Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: GOTYK STUDIO (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
imperator
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 6

Wysłany: 17-02-2011 10:55    Temat wpisu: GOTYK STUDIO Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam wszystkich !!!!!
Jestem plastykiem , rzeźbiarzem, charakteryzatorem teatralno filmowym ale przede wszystkim wielkim fanem WŁADCY PIERŚCIENI. Od wielu lat dłubie różnego rodzaju mroczne gadżety. Przyszedł jednak taki moment kiedy postanowiłem podzielić się tą twórczością z innymi. Tak właśnie narodził się pomysł powstania GOTYK STUDIA. Studia plastycznego które zajmie się tworzeniem kostiumów, masek, biżuterii, zbroi, popiersi a nawet całych postaci 1:1 i mebli..
Jeśli macie propozycje, wyobrażacie sobie jakieś gadżety które chcielibyście mieć a których nigdzie nie można dostać proszę piszcie. Podsyłajcie pomysły ,projekty a być może GOTYK STUDIO je zrealizuje.
Powrót do góry

imperator
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 19-02-2011 21:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mała próbka tego nad czym między innymi obecnie pracuje. Popiersie „ scully orc ” .

Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3852

Wysłany: 20-02-2011 00:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeśli masz w sieci galerie to proponuję dać do niej link mam pomysł!!!

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

imperator
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 18-07-2011 19:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Odświeżając temat ……pod koniec sierpnia ruszy oficjalna strona GOTYK STUDIA. Tym czasem mam do sprzedania mroczne laski w cenie 40 zł sztuka i nieograniczoną ilość ciekawych emblematów . Emblemat można powiesić na ścianie lub przykleić na tarcze, pancerz , segregator , komputer czy mebel. Wykonany jest z twardej, wytrzymałej żywicy. Mierzy 20 cm wysokości i 25 cm szerokości . Cena emblematu to 30 zł plus koszty przesyłki. Laska wykonana jest z litego drewna pokrytego czarnym błyszczącym lakierem . Podkuta miedzianą napą i zwieńczona przerażającą czaszką wykonaną ze specjalnej żywicy epoksydowej . Łączenie czaszki z drzewcem owinięte ( ozdobione ) jest cienką czarna linką.( Jeśli znajdzie się 15 lub więcej chętnych mogę laski sprzedać za 35 zł )
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na maila szturmowiec@interia.pl
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!
Zarówno laski jak i emblematy biorą udział w losowaniu „ GRA O TRON ” . W grudniu tuż przed gwiazdką z pośród wszystkich kupujących zostanie wylosowana jedna osoba która otrzyma mega prezent. WSPANIAŁY BOGATO RZEBIONY MROCZNY TRON !!!!!!!!!! oczywiście w skali 1 : 1 .

]
Powrót do góry

imperator
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 25-09-2011 21:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mroczne laski MORDORU. Zapraszam serdecznie do aukcji. Z przymrużeniem oka
http://allegro.pl/show_item.php?item=1842281221
Powrót do góry

imperator
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 04-10-2011 12:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W wielkich bólach ….. powstaje srtonka z galerią. Serdecznie zapraszam

http://www.gotyk-studio.blogspot.com/

Będzie można na niej znaleźć różnego rodzaju prace przede wszystkim związane z LOTR ale nie tylko. Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: GOTYK STUDIO (Strona 1 z 1)

Skocz do: