Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - INFORMACJE (Strona 1 z 38)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5674

Wysłany: 24-11-2011 13:42    Temat wpisu: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - INFORMACJE Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Życzenia i wspominki są fajne Jestem za , zwłaszcza z takiej okazji Rządzę . W końcu 10 lat ma się tylko raz Super śmiech (tak samo jak 9 czy 11 Język Złośliwy uśmiech ).
Konkurs jest jednak fajniejszy od życzeń i wspominek hmmmm... . Taką przynajmniej mam nadzieję. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Do tej pory konkursy na naszym forum (wsystkie tfa Z przymrużeniem oka Jestem rozwalony ) cieszyły się dużą popularnością wieeeeeeeeeelgachny uśmiech. Mamy nadzieję, że teraz nie będzie inaczej. Dlatego wszystkich zapraszamy jak najserdeczniej do udziału zarówno tych, którzy są z nami długo i tych którzy są od zupełnie niedawna. Proooszę prooooooszę chwała wam, chylę czoła, dzięki
Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia będzie znacznie krótszy niż poprzedni, gdyż ostatnio niektórzy narzekali, że był zbyt długi Jestem rozwalony wściekły . Mamy jednak nadzieję, że sprawi niemałą frajdę wszystkim forumowiczom. Jestem za Love Rządzę
Znowu czekają na was interesujące nagrody, a mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. Spox
Więcej o tym w innym temacie (znowu ) a tymczasem napisze trochę spraw organizacyjnych czyli o regulaminie (będzie on bardzo podobny do tego który sprawdził się w I Niecorocznym Konkursie Tolkienowskim (2003) i Jubileuszowym Konkursie Tolkienowskim) (2006) Spox
Wszelkie ogólne pytania dotyczące konkursu zamieszczajcie w tym temacie. Uśmiech

Regulamin Z przymrużeniem oka Elfik Konkursu Pierwszej Dekady Istnienia czyli KPDI Spox

Konkurs jest wyłącznie zabawą lecz jak każda zabawa musi mieć jakieś reguły. Przed przystąpieniem do niego zastanów się dobrze czy je akceptujesz. Jeżeli Ci się nie podobają to nie przystępuj do konkursu a oszczędzisz sobie rozczarowań i nerwów Uśmiech W konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forum.

1) Odpowiedzi są sprawdzane przez administratora forum: M.L. (zwanego dalej: Organizatorem Uśmiech ). W sprawach dyskusyjnych rozstrzyga zdanie Organizatora i jest nieodwołalne. Pamiętaj, że konkurs to ZABAWA a nie teleturniej o 100tys. złotych Uśmiech

2) Dołączyć do konkursu można w dowolnym momencie. Pytań jest 11 łatwych i 11 trudnych. Łatwe są za 1pkt. a trudne za 2pkt. Nie przyznaje się punktów częściowych. Odpowiedź może zostać zaliczona albo nie, bez stanów pośrednich. Pytania będą pojawiać się 3 razy w tygodniu: poniedziałek, środę i piątek do godz. 12 rano w zestawach po 2 (łatwe i trudne). Na odpowiedź będzie 36 godzin (czyli do północy dnia następnego, data do której można przysyłać odpowiedzi będzie zawsze umieszczana przy pytaniu), potem odpowiedzi na dane pytanie nie będą przyjmowane. W weekendy będzie 1 dzień więcej na odpowiedź (jest weekend, jest luz Z przymrużeniem oka).

Odpowiedzi proszę wysyłać:

1. przez email na adres konkurs@tolkien.com.pl Liczy się data wysłania emaila. Email powinien zawierać pseudonim forumowicza oraz informację na które pytanie odpowiada.

Jeżeli chcesz poprawić swoją odpowiedź to możesz wysłać ją jeszcze raz (jeżeli czas odpowiedzi na pytanie jeszcze się nie skończył) ale koniecznie zaznacz, że udzielasz odpowiedzi na to pytanie ponownie.

Po każdym pytaniu ranking konkursu będzie uaktualniany i pojawi się prawidłowa odpowiedź na pytanie.

3) Konkurs wygrywa osoba z największą ilością punktów Uśmiech W przypadku równej ilości punktów odbędzie się dogrywka w Gospodzie "Pod Pływającą Kłodą" w umówionym terminie ale nie może być dłuższy niż 2 tygodnie od zakończenia konkursu.

4) Nagrody z konkursu zostaną przyznane następującą metodą: zwycięzca wybiera sobie nagrodę z całej puli, zdobywca drugiego miejsca z pozostałych nagród itd. Zastrzegamy sobie (Administratorzy) prawo do anulowania wszelkich nagród (na przykład z powodu wycofania się sponsorów albo innych przypadków losowych)

5) Odpowiadajcie na każdy zestaw pytań w osobnych mailach. Czyli: odpowiedź na pytanie 1.1 i 1.2 w jednym mailu a odp. na zestaw 2.1 i 2.2 w innym. Łatwiej jest nam wtedy segregować maile.

6) Począwszy od zestawu trzeciego, nie można już się łączyć w drużyny - za wyjątkiem osób dopiero przystępujących do konkursu.

Spis nagród oraz sponsorów pojawi się najpóźniej w dniu rozpoczęcia konkursu czyli 28 listopada 2011 do godz. 12 Uśmiech

Twórcy pytań oraz admini nie mogą brać udziału w konkursie.

Linki:
Na razie dwa z trzech są czynne, ale z czasem będą uruchamiane. Proszę zwracać na to uwagę. Uśmiech
Informacje o nagrodach - "Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia" - NAGRODY
Ranking
Pytania - konkurs rozpoczyna się w poniedziałek (28.11.2011)

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword

Ostatnio zmieniony przez M.L. dnia 28-11-2011 00:37, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry

Celebrían
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 298

Wysłany: 24-11-2011 23:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie mam pojęcia, dlaczego nie ma jeszcze żadnego odzewu! hmmmm...

Pamiętam dobrze końkurs Jestem rozwalony z okazji pięciolecia i była to naprawdę świetna zabawa! Elfik Love

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):

"II Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" będzie znacznie krótszy niż poprzedni, gdyż wtedy niektórzy narzekali, że był zbyt długi Jestem rozwalony wściekły . Mamy jednak nadzieję, że sprawi niemałą frajdę wszystkim forumowiczom. Jestem za Love Rządzę

Bardzo bym chciała się dowiedzieć, kto śmiał narzekać na długość konkursu! wściekły Złośliwy uśmiech

Mimo, że czas na konkurs nie wypada dla mnie najlepiej (koniec semestru, oddawanie prac, egzaminy Ratujcie bo go pobiję wszystko mi się pomieszało ), to myślę, że uda mi się znaleźć czas na znalezieni odpowiedzi na kilka pytań i jestem niezmiernie ciekawa, jaki to przyczajony Gilgalad pojawi się tym razem Jestem rozwalony Elfik Język (Tak, przyznaję się, to pytanie pamiętam najlepiej i chyba też najlepiej wspominam Ble Ble ;D )

Dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki organizatorom za kolejną porcję dobrej zabawy! Jestem za Śmiech

Then Celegorm no more would stay,
and Curufin smiled and turned away."
Powrót do góry

bonia

Wpisy: 286

Wysłany: 24-11-2011 23:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Celebrían napisał(a) (zobacz wpis):
Nie mam pojęcia, dlaczego nie ma jeszcze żadnego odzewu! hmmmm...

Pamiętam dobrze końkurs Jestem rozwalony z okazji pięciolecia i była to naprawdę świetna zabawa! Elfik Love

Oj była, była Uśmiech

Cytat:

Mimo, że czas na konkurs nie wypada dla mnie najlepiej (koniec semestru, oddawanie prac, egzaminy Ratujcie bo go pobiję wszystko mi się pomieszało ), to myślę, że uda mi się znaleźć czas na znalezieni odpowiedzi na kilka pytań i jestem niezmiernie ciekawa, jaki to przyczajony Gilgalad pojawi się tym razem Jestem rozwalony Elfik Język (Tak, przyznaję się, to pytanie pamiętam najlepiej i chyba też najlepiej wspominam Ble Ble ;D )

Dla mnie świekra - świekra była nie do przebicia Uśmiech

Cytat:
Dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki organizatorom za kolejną porcję dobrej zabawy! Jestem za Śmiech

Ja się już nie mogę doczekać chociaż nie wiem czy wystartuję oficjalnie czy tylko po cichutku dla przyjemności będę sobie odpowiadała na pytania Uśmiech

Nevres
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 24

Wysłany: 25-11-2011 00:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jestem zaintrygowany. Myślę, że wezmę w nim udział, chyba, że odstraszy mnie trudność pytań lub wszelką chęć zabije brak czasu.
Powrót do góry

Nadia

Wpisy: 293
Nieobecny(a): Nie leczę swojej adsięwłombaktrii NN.

Wysłany: 25-11-2011 08:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mnie też trochę dziwi ilość pytań. hmmmm... Zwłaszcza, że wydawać by się mogło, iż dziesięciolecie to jakby większe niż pięciolecie. Z przymrużeniem oka A tu różnica w ilości pytań o ponad 75% na minus.
Albo po prostu nie chciało się im układać pytań i sprytnie wymyślili, że niektórzy narzekali, a to chodziło o układaczy pytań. Język

Ale w ogóle bardzo fajny pomysł; oczywiście za wysokie progi na moje nogi i w ogóle Jestem rozwalony , no ale zobaczymy. Śmiech

Ostatnio zmieniony przez Nadia dnia 30-11-2011 15:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Elendil
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 16

Wysłany: 25-11-2011 08:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

He he
WRESZCIE !!!
dla mnie też może i za wysokie progi, ale liczy się udział Uśmiech
Powrót do góry

bartolini166
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63
Nieobecny(a): Zbubił drogę do Śródziemia.

Wysłany: 25-11-2011 11:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Fajna sprawa Uśmiech Sam nie wiem, czy wezmę udział, bo dla mnie to również " za wysokie progi". Chociaż w sumie liczy się dobra zabawa.
A co do powodu skrócenia, to może Nadia ma rację Śmiech
Powodzenia wszystkim Z przymrużeniem oka

"Ja, proszę pana, jestem raczej człowiekiem niewiedzy niż wiedzy. Więcej nie umiem, niż umiem. Więcej nie znam, niż znam. Więcej we mnie wątpliwości niż pewności, więcej poszukiwania niż znajdowania..."
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5674

Wysłany: 25-11-2011 15:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Były trzy powody zmniejszenia ilości zestawów. Pierwszy doświadczenie. Przy poprzednim, wiele osób się wykruszyło, inni narzekali, że coraz mniej było w tym zabawy a coraz więcej obowiązku. Język Po drugie sponsorzy, którzy bardzo nas przetrzymali, konkurs miał się bowiem zacząć co najmniej tydzień wcześnie. Pierwotnie planowaliśmy 12-18 zestawów pytań, niestety sponsorzy długo odpowiadali, a my chcemy wyrobić się do Świąt Bożego Narodzenia i to trzeci powód. Znowu doświadczenie sprzed pięciu lat pokazało, ze po przerwie świąteczno-noworocznej sporo osób nie wróciło do konkursu. Ponadto miło będzie dostać nagrody w szeroko rozumianym okresie świąteczno-noworocznym.

Lenistwo też się pojawiło, ale jako kropla przepełniająca czarę. Język

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Następna

Temat: KPDI - Konkurs Pierwszej Dekady Istnienia - INFORMACJE (Strona 1 z 38)

Skocz do: