Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Dzięsięć lat minęło jak jeden dzień. 10 lat istnienia Forum (Strona 4 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1059
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 11-11-2011 00:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W sumie nie bardzo powinnam się wypowiadać w tym temacie, skoro mój staż na forum wynosi ledwie 4 lata (upłyną w grudniu br.), lecz to były naprawdę wspaniałe lata. I wciąż nie mogę nadziwić, że one tak szybko minęły. Język

Przede wszystkim dziękuję Wszystkim, Adminom oraz użytkownikom za bardzo życzliwe przyjęcie te parę lat temu, a także za mnóstwo ciekawych dyskusji i przede wszystkim za wspaniałą atmosferę. mam pomysł!!! kwiatek dla ciebie, dziękuję chwała wam, chylę czoła, dzięki
Cieszę się ogromnie, że mogłam poznać tutaj wspaniałych ludzi, zarówno wirtualnie jak i na żywo, a przy tym poznęcać się artystycznie nad różnymi postaciami z Legendarium. Złośliwy uśmiech

Jestem aktywna na kilku forach internetowych, ale na niewielu czuję się tak dobrze, jak tutaj. Nadal nie przestaje mnie zaskakiwać wysoka kultura osobista forumowiczów piszących w tym zakątku. Poza tym forum nie spotkałam się jeszcze z forum, gdzie nie w zasadzie ma jednostek "fejmotwórczych", nie przestrzegających netykiety i zasad forumowych.

Życzę naszemu forum nieśmiertelności i niech gwiazdy Eru świecą nad tym zakątkiem i nad tymi, którzy tu piszą! Elfik Tort hurrra!! impreza!! szampan!!

Trochę to koślawo wyszło, ale nie mam weny na mądre i wzniosłe słowa.

Sirielle, świetny obrazek. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Nif & Elfy obserwują bacznie wesołą gromadkę, coby nie narozrabiała za bardzo. Język Wszelkie nawiązania do osób, miejsc i zwierzaków na obrazku są smaczne, zwłaszcza Mumakil jest znakomity.
Tylko czemu dałaś elfom spiczaste uszy, toż to obraza majestatu! Jestem rozwalony

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr

Ostatnio zmieniony przez Sędziwojka dnia 11-11-2011 15:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 11-11-2011 00:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Eru, jak to zleciało... wieeeeeeeeeelgachny uśmiech (Tak, wnuczęta.. usiądźcie przy kominku i posłuchajcie opowieści babuni o daawnych czasach.. Jestem rozwalony )

Pamiętam, jak w 2002 roku Elek powiedział "wiesz, bo jest takie fajne Forum. Może cie zainteresuje? No i zainteresowało Love Czasem nawet bardziej, niż bym chciała (czyt spalone dwa czajniki, jajka na twardo gotowane godzinę i ryż, który zjednoczył się z garnkiem. Na stałe.) Jestem rozwalony
Hobbit był młodszy, miał więcej czasu, więc Knajpa huczała od przyśpiewek i rymowanek, czynem społecznym była remontowana.. Bromba szukał swoich majtek (chyba w końcu ich nie znalazł Język )
Ba, na Forumie powstała idea Zespołu Forumowego - pierwowzoru DTH wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
No i to na Forumie poznałam najwspanialszych Ludzi, Elfów, Hobbitów, Nazguli, Mumaki, Orków..dużo_by_wymieniać Love I choć teraz mniej się udzielam (dopadnięta PiątoErowo) od Dziewięciu Lat mam tą samą stronę główną i codziennie tu zaglądam Uśmiech

Piwko dla Wszystkich wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 11-11-2011 10:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

mONIa skoro powyższym wpisem przyklepałaś swój 666 post na Forumie, to wiedz, że coś się dzieje Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! Jestem rozwalony Jestem za Spox

Przepraszam za offtop, ale nie mogłam się powstrzymać Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

leazard
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 13

Wysłany: 11-11-2011 11:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziękuję. Sam niewiele tu piszę ale sporo czytam. To forum jest tak jakby żywą książką Tolkiena. Być może ktoś napisze kiedyś powieść wykorzystując zawarte tu informacje i osobiste przeżycia czytelników na przestrzeni 10 lat.
Śmierć to tylko kolejna ścieżka. Znika szara, deszczowa zasłona tego świata i wszystko spowija srebrzysty blask. A potem widzisz, Białe wybrzeże. I to, co za nim, daleką zieloną krainę, skąpaną w blasku wschodzącego słońca.
Powrót do góry

Avari
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 566

Wysłany: 12-11-2011 19:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kto by pomyślał... jak ten czas leci. Dziesięć lat to szmat czasu Uśmiech
Wszystkiego najlepszego życzę Adminom i dziękuję chwała wam, chylę czoła, dzięki za te długie lata poświęcone wielkiej pasji stworzenia miejsca, gdzie można podyskutować o twórczości J.R.R. Tolkiena, lub o niej pomilczeć. Gdzie można podzielić się pomysłami i przemyśleniami, pośmiać i powygłupiać, i - co najważniejsze - można w każdej chwili zawitać i zawsze być powitanym z uśmiechem.

Oby gwiazdy zawsze świeciły nad Waszymi głowami i opromieniały Wam ścieżki kwiatek dla ciebie, dziękuję bukiet dla ciebie, dziękuję Serduszka z otwartymi ramionami, i`m all your`s Lubimy się Róża Uściski hurrra!! impreza!! szampan!! Tort Tort drink palmiasty Piwko Cmok Miłość robienie pieknych oczek

Elfik

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 15-11-2011 21:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

- dziesięć lat? niemożliwe... ależ ten czas szybko leci - powiedział Bromba i podrzucił w górę spory kawał bazaltu
żeby pod nim stanąć Złośliwy uśmiech

Powrót do góry

Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 16-11-2011 08:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ano cóż powiedzieć, cóż napisać. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Zaczynałem od strony Barahira, której już niestety w necie znaleźć nie można
( ale jest zapisana na mojej płycie ) i to zniej dowiedziałem sie o forum Hobbitonu. Były to też początki TOLk FOLK-u i kilka lat potem FORUM i TF stały się jakby integralną częścią polskiego ruchu miłośników Tolkiena. Mogę tylko napisać,
że jestem dumny, że tacy fajni ludzie przyjęli mnie do swego grona i przez tyle lat mogę z nimi współpracowaćUśmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki I mam nadzieję na kolejne dziesiątki:)
Z okazji rocznicy to tak ...min. 111 lat:) Rządzę

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 21-11-2011 16:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sędziwojka napisał(a) (zobacz wpis):
Tylko czemu dałaś elfom spiczaste uszy, toż to obraza majestatu! Jestem rozwalony

w tej stylistyce to element konieczny, tak jak przesadzone stopy Hobbitów Z przymrużeniem oka

Ludy forumowej Ardy, kto ma Facebook niechaj się oznaczy na obrazku - gdzie tylko ma ochotę Śmiech
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150461805866397
A kto nie ma niech wyśle mi PM, to oznaczę ją/go nickiem z forum w wybranym miejscu Jestem za
Część z Was już dodałam, ale może nie tam, gdzie byście chcieli być, lepiej zrobić to samemu Z przymrużeniem oka

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Temat: Dzięsięć lat minęło jak jeden dzień. 10 lat istnienia Forum (Strona 4 z 6)

Skocz do: