Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: HoME - wasze książkowe zasoby (Strona 3 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> The History of Middle-earth Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysherlockian
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 118

Wysłany: 13-03-2014 19:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie jestem pewna, czy to pasuje do tego działu, ale niedawno odkryłam, że na stronie internetowej biblioteki Open Library https://openlibrary.org/ można wypożyczyć niektóre książki Tolkiena, w tym również tomy HoME Uśmiech Wystarczy się zarejestrować, co jest darmowe. Jedną książkę można wypożyczyć na dwa tygodnie, po tym czasie pliku e-booka nie da się już odczytać; nie sprawdziłam jeszcze, czy można drugi raz pożyczyć tę samą książkę. Gdy dany tytuł jest wypożyczony przez jednego użytkownika, inni nie mogą z niego skorzystać, dopóki ten nie odda książki. Część książek nie jest dostępnych w Polsce, ale udało mi się wypożyczyć pierwszą część Morgoth's Ring Uśmiech

"(...)The book of memory
Can still be read but there is nothing more to write."
Jonathan Bate
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> The History of Middle-earth Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Temat: HoME - wasze książkowe zasoby (Strona 3 z 3)

Skocz do: