Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Propozycja jakiejś zmiany (Strona 5 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 20-11-2010 21:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a) (zobacz wpis):

to pisalem w 3 wpisie tego tematu Uśmiech Podtrzymuje swoje zdanie Uśmiech Widoki są jak najbardziej Jestem za Dzięki za wszystkie propozycje mam pomysł!!! , część się pokrywa z moimi przemyśleniami Rządzę część jest nowa. Od dłuższego czasu myślałem o podobnych zmianach więc dobrze widzieć, że jest więcej osób które podobnie czują. Będzie mi się bardziej chciało nad tym pracować Uśmiech A roboty z tym będzie jak orków w Morii Z przymrużeniem oka

Dzięki za odpowiedź Uśmiech cieszę się, że to co napisałeś w 3. wpisie, podtrzymujesz i w 32. wpisie Uśmiech To trzymam kciuki, żeby Ci się chciało, choć wygląda na to, że to będzie robota jak w kopalni krasnoludzkiej. Uśmiech

Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5709

Wysłany: 28-11-2010 17:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tu już pojawiały się propozycje podczepienie pod Forum blogów, które jak rozumiem wywołały mieszane uczucia. Warto może dookreślić, że mogłyby to być blogi tematyczne dotyczące szeroko pojętej tolkienistyki i węzziej samego Tolkiena i jego twórczości.

Coś takiego na przykład jak to: http://www.mythsoc.org/blog/,
czy na przykład to: http://notionclubpapers.blogspot.com/.

Co zresztą w jakimś sensie się już nawet dzieje, jeżeli spojrzymy na bloga Miriel o Nevraście.

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 28-11-2010 17:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Takie blogi można prowadzić i niezależnie, jak każdy blog zresztą. Tutaj bardziej chodzi o to, by się między sobą wymieniać czymś więcej, niż tylko "Tolkienem" Z przymrużeniem oka I to niekoniecznie w Kucyku, ale w miejscach bardziej "u siebie". Inna przestrzeń sprawia, że tez inaczej się zachowujemy, niż na forum.

A blog Miriel oczywiście trzeba odwiedzić. To nie blog, a magiczny Vinyamar Love

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wysłany: 28-11-2010 22:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

M.L.-u i Sirielle, jesteście bardzo mili, za to Wam arigatou, ale to chyba jednak nie działa, bo założyłam w "Linkach" nowy temat, pomyślałam, że może ktoś się dopisze, a tu nic Smutek Zaryzykowałam posądzenie o lansowanie się, a tu cisza. No nic. Trochę w sumie myślałam, że jednak ktoś się odezwie, bo przecież można sporo linków zebrać, ludzie mają galerie na Deviancie, swoje galerie, kiedyś dziewczyny założyły Rabatkę, w ogóle, miałam nadzieję, że z kilkanaście linków się jednak uzbiera. No ale każdy sobie siedzi trochę w swoim świecie Z przymrużeniem oka

I żeby nie było, że mam jakiś żal, nie, w sumie też siedzę we własnym świecie i dopiero ostatnio zostałam zmobilizowana do większego udzielania się na Forum. Więc to rozumiem Uśmiech Tak to właśnie jest, człowiek siedzi we własnym kącie, a jak już wylezie, to mu się wydaje że wszyscy powinni tez wyleźć w tym samym czasie... Z przymrużeniem oka

Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 28-11-2010 23:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja wychodzę z założenia, że na forum mało kto z zainteresowanych nie wie gdzie są nasze galerie, na dodatek są linki w którymś temacie? Do galerii. Jest GAF, a w nim sama nie raz linkowałam swoją stronę. Myślałam, że jak coś zaktualizuję, to wrzucę link i do Twojego tematu (pewnie w 2012 z moim tempem Z przymrużeniem oka ).

Może po prostu nikt niczego wartego pochwalenia się nie robi?
Albo boją się lansiarstwa?
Albo odwiedzają forum raz na 3 tygodnie i jeszcze do nich nie dotarło, ze jst taki temat?

Aczkolwiek 95 wyświetleń i zero odpowiedzi za dobrze nie świadczy. Albo jesteśmy nieciekawymi leniami, którzy nie mają się czym pochwalić, albo jesteśmy twórczy, ale bardzo skryci. Ewentualnie nie chcemy rzucać pereł przed wieprze. Albo nie mamy czasu. Względnie wszystko na raz.

W takim razie się tam zdubluję Uśmiech Saurona ;D

Powrót do góry

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wysłany: 28-11-2010 23:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Widzisz, z jednej strony nie masz racji, a z drugiej mam nadzieję, że jej nie masz Z przymrużeniem oka) (OK, to trochę żartem)

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Ja wychodzę z założenia, że na forum mało kto z zainteresowanych nie wie gdzie są nasze galerie, na dodatek są linki w którymś temacie? Do galerii. Jest GAF, a w nim sama nie raz linkowałam swoją stronę. Myślałam, że jak coś zaktualizuję, to wrzucę link i do Twojego tematu (pewnie w 2012 z moim tempem Z przymrużeniem oka ).

Tu właśnie nie sądzę, że tak jest, bo wyobraź sobie, że ja, żeby znaleźć Twoją galerię, muszę najpierw znaleźć jakiś Twój wpis, potem kliknąć na Twoje strony w sygnaturce, a jak nie mogę znaleźć Twojego wpisu - Twój akurat łatwo znaleźć, ale jak ktoś się rzadziej odzywa, o trzeba go znaleźć gdzieś na forum i np. szukać w profilu linka.

Druga sprawa - taka strona Kasiopei, jak otworzysz pierwszą stronę tematu o stronie Kasiopei, to link, który tam jest, nie działa... Nie Nie

elfy napisał(a) (zobacz wpis):
Od dzisiaj możecie oglądać w sieci oficjalną stronę Katarzyny Kariny Chmiel Uśmiech , wspaniałej ilustratorki i rysowniczki Uśmiech

Kasiopea Art

Pozdrawiam i Zapraszam Uśmiech
Elfik Elfik Elfik

Mało tego, jeśłi wejdziesz w profil Kas, czy klikniesz na "WWW" pod wpisem, to również wyświetla się "not found". Płacz więc żeby znaleźć linka do strony Kasiopei, trzeba przeszukać temat i szukać wpisu Kas, w którym po raz n-ty go podaje.

Nie chodzi mi o linki zresztą do poszczególnych prac, ale do galerii i stron.

Cytat:
Może po prostu nikt niczego wartego pochwalenia się nie robi?
Albo boją się lansiarstwa?
Albo odwiedzają forum raz na 3 tygodnie i jeszcze do nich nie dotarło, ze jst taki temat?

Aczkolwiek 95 wyświetleń i zero odpowiedzi za dobrze nie świadczy. Albo jesteśmy nieciekawymi leniami, którzy nie mają się czym pochwalić, albo jesteśmy twórczy, ale bardzo skryci. Ewentualnie nie chcemy rzucać pereł przed wieprze. Albo nie mamy czasu. Względnie wszystko na raz.

No właśnie mam nadzieję, że jednak nie jest tak źle... Zdziwienie

No ale sorry, jeśli ktoś robi coś tolkienowskiego, to niby dla kogo, jeśli nie dla nas?... Skrzywienie

Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 28-11-2010 23:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Miriel napisał(a) (zobacz wpis):
Tu właśnie nie sądzę, że tak jest, bo wyobraź sobie, że ja, żeby znaleźć Twoją galerię, muszę najpierw znaleźć jakiś Twój wpis, potem kliknąć na Twoje strony w sygnaturce, a jak nie mogę znaleźć Twojego wpisu - Twój akurat łatwo znaleźć, ale jak ktoś się rzadziej odzywa, o trzeba go znaleźć gdzieś na forum i np. szukać w profilu linka.

Yyyyyy.... A nie prościej wpisać "Sirielle" albo "Sirielle art galeria" w Google? To samo Kasiopea czy inny nick osoby, której galerii szukasz. Wyskoczy Ci x wyników. Dlatego uważam, że kto chce znaleźć, ten znajdzie, tylko nie przyszło mi do głowy, że szukasz w tak karkołomny sposób. Nie mówiąc już o tym, że wsytaczy do mojego nicka dodać .com Spox
W Google Chrome wystarczy wpisać hasła w pasek adresu, bo od razu ładuje wyniki z Google.

Nie no, nawet jak wpiszesz jedynie słuszne hasło "Maedhros" w wyszukiwanie obrazków Pserwa to też Ci wyskoczy co trzeba, tylko nie na mojej stronie domowej, a z galerii na RotN czy SWG. A przy okazji kilka innych fajnych rzeczy Z przymrużeniem oka

Ja proponuję, byś w takim razie sprawdziła co Google pokazuje, jak wpiszesz "Miriel" i różne inne nicki, lepiej zawsze wiedzieć, co wie o nas sieć Spox I pamiętać, że wszystko co w niej zamieszczamy zostaje, nawet po kasacji strony można się do kopii sieciowych dokopać. To tak OT na marginesie.

No ale sorry, jeśli ktoś robi coś tolkienowskiego, to niby dla kogo, jeśli nie dla nas?... Skrzywienie

A nie pomyślałaś, że X może nie chcieć, byśmy wiedzieli, że tworzy jako Y? Kto trafi na jego/jej galerie/bloga/cokolwiek,ten trafi, ale będzie oceniać samą treść, a nie stojącą za nią osobę. Jest mnóstwo powodów, dla których nie zawsze pokazujemy innym, ze coś robimy, nawet jakby ich to interesowało. I dla których czasem nie chcemy, by ktokolwiek wiedział, że coś tworzymy. Oczywista oczywistość.

Edit.

Cytat:
Mało tego, jeśłi wejdziesz w profil Kas, czy klikniesz na "WWW" pod wpisem, to również wyświetla się "not found". więc żeby znaleźć linka do strony Kasiopei, trzeba przeszukać temat i szukać wpisu Kas, w którym po raz n-ty go podaje.

Wypadałoby puścić PM do autorki pierwszego wpisu (zdaje się Nif) i do Kas, by aktualizowały link na 1 stronie. Kolejna oczywistość, ale widać dziewczyny nie pomyślały, że to ważne.

Powrót do góry

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wysłany: 29-11-2010 00:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Yyyyyy.... A nie prościej wpisać "Sirielle" albo "Sirielle art galeria" w Google? To samo Kasiopea czy inny nick osoby, której galerii szukasz. Wyskoczy Ci x wyników. Dlatego uważam, że kto chce znaleźć, ten znajdzie, tylko nie przyszło mi do głowy, że szukasz w tak karkołomny sposób. Nie mówiąc już o tym, że wsytaczy do mojego nicka dodać .com Spox
[/size]

Racja, tylko co to ma wspólnego z Forum i Hobbitonem?
Nic.
I o to mi chodzi.
Ale może tylko mi właśnie...

Cytat:

A nie pomyślałaś, że X może nie chcieć, byśmy wiedzieli, że tworzy jako Y? Kto trafi na jego/jej galerie/bloga/cokolwiek,ten trafi, ale będzie oceniać samą treść, a nie stojącą za nią osobę. Jest mnóstwo powodów, dla których nie zawsze pokazujemy innym, ze coś robimy, nawet jakby ich to interesowało. I dla których czasem nie chcemy, by ktokolwiek wiedział, że coś tworzymy. Oczywista oczywistość.

Czyżby to była cecha większości tolkienistów?... Ratujcie bo go pobiję

Edit: Sprawdziłam - Mirieli jak mrówków i niejedna ma bloga.

Ostatnio zmieniony przez Miriel dnia 29-11-2010 00:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Temat: Propozycja jakiejś zmiany (Strona 5 z 6)

Skocz do: