Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Ktoś musi ciągnąć dalej zaczęty wątek." Bilbo, Władca Pierścieni

Temat: XIII Tolk Folk - Relacje (Strona 1 z 3)

Idź do strony 1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fal
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 6

Nieobecny(a): na ogół

Wysłany: 10-07-2011 16:48    Temat wpisu: XIII Tolk Folk - Relacje Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Uściski Bardzo Wam Wszystkim dziękuję Uśmiech ogromnie miło mi było znów Was zobaczyć! Żałuję, że nie wszystkich... i że nie zdołałam ze wszystkimi porozmawiać. A tych, którzy trafiali na moją Strzygę (zwaną też She-Warg) bardzo psieprasiam Ratujcie bo go pobiję
chwała wam, chylę czoła, dzięki

Sarumanowi uprzejmie radzę przeczyścić palantir Nic nowego zdaje się nie doczytał, że nie musi się bronić i przegiął z rana z tą paniczną Złośliwy uśmiech obroną, aczkolwiek mam nadzieję, że zauważył, że TolkFolkowy Dwór Namiotowy jest nie do przepędzenia/zlania/zwiania nawet, jeśli się udaje kogoś kim się nie jest grzmię jak Manwe
Sarumanie, w przyszłym roku też Ci nie uciekniemy terefere
Powrót do góry

Armen
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 79

Wysłany: 10-07-2011 18:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Straszliwie fajnie znowu było ujrzeć Wasze mordki Uśmiech Cieszę się, że dopisała pogoda, rozmowy, ognisko, spotkania, leniuchowanie i ta miła, leniwa, tolkfolkowa atmosfera Uśmiech Zdałam sobie sprawę, jak bardzo mi tego brakowało i Was, Was moi drodzy, faz z Wami, rozmów, LARPów, darcia się przy ognisku... Uśmiech

Niestety nie zrobiłam ani jednego zdjęcia, w tym roku byłam tylko uczestnikiem (no dobra, udało mi się też załapać na Duszka;) ), a nie paparazzim Z przymrużeniem oka Ale czekam z niecierpliwością na zdjęcia innych Śmiech

Bardzo z Milem wszystkich serdecznie ściskamy i pozdrawiamy oraz dziękujemy za wspólny bardzo miły TolkFolk Śmiech

Do zobaczenia za...yy...chciałam napisać rok, ale biorąc pod uwagę moją tradycję... Język Nie no, mam nadzieję, że za rok Uśmiech albo na Fornoście Z przymrużeniem oka

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 10-07-2011 22:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

I my wróciliśmy...
Nie mam teraz głowy już do pisania dłuższej relacji, ale przede wszystkim - dzięki wielkie dla Was - strasznie miło było mi Was znów zobaczyć, porozmawiać, podrzeć ryja przy gitarze, pojawić się w śródziemnych tożsamościach na ulicach Bielawy i w ogóle spędzić miło te kilka dni Jestem za

Specjalne podziękowania dla mONY za aprowizację, Ewie - mamie Ariany za domowe wino, które szczególnie jako grzaniec uratowało nas w piątkowy chłodny wieczór Uśmiech jak również za sałatkę, która dla każdego roślinożercy jest wybawieniem Jestem rozwalony i genialną pomidorówkę Spox MumakiLom oraz tacie Tici za pomoc z transporcie chwała wam, chylę czoła, dzięki

Organizatorom za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, dzięki czemu wiadomo było, co, gdzie i kiedy Uśmiech Koszulki (oraz zdobyczny breloczek) wspaniałe!! Love (szczególnie koszulki Jestem rozwalony - znający mnie bliżej wiedzą, dlaczego Jestem za ).

Przepraszam wszystkich, z którymi nie udało się pogadać, ale tak się złożyło, że w tym roku druga połowa mojego dwupiesowego towarzystwa była dośc mocno absorbująca moją uwagę - dla mojej Talvi to było pierwsze spędzenie czasu z tak dużą liczbą nieznanych jej ludzi, a że ona zanim trafiła do mnie, nie miała w ogóle kontaktów z człowiekiem, to stąd jej lękliwe reakcje... Niestety pół roku to za mało... Ale za rok będzie już na pewno dobrze i również ja będę mogła się bardziej towarzysko zaangażować Jestem za

Tak czy inaczej, dziękuję Wam wszystkim za super klimat i świetną zabawę, których mi strasznie brakowało Rządzę

fal napisał(a) (zobacz wpis):

Sarumanowi uprzejmie radzę przeczyścić palantir Nic nowego zdaje się nie doczytał, że nie musi się bronić i przegiął z rana z tą paniczną Złośliwy uśmiech obroną, aczkolwiek mam nadzieję, że zauważył, że TolkFolkowy Dwór Namiotowy jest nie do przepędzenia/zlania/zwiania nawet, jeśli się udaje kogoś kim się nie jest grzmię jak Manwe

Również się przyłączam do tejże, jakże praktycznej rady Z przymrużeniem oka
Ale jednocześnie muszę przyznać, że:

1. Burza ze swoją chmurą była wyjątkowo widowiskowa i zrobiła na mnie wrażenie Z przymrużeniem oka I mam teorię, że to po prostu Manwe zrobił spektakularną sesję fotograficzną z mega-lampą błyskową Z przymrużeniem oka

2. Dobrze, że żaden namiot nie odleciał ani nie spłynął - myślę, że położenie Dworu Namiotowego jest tutaj na wielki plus - najbliższe wzgórza nie pozwoliły wiatrowi się rozpędzić tak, jak jest to możliwe przy takich burzach Jestem za

Tak więc do zobaczenia za rok! Rządzę Jestem rozwalony Jestem za

P.S. Może na jakiejś bitwie? Z przymrużeniem oka

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 85

Wysłany: 11-07-2011 11:49    Temat wpisu: Zakończenie Tolk-Folku Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tolk-Folk już się zakończył Smutek (chociaż kilka niedobitków nadal jest na dworze namiotowym)

Chciałam w imieniu swoim oraz reszty organizatorów serdecznie podziękować wszystkim, za tych kilka wspaniałych dni. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście, bo ja bardzo, chociaż był to dla mnie bardzo aktywny TF - nie mogłam się rozleniwić i oddać błogiemu nicnierobieniu Język Pogoda dopisała: obowiązkowy deszcz w tym roku przyjął niespodzianie efektywną formę, a Ariena tak słoneczkiem pracowała, że hej!

W szczególności chciałam podziękować:
Turinowi za zorganizowanie LARPA,
Omiemu i Niuch za przygotowanie Kalambur,
MLowi, Nifrodel i Melinir za wieczór Istarich
Aragornowi za przeprowadzenie Quizu
chwała wam, chylę czoła, dzięki
oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu tegorocznego Tolk-Folku, zarówno finansowo, fizycznie, jak i duchowo.

Jak co roku proszę byście wypisali co wam się podobało, a co nie. Pomoże nam to lepiej przygotować się w przyszłym roku Uśmiech Oczekuję z niecierpliwością również waszych relacji. Love

Do zobaczenia na Tolk-Folku XIV
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 11-07-2011 12:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Też czekam na relacje, jako, że mnie nie było w tym roku. Tylko myślę, że Marsz Entów będzie dopiero za rok, więc warto by było poprawić nazwę tematu?

Edit.

Już się pojawiły pierwsze zdjęcia, w rzucajcie wszystkie do tematu poniżej:
http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?t=5012

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Leadriga
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 297
Nieobecny(a): jak północny wiatr, przelatuję i znikam ;)

Wysłany: 11-07-2011 16:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja również będę miło wspominać ten Tolk Folk, zwłaszcza, że był to mój pierwszy Język .
fal napisał(a) (zobacz wpis):
Uściski
Sarumanie, w przyszłym roku też Ci nie uciekniemy terefere

Zgadzam się- nie udało mu się m.in. utopić mojego namiotu, choć podtopić to go zdołało Pserwa Aparat na szczęście nie ucierpiał, więc zdjęcia już są na forum-zapraszam do oglądania Uśmiech

ludziom ani wiekom.

Historio, historio,
jaka w tobie siła,
żeś ty całe światy
z mapy poznosiła."

-Agnieszka Osiecka "Orszaki, dworaki"
Powrót do góry

Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 11-07-2011 18:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

CóżSmutek Tylko mogę pozazdrościć zabawy:) Cieszę się, że wszystko się udało i Saruman Was "nie zmył z pola" niedzielną burzą. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę razem z Wami:)

Paulka
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 69

Wysłany: 12-07-2011 09:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wreszcie na chwilkę usiadłam, i mogę do Was napisać.

Na początek, najważniejsze - chciałam Wam wszystkim bardzo podziękować za to, że i w tym roku pofatygowaliście się do Bielawy, że w większości czynnie uczestniczyliście w TOLK FOLKu, co sprawiło, że nasze działania nie były bezużyteczne.

Mimo kilku błędów w organizacji myślę, że całość się udała, że się bawiliście dobrze, i że za rok również się spotkamy. Na pewno postaramy się, by było jeszcze lepiej.

Ponadto chciałam podziękować Wam za wielkie wsparcie jakie okazaliście nam jako organizatorkom. Bo ważne to sobie pomagać Uśmiech.

Ciężko mi teraz zebrać myśli, więc jak już nieco ogarnę norkę, to jeszcze cos wyskrobię Uśmiech.

P.S. Odkąd wyjechaliście moja Arienka/Donnerek jakoś posmutniała...

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Temat: XIII Tolk Folk - Relacje (Strona 1 z 3)

Skocz do: