Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - INFORMACJE (Strona 36 z 38)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 426

Wysłany: 21-12-2011 05:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Też mi się tak zdarza, że w pierwszej chwili, po ciężkiej pracy

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

szczególnie nieefektywnej,
odczuwam szczególny rodzaj przygnębienia smutna rezygnacja smutna rezygnacja smutna rezygnacja
Potem jednak powraca mi pogoda ducha i mogę radośnie wieeeeeeeeeelgachny uśmiech wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Tym razem tak samo było, zabrakło mi czasu na przeszperanie Foruma naszego Wielkiego i niezmiernie Głębokiego Elfik Ono jest całym kompendium wiedzy tak, tak, zgadzam się tak, tak, zgadzam się tak, tak, zgadzam się
A teraz na ostatnim etapie przeszkód, na przedmeciu, przypomniał mi się fragment

Władca Pierścieni napisał(a):
– Sama historia nie kończy się – odparł Frodo – lecz osoby, biorące w niej udział, odchodzą, gdy skończy się ich rola. Nasza rola także się skończy, prędzej czy później.
- A wówczas będziemy mogli odpocząć i wyspać się wreszcie – rzekł Sam. Zaśmiał się ponuro. – Dosłownie: tego tylko pragnę, odpocząć i wyspać się najzwyczajniej w świecie, a potem zbudzić się i zabrać do roboty w ogrodzie. Zdaje się, że przez cały czas o niczym innym nie marzyłem. Nie nadaję się do wielkich, ważnych spraw. Ale mimo wszystko ciekaw jestem, czy będą kiedyś o nas opowiadali legendy albo śpiewali pieśni.

Cieszę się z udziału w Konkursie i nie ze względu na nagrody, jedynie dla frajdy,
Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Zakręcony(a) jeeeeej! skaczę z radości tak, tak, zgadzam się
Powrót do góry

yossariana
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 106

Wysłany: 21-12-2011 10:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W napięciu czekam na dzisiejsze pytanie, bo chyba tak wysoko poprzednio z Celebi nie dotarłyśmy. JUPI! brawo

Och, mam szczęście, że ona taka mądra i oczytana Z przymrużeniem oka

Powrót do góry

Annael

Wysłany: 21-12-2011 20:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zdziwienie Rzeczywiście, wysoko, ja ani przedtem ani potem na takiej wysokości nie byłam ( poza oczywiście, swego czasu, uzyskaniem tzw "przewyższenia" czyli lotu szybowcem na wymaganą wysokość, czyli min 1000m od wyczepienia )

Życzę uzyskania dodatkowych 3 punktów i takiej ładnej cyfry 30 Jestem za

A czy ktoś uwierzy - może to wstyd się przyznać - ja nie znam powieści Gombrowicza oops, zawstydzenie i tak naprawdę nie wiem czy chciałabym je poznać oops, zawstydzenie a wyrażenie gombrowiczowska gęba jest mi zupełnie obce oops, zawstydzenie kultury niet Ratujcie bo go pobiję
A czy profesor Tolkien znał to wyrażenie i czy znał Gombrowicza? hmmmm...

Powrót do góry

Nero
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 215
Nieobecny(a): Wędruję po Sferach...

Wysłany: 21-12-2011 20:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z wiki:

Cytat:
"gęba" (narzucona komuś osobowość czy rola nieautentyczna)

Powrót do góry

Annael

Wysłany: 21-12-2011 21:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

chwała wam, chylę czoła, dzięki Dziękuję bardzo, przed chwilą znów internet odzyskał władzę w moim komputerze, szukałam w słowniku Kopalińskiego, ale tam też nie było, widać zbyt pospolite Uśmiech
hmmmm... a to już jest pewna poszlaka hmmmm...

Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 22-12-2011 00:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heliniel napisał(a) (zobacz wpis):

Taaa, człowiek się nakopie, naszuka, a potem się okazuje, że jakby wysłał odpowiedź od razu, to i tak byłoby dobrze... Zdziwienie

Marille Undómiel napisał(a) (zobacz wpis):
Ale odczuwam niedosyt samozadowolenia Smutek i chyba wymagam pocieszenia Pocieszanie

Uściski Pocieszanie proszę bardzo (ale mam nadzieję, że nie trzeba)

Och dzięki Heliniel za takie miłe pocieszenie Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Ale tym razem intuicja mnie zwiodła Skrzywienie . Już sama nie wiem, jak mam się do niej odnosić.

Nero napisał(a) (zobacz wpis):

Z wiki:

Cytat:
"gęba" (narzucona komuś osobowość czy rola nieautentyczna)

Świetna podpowiedź. Wiedziałam, że gdzie dzwoni, tylko nie mogłam skojarzyć, gdzie. To dość męczący stan. Teraz udało mi się zlokalizować to 'dzwonienie' i od razu mi lepiej.
Tylko smutno, że to już ostatni raz Smutek Smutek Smutek
Powrót do góry

Annael

Wysłany: 22-12-2011 08:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak więc wysłałam odpowiedzi na ostatnie pytania, w pośpiechu, by prószący śnieg mi neostrady nie zaprószył, by dotarły na czas i tam gdzie trzeba Złośliwy uśmiech
Gdyby nie nawał pracy stałabym przy płotku i na fajerwerki czekała ( a to jeszcze 10 dni) Jestem rozwalony Będzie co wspominać Tom Bombadil Piwko kwiatek dla ciebie, dziękuję Dziękuję wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Powrót do góry

Nero
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 215
Nieobecny(a): Wędruję po Sferach...

Wysłany: 23-12-2011 00:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kurna, na ostatku musiałem przewalić najłatwiejsze pytanie (idzie opieprzyć jednego kolesia na jednej stronce). Jestem rozwalony
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Następna

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - INFORMACJE (Strona 36 z 38)

Skocz do: