Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Dzięsięć lat minęło jak jeden dzień. 10 lat istnienia Forum (Strona 3 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niuchaczaus
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 212
Nieobecny(a): Na Przełęczy

Wysłany: 06-11-2011 14:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gratulacje dla Solenizanta - dziesięć lat, jejku Uśmiech Te trzy lata z kawałkiem, które jestem na forum, wydają mi się bardzo długim czasem - może dlatego, że bardzo ważnym - a co dopiero dziesięć... Osobiście mogę tylko powtórzyć za Omim: nie spodziewałam się, że "zwykłe internetowe forum" tak mi życie zmieni. Że tutaj poznam nie tylko osoby, z którymi można przesympatycznie spędzać czas co roku na TolkFolkach czy od czasu do czasu wymieniać poglądy, ale i osoby, bez których po prostu nie bardzo już sobie wyobrażam życie. Że Forum, bezpośrednio i pośrednio, poprzez ludzi czy różne fanowskie inicjatywy, pod tyloma względami rozwinie moje zainteresowania, wzbogaci wiedzę, że ogólnie będzie miało na mnie tak duży wpływ. I chociaż zaciętą dyskutantką nie jestem i od rejestracji raczej głównie czytam i obserwuję niż piszę, to jednak Forum stale pozostaje w kręgu moich zainteresowań, nawet wtedy, kiedy inne, w tym bezpośrednie zainteresowanie Tolkienem, na chwilę przysypiają, bo i tak przecież bywa.

Tak więc, najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności i życzenia wszystkiego najlepszego dla Forum, dla wszystkich, którzy je tworzą i czynią tak niesamowitym miejscem kwiatek dla ciebie, dziękuję Uściski Oby trwało dalej, rozrastało się, łączyło ludzi i dawało im możliwość dyskutowania, zdobywania wiedzy, czynnego własnego rozwoju. Z przymrużeniem oka

Honorowa Prezes PAS Przekleństwa
OSANwE - NMI6 Cool 3
Powrót do góry

Frangern
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 373

Wysłany: 07-11-2011 16:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziesięć lat Zdziwienie ...
W ciągu tego roku, kiedy wchodziłem na forum, chyba ani razu nie uświadomiłem sobie, że przypada taka rocznica oops, zawstydzenie
hmmmm... Nie wiem, co tak naprawdę mogę napisać. Trudno mi w słowach wyrazić, to co czuję, gdy myślę o forum, gdy na nim jestem. Ale spróbuję...

Na forum bywam rzadko Smutek , więcej czytam niż piszę, ale jest to dla mnie niezwykle cenne doświadczenie, móc "zanurzyć się" w miejscu, gdzie o twórczości Tolkiena mogę dowiedzieć się tak wiele i gdzie mogę "spojrzeć" jak ona wpływa na tak wiele innych osób... Takie miejsce gdzie mogę poczuć, że nie jestem sam...

Dziękuję bardzo wszystkim forumowiczom za to chwała wam, chylę czoła, dzięki Uśmiech
Sto lat forum i jego twórcom Uśmiech

Dag O'Berth

Wpisy: 268

Wysłany: 07-11-2011 19:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jako, że 10-cio lecie Forum zbiegło się z okrągłymi 4 latami, 3 miesiącami i paroma dniami mojego zarejestrowania się mogę tylko wyrazić żal, że mnie nikt wcześniej nie poinformował, to bym się zarejestrował wcześniej (i puszyłbym się jako kombatant).

Dla mnie jest to Forum taką gwiazdką co, jak mówi Pismo, błyska kiedy jest najciemniej mam pomysł!!! za co tysiąckrotne dzięki wszystkim utrzymującym je w formie - w szczególności w okresach gdy tolkienomańska sinusoida jest w dołku nawet pomimo pełnego prawa do "zasłużonego odpoczynku".

Co Was napędza ?... no dalibyście łyka ...

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3852

Wysłany: 08-11-2011 03:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bardzo się cieszę razem z Wami, że możemy obchodzić taką okrągłą rocznicę Elfik
I że forum nadal żyje, pojawiają się nie tylko starzy wyjadacze Tom Bombadil ale i nowi użyszkodnicy wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
I wcale mnie nie martwi, że nadal króluje tu jakość, a nie ilość wypowiedzi Śmiech Jestem za
Chociaż przeraża mnie, że od piątej rocznicy minęło już tyle lat, przecież to było dopiero przed chwilą Ungolianta

Ja nie jestem tu od samego początku, ale i tak sporo czasu spędziłam na forum dyskutując, dziwiąc się różnościom i mile zaskakując (HoME!? Że jak? To jest coś poza WP, H i S!? Pserwa ), podziwiając wiedzę forumowiczów, pisząc na poważnie i z przymrużeniem oka. Ba, walcząc czasami o dobre imię Domu Fëanora Chichotanie Z przymrużeniem oka A przy tym wszystkim poznałam tu masę naprawdę ciekawych, wartościowych osób Elfik Kwiatek Róża kwiatek dla ciebie, dziękuję

Boromir Ale dość gadania, mam tu małe podsumowanie działalności forum Notka

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

::: tutaj jest większy obrazek :::
Alarm!! Raport samowolny, nieautoryzowany przez administrację Balrog Wszelkie podobieństwo przypadkowe Spox prawie Z przymrużeniem oka Admini czuwają! Elfik Nieprzypadkowe za to są zwierzaki (koty moje) i parę detali Króliczek I chociaż nie udało mi się tu ująć wszystkich zakamarków forum, ani forumowiczów (symbolicznie zastąpili Was Hobbici, Ludzie, Krasnoludy, Elfowie i Siły Mroku oraz nieprzypadkowy MummakiL), to coś niecoś uda się dopatrzeć Uśmiech Więc raz jeszcze najlepsze życzenia dla forum i forumowiczów Elfik

A ja w końcu spać Rządzę!!

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1148

Wysłany: 08-11-2011 07:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Gdybym miał beret to by mi spadł Elfik To jest wypas!! Love chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki raz, dwa, raz, dwa, tempo!

Amańsko się robi Z przymrużeniem oka gdy czyta się wasze refleksje z okazji 10 lecia Uśmiech

Tici

Wpisy: 490

Wysłany: 08-11-2011 18:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Jakie piękne podsumowanie!

Faktycznie, pięć lat temu to było... oj, strasznie niedawno. I czasem to jest aż dziwnie, tak się obejrzeć za siebie i wspominać, co się kiedy wydarzyło i co się zmieniło.

Co do mnie... nie wiem, co mogłabym tu napisać. Może tylko to, że dobrze jest mieć w necie jedno miejsce, do którego się stale zagląda, nawet jeśli ma się mało czasu i brak pomysłu na wpis.

Więc mam nadzieję, że będą jeszcze następne, okrągłe rocznice Uśmiech

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 840

Wysłany: 08-11-2011 22:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle Twoje obrazowe podsumowanie to prawdziwy majstersztyk Z przymrużeniem oka Aż mi słów brak z wrażenia i w ogóle Język

I nawet moja Bestia się załapała Love Cudo po prostu Jestem za

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Elbereth

Wpisy: 330

Wysłany: 10-11-2011 19:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Myślę, że i mi wypada jak najserdeczniej pogratulować Administratorom już 10 letniej pracy nad, niewątpliwie, najlepszym tolkienowskim forum w Polsce. Jeżeli cokolwiek dobrego wynikło z mojej kilkuletniej "fascynacji" światem Tolkiena, jest tym niewątpliwie poznanie Was. Jesteście cudownymi, niesamowitymi ludźmi (elfami Uśmiech) i mam nadzieję, że za 10 lat będzie obchodzić jeszcze huczniejszą rocznicę Elfik

Przesyłam dużo światła!!!

Serduszka Róża Tort Prezent Tort drink palmiasty Śmiech

The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Temat: Dzięsięć lat minęło jak jeden dzień. 10 lat istnienia Forum (Strona 3 z 6)

Skocz do: