Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poza kręgami świata nie dosięgniesz tych, co Cię odrzucili." Hurin do Morgotha, Silmarillion

Temat: Ostatni Przyjazny Dom reaktywacja (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5674

Wysłany: 06-03-2011 21:15    Temat wpisu: Ostatni Przyjazny Dom reaktywacja Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wiyam, chciałem wszystkich powiadomić, że po długiej przerwie (od 28 czerwca 2009 roku) Anariel postanowiła reaktywować Ostatni Przyjazny Dom. Dlatego zgłosiła się do wszystkich tolkienistów z pewnym apelem: http://www.tolkien.cyberdusk.pl/index.php

Bardzo się cieszę z tej reaktywacji, mam nadzieję, że zakończy się sukcesem i OPD zwane też Cyberduskiem powróci do tolkienowskiej cyberprzestrzeni. Jestem za

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 426

Wysłany: 06-03-2011 23:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bardzo się cieszę i dziękuję za wiadomość, brawo bo już przestałam tam zaglądać, a byłam przywiązana do tej strony. Poza tym brakuje stron z newsami w dziedzinie tolkienomanii. Jedyne wieści zbieram z tej strony, ale doszukiwać się nowych tematów informacyjnych czasem jest trudno i można jakąś ciekawostkę przeoczyć. Wiem, że są jakieś newsy elendilowskie ale... jeśli sięczasem czymś zrażę to - nawet nie pamiętam linka - nie jest to chlubna rysa mego charakteru i na tym sama tracę...więc ufam, że znajdą się zapaleńcy, jak poprzednio, ze bedą pisać. Przecież rosną młode dzielne pokolenia Aragornów zdolniejszych od Arathorów i zaplecze mają lepsze. Pozostaje ufać i podtrzymywać nadzieją Jestem za
Powrót do góry

Antares

Wpisy: 282

Wysłany: 07-03-2011 20:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bardzo dobra wiadomość Uśmiech Już myślałem, że strona całkowicie zamarła. Trzymam kciuki za jej udaną reaktywację! Była to jedna z moich pierwszych ulubionych tolkienowskich stron.

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 09-03-2011 00:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oby Ostatni Przyjazdy Dom na powrót był często odwiedzanym miejscem tolkienowskiej przestrzeni Uśmiech Jestem za
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Antares

Wpisy: 282

Wysłany: 08-02-2012 18:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Strona chyba znów stanęła w miejscu. Ostatni post jest z czerwca zeszłego roku... Szkoda. Mimo wszystko zaglądam tam od czasu do czasu.

M.L.

Wysłany: 08-02-2012 23:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niestety, wydaje się, że reaktywacja się nie powiodła, a szkoda. Smutek To niestety jest problem z serwisami, zresztą z całą aktywnością w sieci. Jeżeli wszystko wisi na jednej osobie, lub bardzo wąskim gronie osób, to niestety jest duża i z czasem rosnąca szansa, że taka inicjatywa umrze śmiercią naturalną.
Wystarczy nawet spojrzeć na nasze forum, które też czasami działa jakby miało czkawkę Język. Okresy dużej aktywności są pomieszane z okresami mniejszej aktywności. Wszystko zależy od tego, ilu akurat osobom chce się udzielać. A mówimy o środowisku, gdzie ogólnie aktywnych jest kilkadziesiąt osób, wiec zawsze łatwiej znaleźć tych kilka, które akurat mają czas i ochotę. Uśmiech
A zobacz Elendilion. Jak jest Galadhorn, to masz kupę wpisów, nie ma go to serwis zamiera.

For the home of the holy
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 09-02-2012 02:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kwestia tylko tego, że serwis nie musiał wisieć na jednej osobie, gdyż trochę osób zgłosiło się do pomocy, ja też - i te wpisy są w jednym z ostatnich niusów na ODP.
poz Uśmiech
tal

M.L.

Wysłany: 11-02-2012 14:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

TallisKeeton napisał(a) (zobacz wpis):

Kwestia tylko tego, że serwis nie musiał wisieć na jednej osobie, gdyż trochę osób zgłosiło się do pomocy, ja też - i te wpisy są w jednym z ostatnich niusów na ODP.
poz Uśmiech
tal

Widzisz Tallis tylko to chyba nie do końca tak. Nie bronie tamtejszych decyzyjnych. Nie wiem, czemu nie chciano poszerzyć bazy osób odpowiedzialnych za serwis? Czego zabrakło?
Ale spójrz chociażby na Elendilion. Serwis formalnie jest bardziej otwarty, jest więcej piszących, którzy przecież nie są nieaktywni, ale wystarczy, że nie ma Gala i serwis siada. Więc pytanie czy to rzeczywiście kwestia jednoosobowego zarządzania, czy jednak tego, że zawsze jest/musi być/zazwyczaj jest wiodąca osoba, może czasami dwie, trzy takie osoby, które nadają rozpęd i podtrzymują ten pęd. A jak im zaczyna go brakować to i taki serwis zaczyna siadać. Nie wiem. Tak tylko głośno się zastanawiam.

For the home of the holy
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Ostatni Przyjazny Dom reaktywacja (Strona 1 z 1)

Skocz do: