Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Bitewny Wladca (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedI
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63

Wysłany: 06-01-2002 14:57    Temat wpisu: Bitewny Wladca Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czy ktos z was wie moze cos wiecej o grze bitewnej Wladca Pierscieni. Chodzi mi glownie o produkty dotyczace tej gry oraz date ukazania sie w Polsce. Wiele osob mowilo mi, ze ta gra nie bedzie popularna i malo kto ja bedzie zbieral, troche mnie to zaniepokoilo jako potencjalnego gracza, wiec jesli ktos ma zamiar zajac sie tym systemem bitewnym to prosze o info.
Powrót do góry

Crane
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 50

Wysłany: 06-01-2002 14:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W Polsce dystrybutorem bitewniaka ma być (jest ?) firma Trefl, ta od puzli. Na ich stronie już coś chyba nawet można zamówić.

PS. Czy to ten Jedi z forum ŚGK ?
Powrót do góry

jedI
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 06-01-2002 14:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Da Crane: niestety (albo stety Uśmiech nie
Powrót do góry

Crane
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 50

Wysłany: 06-01-2002 14:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Powrót do góry

Feanor
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 58

Wysłany: 06-01-2002 14:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przegladalem niedawno jakiegos White Dwarfa w ktorym bylo wiele wzorow figurek do tego bitewniaka. Musze powiedziec, ze sa naprawde dobrze wykonane, ale to chyba jest normalne przy produktach WorkShopa.
Powrót do góry

jedI
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 06-01-2002 15:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Odwiedzilem strone trefla ale tam nic nie znalazlem, bylem na GW tam faktycznie bylo duzo wzorow i kiedy je zobaczylem od razu zapragnalem miec takie same. Niestety widzialem je tez na zywo w Krakowie i troche sie rozczarowalem.

Jeszcze raz ja, udalo mi sie zdobyc kilka ciekawych informacji na temat gry bitewnej, niestety nie sa one do konca potwierdzone:
1) mimo moich narzekan na wielkosc i wyglad figurek musze przyznac, ze pojedyncze postacie takie jak Lurtz czy Saruman wygladaja imponujaco
2) na poczatku dostepne beda dwa rodzaje zestawow: Wojownicy Srodziemia (ok.55 zl- 8 Elfow, 4 ludzi z Gondoru, 12 Goblinow z Morii) oraz zestaw podstawowy (ok. 179 zl- 16 Elfow, 8 ludzi z Gondoru, 24 Gobliny z Morii),
3)nie wiem jak sprawa sie ma z innymi dodatkami oraz pojedynczymi blisterami ale najprawdopodobniej w ciagu najblizszych 4 miesiecy przynajmniej w stanach powinno sie ukazac wiekszosc glownych postaci z Druzyny Pierscienia), cena jednej figurki (np. Elrond czy Arwena bedzie wynosic NAJPRAWDOPODOBNIEJ 35 zl)
4)oprocz zestawu podstawowego oraz WOjownikow Srodziemia maja ukazac sie tez zestawy: Escape form Orthank, Attack at Weathertop, The Battle at Khazad-dum, Ambush at Amon Hen, niestety nie znam ich ceny

To by bylo na tyle, obilo mi sie tez gdzies o uszy ze niestety Trefl, polski dystrybutor zwleka z wydaniem gry na nasz rynek. Ciekawe tylk oco stalo sie z zamowieniami zlozonymi przez internet, ktore od 15. grudnia mialy zostac dostarczone w ciagu 21 dni.
Powrót do góry

wawrzyniec
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 39

Wysłany: 21-02-2002 14:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

co prawda istnieje strona
http://www.wladcapierscieni.trefl.com.pl/formularz/index.php
ale niestety jest na niej zapisane, że zamówienia będą realizowane w ciągu 21 dni od ukazania się gry na rynku polskim..... Czyli Nie_WIadomo_Kiedy..... A z tego co usłyszałem od sprzedawcy w katowickim sklepie z figurkami i kartami i wszystkim takim (BARD)- Trefl może tego w ogóle nie wydać Płacz Podobnie rzecz się ma z opóźnionym wydaniem karcianki po polsku - przynajmniej na razie nigdzie jej nie ma, ale zamówienia można składać. ot - marketing Uśmiech
pozdrawiam

update 2002-02-28

z informacji wyczytanych dzisiaj w trakcie przelotu przez EMPIK w nowym numerze Magii i Miecza - bitewniak ma wyjść w wersji spolonizowanej..... I mają być jeszcze inne gry ale o tym Trefl nie chce pisnąć ani słowa Przekleństwa

Khamal
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 28-08-2002 15:32    Temat wpisu: Turnieje Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie orientuje się któs z was czy i kiedy będą lub/i są Turniej LotR Battle Game?

A tak na marginesie, Na GW są już zdjęcia figurek z TTT np. Gmili (nowy)oraz Rohharimowie w czasie walki z Uruk hai

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: Bitewny Wladca (Strona 1 z 2)

Skocz do: