Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Przeniewiercą jest, kto porzuca towarzyszy, gdy ciemności zastępują drogę." Gimli, Władca Pierścieni

Temat: Polcon 2011 - Poznań (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 07-11-2010 16:38    Temat wpisu: Polcon 2011 - Poznań Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Polcon 2011 odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia 2011 w Poznaniu (organizator: Klub Fantastyki Druga Era).

Więcej informacji:
http://www.polcon2011.pl/

Czy ktokolwiek wie coś o bloku tolkienowskim? hmmmm... Uśmiech Saurona ;D

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 27-08-2011 22:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To był mój najkrótszy konwent Śmiech Bowiem trwał dla mnie dziś, w sobotę, od godziny około 11:30 do godziny 16:15 Jestem rozwalony Ale też był bardzo udany Rządzę

Cieszę się bardzo, że udało się z Nifrodel tak fajnie uzupełnić tematycznie z prelekcjami Uśmiech Rozwaliła mnie kompletnie żywa dyskusja i niezwykle ucieszyła aktywność słuchaczy (momentami nie dawali prelegentom dojść do głosu i robił się panel dyskusyjny Jestem rozwalony) Świetna atmosfera, luz, poczucie humoru, momentami zakrawające o swoisty absurd - po prostu super Jestem za I do tego wszystkiego, bardzo fajna prelekcja Wita o Odysei Uśmiech

Warto było dla tych kilku godzin tłuc się pociągiem w haradzki upalny poranek Z przymrużeniem oka Jako, że absolutnie nie wyobrażam sobie prowadzenia jakiejkolwiek prelekcji czy wykładu w krótkich spodenkach i zmordorowanym jazdą w pociągu T-shircie, to wbiłam się na czas prelekcji w wełniane spodnie i dublet - dziękować organizatorom za klimatyzowane sale wykładowe chwała wam, chylę czoła, dzięki

Za to jak dotarłam do domu, temperatura nie przekraczała 15 stopni, więc wełniana odzież okazała się być bardzo przydatna Z przymrużeniem oka

Następny Polcon będzie we Wrocławiu, więc pojawię się na większej liczbie prelekcji Z przymrużeniem oka I jakąś swoją też wymaszczę Z przymrużeniem oka

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Polcon 2011 - Poznań (Strona 1 z 1)

Skocz do: