Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Linki do naszych tolkienowskich stron (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 23-11-2010 13:59    Temat wpisu: Linki do naszych tolkienowskich stron Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No dobra, najchętniej rozpoczęłabym temat jak Chowy ostatnio:

chowy napisał(a) (zobacz wpis):
Nie będe się rozbisywał.poprostu piszcie wszystko mi się pomieszało

Ale nie będę taka, ufff... Powstrzymywany płacz no dobra, chodzi o to, o czym już pisałam wcześniej w temacie o propozycjach jakiejś zmiany na Hobbitonie <- tutaj.
I pomyślałam, że zacznę ten temat, narażając się na pomówienia o "lansiarstwo" Cmok Trudno, przeżyję.

Chodzi mi o to, że ludzie prowadzą jakieś swoje tolkienowskie strony poza Forum - może z fanfikami, może z wierszami, są też jakieś galerie z ilustracjami, tłumaczenia, blogi itp. Niektórzy mają te swoje strony podpięte pod profil i fajnie, ale wtedy trzeba szukać wpisu tej osoby, lub zaglądać na profil, by wejść na czyjąś stronę. Pomyślałam o tym, że może by zebrać w jednym miejscu linki do naszych stron. Spox Np. niektórzy mają galerie tolkienowskie na Deviancie, ale ktoś, kto nie ma tam swojej strony, nawet o tym nie wie.

Oczywiście biorę pod uwagę, że Wy jednak nie chcecie być posądzani o "lansiarstwo" i się tu nie wpiszecie. Trudno Spox

Moje strony są takie:

Blog z opowieściami o Vinyamarze: http://nevrast.wordpress.com/ (chociaż piszę rzadko)
Strona z tłumaczeniami i wierszami w Wielkiej Bibliotece Minas Tirith: http://fanfiki.tolkien.com.pl/viewuser.php?uid=44 (chociaż nic nowego się od bardzo dawna nie pojawiło).

Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 29-11-2010 00:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Poniekąd zostałam wywołana do tablicy, zatem czas coś dodać do tematu, mimo, iż nie prowadzę strony tolkienowskiej Z przymrużeniem oka Do tego wychodzę z założenia, że na forum mało kto z osób ilustracjami zainteresowanych nie wie gdzie są galerie forumowiczów. Jest GAF, a w nim sporo linków do galerii. Jeśli tam nie zaglądaliście, to polecam Jestem za

Jest też w dziale linków osobny wątek nt. Klubu Silmarillion na deviantART, którym opiekuję się wspólnie z Alqualaure i Kaile:
http://silmarillion-club.deviantart.com/
- zapraszamy z otwartymi ramionami, i`m all your`s

Jak napisałam, nie prowadzę strony tolkienowskiej, ale mam na swojej stronie projekty Ardą inspirowane, które może kiedyś dokończę. Są to:
mam pomysł!!! Szkicownik Ardy, który z czasem będzie się rozwijać w Księgę Ardy, na razie zebrałam tu min. rysunki, które wykasowałam z innych miejsc, ale z sentymentu zatrzymałam w Szkicowniku (coś też jeszcze jest w GAF), jak i te kilka prac, które Księgę ilustracji by mogły tworzyć:
http://www.sirielle.com/arda.html
mam pomysł!!! Projekt Losgar mam nadzieję z czasem nabierze życia w formie komiksu albo animacji, póki co jest tylko projektem i testem czy się da i jak?
http://www.sirielle.com/losgar.html
W zasadzie testowaniem tego "jak?" się bardziej zajmuję, niż samym projektem, bo ciężko coś zanimować nie znając się na rzeczy głową w mur Z przymrużeniem oka
Jak się projekt rozwinie, to myślę, że poświecę mu gdzieś osobny wątek.

I to tyle. Jest jeszcze jedno opowiadanie w Wielkiej Bibliotece Minas Tirith, kto zagląda ten z pewnością już je widział.

Kto nie zagląda do Biblioteki, ten ma link we wpisie Miriel, a w środku do wyboru opowieści podzielone min. ze względu na krainy i bohaterów, nic tylko wybierać ulubione i czytać Jestem za

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 29-11-2010 20:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Skoro jest tak mało odpowiedzi, to postanowiłam rzucić się na "trzeci" ogień Z przymrużeniem oka

Od ponad już 4 lat prowadzę stronę Wieżowe Wzgórza: http://wiezowewzgorza.website.pl
Zgromadziłam na tej stronie podstawowe informacje na temat książek Tolkiena i filmów nimi inspirowanych, jest też kilkanaście galerii ilustracji różnych autorów i zdjęć z filmów, mapy itd. Znajdą się także różne pliki do pobrania. Strona już zresztą była linkowana w osobnym temacie.
Autorką niektórych artykułów jest moja koleżanka Andurame.
Jest jeszcze wiele informacji, których brakuje na stronie, ale jakoś ostatnimi czasy nie mam czasu ich aktualizować. Może kiedyś mi się uda, to wrzucę jeszcze może notki o powstającym Hobbicie.

Może i jest to lansiarstwo, ale cieszę się, że się odważyłam o tym wspomnieć Język
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 01-12-2010 10:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Długo się zastanawiałam nad odezwaniem w tym temacie, ale co tam, odrobina lansiku nikomu nie zaszkodzi Jestem rozwalony

Od jakiegoś czasu prowadzę swój własny i prywatny blogowy zakątek literacki, tematycznie związany ze Sródziemiem, choć wpisy blogowe są też z innej tematyki niż tolkienowska - http://minas-morgul.arsnovem.pl

Niestety od dłuższego czasu nic nowego się nie pojawiło, bo chociaż twórcza wena jest, to z racji mojej profesji mam przypadłość zwaną komputerowstrętem Z przymrużeniem oka Niemniej jednak cały czas mam w planie rozbudowywać ów wirtualny zakątek Uśmiech

Nie rozpowszechniam ani nie reklamuję tej stronki jakoś szczególnie - nie chcę nikomu narzucać swojego spojrzenia na Śródziemie, nie chcę też wywoływać jakiegoś zobowiązania do czytania... Kto chce, zajrzy i poczyta, kto nie chce - nie. Komuś się może spodobają, komuś innemu nie - nic niezwykłego, takie są "losy" każdego kawałka literatury Język

Teksty publikowane tam są kawałkami mojej własnej opowieści o Śródziemiu. Nie roszczę sobie bynajmniej prawa do posiadania jedynej słusznej racji. I choć dla mnie osobiście te teksty mają wartość i znaczenie właśnie osobiste, nie wymagam od nikogo analogicznego ich traktowania Z przymrużeniem oka

Zresztą, ludzie różne gusta mają i dyskusja o nich do niczego nie prowadzi Jestem rozwalony

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 28-12-2011 00:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przeniosłam swojego vinyamarskiego bloga z Wordpressu na Bloggera, ponieważ Blogger jest dla mnie o wiele bardziej przyjazny. Wyeksportowało się i przyjęło na nowym miejscu wszystko razem z komentarzami Uśmiech

Dodałam jeszcze podstronę ze swoimi wierszami i linkami do noldorskich fanfików, które tłumaczyłam dla Wielkiej Biblioteki Minas Tirith.

z otwartymi ramionami, i`m all your`s http://vinyamar-miriel.blogspot.com/

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Linki do naszych tolkienowskich stron (Strona 1 z 1)

Skocz do: