Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie należy bowiem narażać się orłom, gdy się ma wzrost hobbita i siedzi się nocą w orlim gnieździe." Bilbo, Hobbit

Temat: Trzynasty Tolk Folk -XIII TF (Strona 3 z 16)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leadriga
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 297
Nieobecny(a): jak północny wiatr, przelatuję i znikam ;)

Wysłany: 02-12-2010 15:11    Temat wpisu: Re: Ostatni Marsz Entów -XIII TF Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zair Ugru-nad napisał(a) (zobacz wpis):
ellarona napisał(a) (zobacz wpis):

Jeśli macie jakiekolwiek propozycje konkursowo-programowe piszcie, deklaracje są mile widziane.

Ja na pewno jeszcze coś ze swojej strony zaproponuję, ale przede wszystkim chciałabym raz jeszcze zasugerować, że bardzo sie przyda wcześniej spisany i w miare uporządkowany plan Tolk Folku, wydrukowany na plakacie i wiszący gdzieś w okolicach "centralnej" wiaty. Wiadomo, że aura pogodowa może zmusić do zmiany planów, ale przynajmniej ramowy zarys TF-owych atrakcji powinien być ustalony tak, jak to było jeszcze dwa lata temu.

A ja jeszcze tak nieśmiało dodam, że można by go wrzucić na forum- dla takich jak ja, co to może wpadną na jeden dzień i chcieliby wybrać, który. lepiej się schowam, mnie tu wcale nie ma

ludziom ani wiekom.

Historio, historio,
jaka w tobie siła,
żeś ty całe światy
z mapy poznosiła."

-Agnieszka Osiecka "Orszaki, dworaki"
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 110

Wysłany: 02-12-2010 19:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Co do terminu - od 30.06 do 03.07 jest Krakon. Dla mnie TF ma oczywiście pierwszeństwo, ale fajnie by było, jakby się dało pojechać na dwa konwenty Język A pewnie znajdzie się jeszcze parę osób, które chciałyby zawitać do grodu Kraka.

Kulinarny chcę Śmiech Obiecuję już nic nie rzeźbić w pieczarkach... albo nie, nie obiecuję Język Ale już nie jako pracę konkursową xP
Powrót do góry

Firenzo
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 94

Wysłany: 02-12-2010 19:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Moim skromnym zdaniem 8-10 lipca będzie bardziej dogodnym terminem. Studentom po sesji przydałoby się trochę czasu na odsapnięcie i spakowanie plecaka, a i argument z konwentem w Krakowie do mnie przemawia Uśmiech

I jak najbardziej jestem za umieszczeniem w widocznym miejscu czytelnego planu całej imprezy. Na ubiegłym TFie rzeczywiście były problemy z panowaniem nad kolejnymi atrakcjami, potem wychodziły niepotrzebne opóźnienia, nieporozumienia itp. Lepiej takowym zapobiec Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech

Balduran
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Kanada

Wysłany: 02-12-2010 20:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeśli o mnie chodzi to wolę mieć jednak chociaż 2, 3 dni przerwy po zakończeniu sesji, nie wszyscy są na tyle zdolni że zaliczają wszystko od razu...
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3836

Wysłany: 02-12-2010 21:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja zniknęłam mój wpis, bo to była data Fonrostu 2010 Jestem rozwalony Co nie zmienia faktu, że te dwa konwenty nie powinny się nakładać - TF i Fornost.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Firenzo
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 94

Wysłany: 02-12-2010 23:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Balduran napisał(a) (zobacz wpis):

Jeśli o mnie chodzi to wolę mieć jednak chociaż 2, 3 dni przerwy po zakończeniu sesji, nie wszyscy są na tyle zdolni że zaliczają wszystko od razu...

Dobrze mówi - polać mu! Uśmiech

Zieleń
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 35

Wysłany: 04-12-2010 11:29    Temat wpisu: Re: Ostatni Marsz Entów -XIII TF Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Leadriga napisał(a) (zobacz wpis):

A ja jeszcze tak nieśmiało dodam, że można by go wrzucić na forum- dla takich jak ja, co to może wpadną na jeden dzień i chcieliby wybrać, który. lepiej się schowam, mnie tu wcale nie ma

Całkowicie popieram Leadrigę. Link do takiego planu Notka mogłam bym podrzucić wszystkim znajomkom, którzy np. schodząc z Gór Sowich mogliby zahaczyć o jakiś interesujący dla nich punkt TFu.

Trzeba pomóc ludziom Rycerz i nieludziom Ungolianta dołączyć do Śródziemskiej wspólnoty

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 87

Wysłany: 13-12-2010 19:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

1.Oczywiście że Ostatni Marsz można zrobić efektownie i mamy nadzieję, że bitwa taka właśnie nam wyjdzie. Elfik
3. W tym roku staramy się znowu o pieniążki, TF wychodzi z podziemia, więc problemu z nagrodami już być nie powinno. Plan w tym roku NA PEWNO będzie i wcześniej zamieścimy go w internecie.
4. Prelekcje rzeczywiście mogą się odbywać na polu, zamiast w MOKiSie, nawet w niepogodę.
No i zahaczyliśmy o sprawę pola, którą również chcielibyśmy z wami przedyskutować. Pojawiła się pewna możliwość zorganizowania pola na OWW Sudety, ponieważ nie przedłużono umów z tamtejszymi barami i mają je rozebrać. Tylko, że nie wiemy czy chcemy się o te pole starać.
Tolk-Folk na zalewie to duże ułatwienie. Na miejscu jest prąd, są prysznice i WC, jest dużo taniej, łatwy dojazd. Tam też można od razu zorganizować bitwę, prelekcje. Tak więc cały TF odbywałby się w jednym miejscu. No ale oczywiście są minusy i to nie małe. Chyba najważniejszy- klimat. Zalew niestety nie ma tego magicznego klimatu co dotychczasowe pole. Na zalewie oczywiście byłyby ogniska, teren byłby zamknięty dla obcych ogrodzony i zabezpieczony, no ale zawsze tam gdzieś za siatką ktoś będzie przechodził, a jeśli pogoda dopisze to i z drugiej strony zalewu plażowiczów będzie niemało.
Mamy więc problem i prosimy o pomoc w decyzji. Co jest dla was ważniejsze: pole pod górami, z klimatem po staremu z niewygodami i bez prądu, czy pełen full serwis ze szkodą dla klimatu? nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następna

Temat: Trzynasty Tolk Folk -XIII TF (Strona 3 z 16)

Skocz do: