Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

Temat: Trzynasty Tolk Folk -XIII TF (Strona 3 z 16)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leadriga
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 297
Nieobecny(a): jak północny wiatr, przelatuję i znikam ;)

Wysłany: 02-12-2010 15:11    Temat wpisu: Re: Ostatni Marsz Entów -XIII TF Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zair Ugru-nad napisał(a) (zobacz wpis):
ellarona napisał(a) (zobacz wpis):

Jeśli macie jakiekolwiek propozycje konkursowo-programowe piszcie, deklaracje są mile widziane.

Ja na pewno jeszcze coś ze swojej strony zaproponuję, ale przede wszystkim chciałabym raz jeszcze zasugerować, że bardzo sie przyda wcześniej spisany i w miare uporządkowany plan Tolk Folku, wydrukowany na plakacie i wiszący gdzieś w okolicach "centralnej" wiaty. Wiadomo, że aura pogodowa może zmusić do zmiany planów, ale przynajmniej ramowy zarys TF-owych atrakcji powinien być ustalony tak, jak to było jeszcze dwa lata temu.

A ja jeszcze tak nieśmiało dodam, że można by go wrzucić na forum- dla takich jak ja, co to może wpadną na jeden dzień i chcieliby wybrać, który. lepiej się schowam, mnie tu wcale nie ma

ludziom ani wiekom.

Historio, historio,
jaka w tobie siła,
żeś ty całe światy
z mapy poznosiła."

-Agnieszka Osiecka "Orszaki, dworaki"
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 110

Wysłany: 02-12-2010 19:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Co do terminu - od 30.06 do 03.07 jest Krakon. Dla mnie TF ma oczywiście pierwszeństwo, ale fajnie by było, jakby się dało pojechać na dwa konwenty Język A pewnie znajdzie się jeszcze parę osób, które chciałyby zawitać do grodu Kraka.

Kulinarny chcę Śmiech Obiecuję już nic nie rzeźbić w pieczarkach... albo nie, nie obiecuję Język Ale już nie jako pracę konkursową xP
Powrót do góry

Firenzo
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 94

Wysłany: 02-12-2010 19:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Moim skromnym zdaniem 8-10 lipca będzie bardziej dogodnym terminem. Studentom po sesji przydałoby się trochę czasu na odsapnięcie i spakowanie plecaka, a i argument z konwentem w Krakowie do mnie przemawia Uśmiech

I jak najbardziej jestem za umieszczeniem w widocznym miejscu czytelnego planu całej imprezy. Na ubiegłym TFie rzeczywiście były problemy z panowaniem nad kolejnymi atrakcjami, potem wychodziły niepotrzebne opóźnienia, nieporozumienia itp. Lepiej takowym zapobiec Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech

Balduran
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Kanada

Wysłany: 02-12-2010 20:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeśli o mnie chodzi to wolę mieć jednak chociaż 2, 3 dni przerwy po zakończeniu sesji, nie wszyscy są na tyle zdolni że zaliczają wszystko od razu...
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3852

Wysłany: 02-12-2010 21:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja zniknęłam mój wpis, bo to była data Fonrostu 2010 Jestem rozwalony Co nie zmienia faktu, że te dwa konwenty nie powinny się nakładać - TF i Fornost.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Firenzo
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 94

Wysłany: 02-12-2010 23:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Balduran napisał(a) (zobacz wpis):

Jeśli o mnie chodzi to wolę mieć jednak chociaż 2, 3 dni przerwy po zakończeniu sesji, nie wszyscy są na tyle zdolni że zaliczają wszystko od razu...

Dobrze mówi - polać mu! Uśmiech

Zieleń
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 35

Wysłany: 04-12-2010 11:29    Temat wpisu: Re: Ostatni Marsz Entów -XIII TF Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Leadriga napisał(a) (zobacz wpis):

A ja jeszcze tak nieśmiało dodam, że można by go wrzucić na forum- dla takich jak ja, co to może wpadną na jeden dzień i chcieliby wybrać, który. lepiej się schowam, mnie tu wcale nie ma

Całkowicie popieram Leadrigę. Link do takiego planu Notka mogłam bym podrzucić wszystkim znajomkom, którzy np. schodząc z Gór Sowich mogliby zahaczyć o jakiś interesujący dla nich punkt TFu.

Trzeba pomóc ludziom Rycerz i nieludziom Ungolianta dołączyć do Śródziemskiej wspólnoty

ellarona
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 87

Wysłany: 13-12-2010 19:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

1.Oczywiście że Ostatni Marsz można zrobić efektownie i mamy nadzieję, że bitwa taka właśnie nam wyjdzie. Elfik
3. W tym roku staramy się znowu o pieniążki, TF wychodzi z podziemia, więc problemu z nagrodami już być nie powinno. Plan w tym roku NA PEWNO będzie i wcześniej zamieścimy go w internecie.
4. Prelekcje rzeczywiście mogą się odbywać na polu, zamiast w MOKiSie, nawet w niepogodę.
No i zahaczyliśmy o sprawę pola, którą również chcielibyśmy z wami przedyskutować. Pojawiła się pewna możliwość zorganizowania pola na OWW Sudety, ponieważ nie przedłużono umów z tamtejszymi barami i mają je rozebrać. Tylko, że nie wiemy czy chcemy się o te pole starać.
Tolk-Folk na zalewie to duże ułatwienie. Na miejscu jest prąd, są prysznice i WC, jest dużo taniej, łatwy dojazd. Tam też można od razu zorganizować bitwę, prelekcje. Tak więc cały TF odbywałby się w jednym miejscu. No ale oczywiście są minusy i to nie małe. Chyba najważniejszy- klimat. Zalew niestety nie ma tego magicznego klimatu co dotychczasowe pole. Na zalewie oczywiście byłyby ogniska, teren byłby zamknięty dla obcych ogrodzony i zabezpieczony, no ale zawsze tam gdzieś za siatką ktoś będzie przechodził, a jeśli pogoda dopisze to i z drugiej strony zalewu plażowiczów będzie niemało.
Mamy więc problem i prosimy o pomoc w decyzji. Co jest dla was ważniejsze: pole pod górami, z klimatem po staremu z niewygodami i bez prądu, czy pełen full serwis ze szkodą dla klimatu? nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następna

Temat: Trzynasty Tolk Folk -XIII TF (Strona 3 z 16)

Skocz do: