Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"To surowa wiosna i niejedna nadzieja jej nie przetrzyma." Aragorn, Władca Pierścieni

Temat: Trzynasty Tolk Folk -XIII TF (Strona 1 z 16)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5661

Wysłany: 18-10-2010 12:00    Temat wpisu: Trzynasty Tolk Folk -XIII TF Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wiem, ze jeszcze bardzo daleko do TF-u, ale myślę, że warto już pierwsze sugestie zamieszczać.
Zacznę od tego, ze formuła ostatniego TF-u bardzo mi odpowiadała. Byłbym chybanawet za przeniesieniem Istarich na pole. Sala kinowa w sMOKiS-ie umiarkowanie nadaje się do prelekcji i paneli.
Sam o ile przyjadę, o czymś potruję, choć jeszcze nie wiem o czym. Uśmiech

Warto jednak pomyslec na początek o terminie. Tym bardziej, ze w tym roku Boże Ciało jest bardzo późno i wiele wskazuje, że zajęcia w szkołach skończą się nieco wcześniej niż zwykle.

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Halcatra
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 188

Wysłany: 18-10-2010 17:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Byłabym ostrożna z tym końcem roku szkolnego w szkołach. Szczegółów nie znam, ale wiem, że w maju było głośno o przedłużeniu roku szkolnego, by w maju dać tydzień wolnego na czas matur pisemnych. Ostatnio wolne były trzy dni, na matury obowiązkowe, ale zamierzano objąć tym również pozostałe przedmioty. Nie wiem, co z tego ostatecznie wyszło, ale mogę się doinformować, jeśli jest taka potrzeba Uśmiech
Powrót do góry

Tahlin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 107

Wysłany: 18-10-2010 22:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Według kalendarza na stronie Ministerstwa Edukacji na rok szkolny 2010/2011, uaktualnionego 15.10.2010, zakończenie roku szkolnego jest 22.06.2011, czyli przed Bożym Ciałem. To wcale nie takie "wcześniej" niż normalnie Z przymrużeniem oka Zwykle koniec roku był coś koło 20 czerwca.
Powrót do góry

Smoczyca
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 11

Wysłany: 20-11-2010 16:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pamiętajcie, że studenci i tak mają sesję do końca czerwca (przynajmniej większość)
Powrót do góry

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 85

Wysłany: 02-12-2010 00:17    Temat wpisu: XIII Tolk-Folk Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Już po wyborach, sytuacja się nieco wyklarowała, więc mogliśmy spotkać się i naradzić w sprawie następnego TolkFolku. Jako że znów mamy rok bitewny, zdecydowaliśmy się wyjść z lasu i napaść na Isengard. Jestem rozwalony
Szczegóły bitwy musimy jeszcze obgadać, niedługo damy znać dokładnie co i jak, jakie role są do rozdysponowania itp.
Co do terminu... znów rodzą się pewne odgórne problemy, co więcej data ubiegłorocznego TFu nie wszystkim odpowiadała, więc proszę, piszcie jaki termin byłby dla was odpowiedni. Pomoże to Elkowi w dyskusjach z problemem odgórnym.
Pracujemy również nad rozwiązaniami problemów i naprawieniem błędów z roku poprzedniego, bardzo dziękujemy za sugestie chwała wam, chylę czoła, dzięki
Nagroda kalamburowa spoczywa nadal bezpiecznie w jaskiniach MOKISu, pełna nadziei, że tym razem kalambury się odbędą. Elfik
Jeśli macie jakiekolwiek propozycje konkursowo-programowe piszcie, deklaracje są mile widziane.

Ostatnio zmieniony przez ellarona dnia 11-07-2011 17:51, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3806

Wysłany: 02-12-2010 00:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No to szykuje się kolejny "wypad akcji" Z przymrużeniem oka na Ardę Śmiech

(ellarona, drobna edycja nazwy i podpięcie tematu.)

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5661

Wysłany: 02-12-2010 02:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na razie tylko w kwestii terminu. Po pierwsze zwracam uwagę, że w ten rok szkolny zapewne zakończy się 22 czerwca (środa), gdyż 23 czerwca jest Boże Ciało, a rok szkolny i tak miał się skończyć 24 czerwca.

Co do Ele, Kacpra i mnie, pewnie wolelibyśmy 8-10 lipca, ale jeżeli będzie to 1-3 lipca, to też wielkiego problemu nie ma.

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 02-12-2010 05:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hej Uśmiech
Czyżby bitwy się nam kończyły? Uśmiech Morannon był i 5 armii była, i Gondolin był ale czy był Helmowy? Był Pelenor? Był Pelargir? Były bitwy w Dali, Lorien i Esgaroth? Mi się zdaje, że najazd entów na Isengard jest to taki epizod nazbyt trudny. No bo to i znacznie więcej techniki potrzeba a i dialogów jakby mizernie mało więc trochę się bałabym tego tematu. Za to jest wiele bitew i pojedynków z Silma, które są łatwiejsze technicznie i dialogi da się dobrać albo wytworzyć.
Więc akurat za marsz entów bym się nie brała. Pojedynki Morgotha z Noldorami byłyby ok. Także imo ciekawa byłaby bitwa Isildura i Elendila z Sauronem, ta z filmowego prologu, na stokach Orodruiny. Tam jest sporo epizodów. A co jest w marszu entów? Dużo drzew idzie długo a potem rozwala jedną wieżę - to nie jest zbyt wielowątkowe, co nie? Uśmiech
poz Uśmiech
tal

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następna

Temat: Trzynasty Tolk Folk -XIII TF (Strona 1 z 16)

Skocz do: