. Znaczy... otrzymałyśmy Jestem rozwalony
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 36, 37, 38

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - INFORMACJE (Strona 38 z 38)

Skocz do: