Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: Tłumaczenie "Krok w Krok" Ivanneth (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niofo
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 180

Wysłany: 12-11-2011 20:36    Temat wpisu: Tłumaczenie "Krok w Krok" Ivanneth Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam pytanie, czy może raczej prośbę. Czy jest gdzieś może w sieci tudzież czy ktoś ma w domu tłumaczenie "Krok w Krok" Ivanneth? Wiem, że opowiadanie było publikowane a Aiglosie, ale ładnych parę lat temu i owych wydań nie ma już na składzie. A czytałam tłumaczenie rozdziału 4. autorstwa Miriel w Bibliotece i tak mnie to zaciekawiło, że chciałabym przeczytać poprzednie rozdziały. Hm... Próbowałam sama sobie to przetłumaczyć, lecz mój angielski jest tak wspaniały, że padłam mniej więcej w momencie, gdy Findekano już wyruszył, ale jeszcze nie przybył. A więc na samym początku.

Osobie która wspomogłaby biednego Noldo w potrzebie będę wdzięczna do końca życia chwała wam, chylę czoła, dzięki a także otrzyma ona Błogosławieństwo Najwyższego Króla Noldorów ze specjalnej limitowanej edycji Spox
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 11-12-2011 23:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niofo napisał(a) (zobacz wpis):

Mam pytanie, czy może raczej prośbę. Czy jest gdzieś może w sieci tudzież czy ktoś ma w domu tłumaczenie "Krok w Krok" Ivanneth?

Osobie która wspomogłaby biednego Noldo w potrzebie będę wdzięczna do końca życia chwała wam, chylę czoła, dzięki a także otrzyma ona Błogosławieństwo Najwyższego Króla Noldorów ze specjalnej limitowanej edycji Spox

Witaj elfie Uśmiech , jeśli jesteś zainteresowana skanami tego opowiadania (pierwszorzędne tłumaczenie Silvany), to możesz je mieć Z przymrużeniem oka Szczególnie, że występuje tam Findekáno, moja ulubiona postać. Z tym większą ochotą będę szerzyć o nim wieści. Wystarczy więc, że prześlesz mi na priva swój adres mailowy Uśmiech
Wdzięczność oczywiście zawsze i wszędzie mile widziana jest, a już ta bez granic jest bez ceny Język Love

Tylko nie obiecuję, że to będzie już jutro, ale w ciągu kilku najbliższych dni to tak Jestem za Będę czekać na Twój odzew Uśmiech .
Powrót do góry

Niofo
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 12-12-2011 17:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ech, zapomniałam napisać, ale udało mi się już dobyć skany. Tym niemniej urocze jest, że tylu ludzi chce mi pomóc Love (Aż dwóch!) Ale wdzięczność po promocyjnej cenie mogę dorzucić za propagowanie Jednego-z-Najsuszniejszych-Fanfików-do-Silma Jestem za Śmiech
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 12-12-2011 23:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Szkoda, że Ivanneth przestała, pisać i rysować do Silma, albo się tym dzielić w sieci. W każdym razie ja już od dawna nic nowego od niej nie widziałam Smutek

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 13-12-2011 00:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Szkoda, że Ivanneth przestała, pisać i rysować do Silma, albo się tym dzielić w sieci. W każdym razie ja już od dawna nic nowego od niej nie widziałam Smutek

Też żałuję ogromnie. Nawet jakiś czas temu pisałam do niej, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Mam wrażenie, że raczej rzadko zagląda (albo w ogóle nie zagląda) na swoją stronę z elfami (nie mogę odżałować, że ich więcej nie narysowała Smutek Smutek Smutek , zresztą nie tylko elfów). Kiedy tam ostatnio gościłam, to wydawało mi się, że strona zaczyna z lekka szwankować; już nie wszystkie rzeczy udało mi się obejrzeć Jestem przeciw

Niofo napisał(a) (zobacz wpis):

Ech, zapomniałam napisać, ale udało mi się już dobyć skany. Tym niemniej urocze jest, że tylu ludzi chce mi pomóc Love (Aż dwóch!) Ale wdzięczność po promocyjnej cenie mogę dorzucić za propagowanie Jednego-z-Najsuszniejszych-Fanfików-do-Silma Jestem za Śmiech

Super, Niofo Uśmiech, że już masz tekst. Dzięki Tobie przypomniałam go sobie znowu z wielką przyjemnością Love
I oczywiście wielkie dzięki za promocyjną cenę Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Legolas 2931
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 106
Nieobecny(a): zdecydowanie (a). Zazwyczaj duchem

Wysłany: 03-10-2012 19:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A skąd masz, Niofo? Bo ja też jestem zainteresowana, a w internecie znalazłam tylko 1 i 3 część (pierwsza po angielsku Ble Ble ;D )

~Nindë
---
Kham wciąż żyje!
---
Szczerba Maglora - bo LOS tak chciał
Powrót do góry

Niofo
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 04-10-2012 17:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dostałam mailem. Jak chcesz, to mogę ci przesłać, tylko podaj mi swojego maila na pw.

Hehehe, promujemy prawie-jedyny-słuszny wizerunek jego Królewskości Nolofinwego Śmiech
Powrót do góry

Jedyny Pierścień
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 22

Wysłany: 04-10-2012 19:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja tak zapytam, czy planuje ktoś może tłumaczenie najnowszej części?
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: Tłumaczenie "Krok w Krok" Ivanneth (Strona 1 z 2)

Skocz do: