Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Przeniewiercą jest, kto porzuca towarzyszy, gdy ciemności zastępują drogę." Gimli, Władca Pierścieni

Temat: Tolk Folk na Facebooku (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nolimon
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 111

Wysłany: 15-03-2010 19:34    Temat wpisu: Tolk Folk na Facebooku Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Założyłem na facebooku te-efową grupę, nazywa się "Tolk Folk" mam pomysł!!! Jestem rozwalony . Zapraszam do dołączania Uśmiech Wszelkie sugestie co do opisu, logo, nowych adminów, wszelkich zmian bardzo mile widziane. Na TFie byłem tylko trzy razy, w tym raz na całym, więc są osoby, którym bardziej należy się przywództwo w grupie i inicjatywa Jestem za

Wkleję tu to, co napisałem już o facebooku w wątku o n-k: "z plusów facebooka: wielka wchłanialność zdjęć, przystępność w obsłudze, łatwość komunikacji, międzynarodowość - Czechom byłoby łatwiej się odnaleźć, a i znalazłem Tami Swartz i Adama Kleina." Istotnie, facebook mógłby pomóc w komunikacji z gośćmi z zagranicy i ogólnej promocji imprezy. Do tego jeszcze lepiej byłoby założyć "stronę" TFu dla fanów (w grupie można zostać członkiem, a na stronie - fanem; różnica jest taka, że strona wysyła powiadomienia do wszystkich fanów np. o ważnych kwestiach dot. imprezy, a grupa nie), co czyni reprezentację na facebooku bardziej oficjalną, ale to zostawiam dla organizatorów.

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 15-03-2010 20:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A jeszcze przydałoby się podać link Z przymrużeniem oka
http://www.facebook.com/group.php?v=wall&ref=nf&gid=41033586626 4
(Grupa jest widoczna bez logowania.)

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 15-03-2010 20:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Musialam zalozyc nowe konto, na stare zapomnialam i hasla i maila Jestem rozwalony Dopisalam sie.
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Nolimon
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 15-03-2010 22:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mamy już 17 TFowców wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Jestem za Sirielle i Mona, dzięki za zdjęcia Uśmiech

Wysłałem już zaproszenia do Adama Kleina i Tami Swartz mam pomysł!!!

Opar
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 74

Wysłany: 16-03-2010 20:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adam już zaakceptował Z przymrużeniem oka
Ja wysłałem do Marieke z Anois Z przymrużeniem oka
I też podeślę jakieś fotki dziś Z przymrużeniem oka

Nolimon
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 18-03-2010 17:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mamy w tej chwili 41 osób, jest i Tami, i Adam, i Marieke Uśmiech Nadsyłane są zdjęcia Uśmiech

Może ktoś zna imiona i nazwiska naszych wspaniałych Czechów? Uśmiech

EDIT: Trochę pogłówkowałem mam pomysł!!! i przypomniałem sobie tytuł ich sztuki z TFu... "Pad Gondolinu"! Śmiech Jestem za Tym sposobem dotarłem do ich strony... na facebooku Jestem rozwalony Już ich zapraszam Love

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5710

Wysłany: 20-03-2010 10:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nawet gdzieś tam mam konto na Facebooku, ale zapomniałem i hasła, i loginu, a nowego chyba na razie nie chce mi się zakładać. Wystarczy mi, to forum do kontaktów w sprawie Tolk Folkowej.
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Nolimon
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 23-03-2010 00:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mimo wszystko cieszę się, MLu, że dołączyłeś Zdziwienie

Informuję, że jest dla admina dostępna opcja "Wyślij wiadomość do wszystkich członków grupy"; jeśli zajdzie potrzeba przekazania czegoś ważnego przed TFem dla wszystkich, mogę to zrobić w imieniu forum, póki nie będzie propozycji co do nowych adminów Uśmiech Teoretycznie adminów w grupie może być nieskończenie wiele Z przymrużeniem oka Dobrze byłoby, aby był to ktoś związany blisko z TFami i dobrze poinformowany Uśmiech Funkcja "napisz do wszystkich" może być przydatna, bo przecież nie każdy zagląda na fora ze stałą częstotliwością, z przeróżnych względów. Pewnie niektórzy na społecznościówki, typu fb, zaglądają się częściej. Dodatkowo, nie jestem pewien, ale takie powiadomienie o przyjściu wiadomości dotrze też na maila każdej osoby (o ile sobie nie wyłączyła powiadomień).

Jednym zdaniem: grupa na facebooku może ułatwić komunikację i poznawanie się.
Nie chodzi tu o zastąpienie forum pod żadnym względem Nie Nie

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: Tolk Folk na Facebooku (Strona 1 z 2)

Skocz do: