Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: Dzięsięć lat minęło jak jeden dzień. 10 lat istnienia Forum (Strona 6 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 02-12-2011 21:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Trochę z opóźnieniem te moje życzenia (zbiesił mi się komputer i hasło gdzieś prawie przepadło, udało mi się je jednak odnaleźć) dla Naszego Forum z okazji Pierwszej Wspaniałej Dziesiątki (a będzie ich jeszcze całe mnóstwo!!!!), ale z głębin serca wypływające.
Ukłony ode mnie pod adresem Nifrodel, Elfów, Mumakila i wszystkich Adminów. Jesteście wspaniali chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki

To przemiła okazja. Dziesięć lat, a połowę tego czasu spędziłam z Wami. Przypominam sobie, jak dokładnie pięć lat temu 'zapisałam się' na Forum i 'z biegu' wzięłam udział w rocznicowym konkursie. Co za emocje i przeżycia. Niezapomniane Love
A oto następny konkurs już w następną rocznicę. Jakże szybko ten czas biegnie Zdziwienie
Jeszcze raz ogromniaste podziękowania za istnienie tego Forum, za to, że tu jesteście i że Wam się chce nadal działać. Oby tak dalej i jak najdłużej Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Love Love Proooszę prooooooszę
Powrót do góry

Finduliah
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 55

Wysłany: 03-12-2011 21:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

100 lat 100 lat niech żyje żyje nam!!! Elfik Elfik Elfik

gratuluję wytrwałości! Szanowna administracjo, jeszcze trochę i możecie wziąć udział w konkursie na najdłużej istniejącą witrynę w polskiej sieci Super śmiech

Dziękuję że jesteście! chwała wam, chylę czoła, dzięki

bellator
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 40

Wysłany: 17-12-2011 08:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przyłączam się do gratulacji chwała wam, chylę czoła, dzięki chylę pokłony i czołą nad grupą ludzi, którzy zapewne swój calutki wolny czas i serce poświecili na to aby te forum mogło funkcjonować Rządzę

Wyjdzcie ze mna bracia wszyscy w pole , zamiast śmierci walkę wolę Uśmiech
Powrót do góry

Golden
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 72

Wysłany: 29-12-2012 23:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale Z przymrużeniem oka

Po pierwsze gratuluję dziecięciu lat tworzenia forum, które łączy pasjonatów Śródziemia i całej jego magii !!

Po drugie, bardzo dziękuję za to miejsce stworzone w sieci w którym mogę czytać, rozmawiać z ludźmi i wymieniać poglądy o świecie który zajmują od wielu lat sporo miejsca w moim sercu, czyli o Śródziemiu i wszystkim co tylko związane jest z Tolkienem i jego twórczością !!

Z mojej strony głośne brawa i ukłony w stronę ludzi pracujących nad forum i wszystkim co z nim się tylko wiąże!

Dzięki !!

Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 643

Wysłany: 30-12-2012 01:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wróciłem na moment licząc na jakiś porządny flame z MOPami, ale niestety PJ za mało zgwałcił Hobbita Jestem rozwalony Zamiast tego zauważyłem, że jedno z dwóch najstarszych forów dyskusyjnych w moim życiu przechodzi w drugą dekadę istnienia... I moja bytność tutaj również. Miliony ton nostalgii przygniatają mnie niemal do ziemi, mimo że od wielu już lat mnie tu tak naprawdę nie ma Smutek Życie sprawiło, że (o zgrozo) JRRT musiał ustąpić pola mojej powiększającej się rodzinie oraz innym hobby (aczkolwiek nadal zbieram polskie wydania tolkienistyczne, co wywołuje pełne politowania spojrzenia moich Słońca i Gwiazd). Tym niemniej to tutaj "uczyłem się Internetu", to tutaj zawierałem pierwsze sieciowe znajomości, to przede wszystkim tutaj budowałem swą tolkienistyczną erudycję, to tutaj przy okazji gigantów nauczyłem się, co oznacza prawdziwy flame war z wymagającym przeciwnikiem... Zrobiliście wiele dobrych rzeczy dla mnie elfy, Nifrodel, eMeLu, Adiemusie, Neratinie i inni weterani pierwszych lat, z czasów sprzed odciążenia forum od obecności mojego zakutego łba.

Głąbem jestem, że sprzyjające okoliczności geograficzne wykorzystałem tylko raz, by znajomość wirtualna takową być przestała. Dla chodzieżaka jednak wyprawa do Schneidemuhle bywa jednak dłuższa, niż quest do Orodruiny...

Wpis jest spóźniony o rok, ale wybaczcie, nigdy nie słynąłem z szybkiego refleksu.

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 05-01-2013 22:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Świętowanie Dekady Istnienia Forum uważam za oficjalnie zakończone Uśmiech Teraz można świętować tylko nieoficjalnie Z przymrużeniem oka Elfik

W czasie tego Świątecznego Forumowego Roku rozdaliśmy 71 nagród Zdziwienie Love

Zorganizowaliśmy dla Was konkursy w których przednie się bawiliście za co Wam dziękujemy. Nasza praca nie poszła na marne i miło było widzieć, że sprawiliśmy Wam radość. Wicie rozumicie, sprawiliście nam radość tym, że sprawiliśmy Wam radość Elfik

Dziękuję innym adminom, Nifrodel, Sirielle i M.L.owi za ich współtwórczość, i ogromną, nieocenioną codzienną pomoc w zarządzaniu Forum. Imho bez Was Forum zaczęłoby popadać w zniechęcający chaos, "onetowość" i inne zagrożenia Z przymrużeniem oka wynikające z zaczynającej dominować na świecie, śmieciowej formy wymiany informacji.

Dziękujemy użyszkodnikom Z przymrużeniem oka za wszystkie miłe słowa, forumowe wspominki, zaangażowanie w ciągu ostatnich 10 lat, roku, miesięcy Jestem za Bez Was to Forum nie byłoby tak wspaniałe. Zarówno jako encyklopedia wiedzy, miejsce spotkań ciekawych ludzi jak i zwykłych "spotkań" tolkienowskich i nietolkienowskich. Tworzymy razem to miejsce, nasz mikroświatek Z przymrużeniem oka i po 10 latach (mimo że dawno już jest San Francisco a nie ściernisko Z przymrużeniem oka) pokazujecie, że dalej jest co budować słowami, opiniami, refleksjami, przemyśleniami i to mnie cieszy Uśmiech

Imho tolkienistyka to nie droga która ciągle wiedzie w przód i w przód tylko raczej węzeł gordyjski w którym można ciągnąć za wiele wystających sznureczków ale i tak zostanie nierozplątanym, pojedynczym węzłem.
Są tego plusy i minusy, zady i walety ale i tak najważniejsza jest miłość do Śródziemia.
I na następne 10 lat, sobie oraz Wam, nie zgubienia tolkienowskiej drogi oraz zachowania w sercu tego zachwytu nad Śródziemiem życzę Z przymrużeniem oka

Link

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 13-02-2016 18:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Boromir Ale dość gadania, mam tu małe podsumowanie działalności forum Notka

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

::: tutaj jest większy obrazek :::
Alarm!! Raport samowolny, nieautoryzowany przez administrację Balrog Wszelkie podobieństwo przypadkowe Spox prawie Z przymrużeniem oka Admini czuwają! Elfik Nieprzypadkowe za to są zwierzaki (koty moje) i parę detali Króliczek I chociaż nie udało mi się tu ująć wszystkich zakamarków forum, ani forumowiczów (symbolicznie zastąpili Was Hobbici, Ludzie, Krasnoludy, Elfowie i Siły Mroku oraz nieprzypadkowy MummakiL), to coś niecoś uda się dopatrzeć Uśmiech Więc raz jeszcze najlepsze życzenia dla forum i forumowiczów Elfik

Widzę, że nigdy nie dodałam tutaj wersji w kolorze, oto ona:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Dla porządku dodam i do GAF.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Temat: Dzięsięć lat minęło jak jeden dzień. 10 lat istnienia Forum (Strona 6 z 6)

Skocz do: