Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: Ainulindale (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tavarunya
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 305
Nieobecny(a): W lesie

Wysłany: 11-12-2009 08:42    Temat wpisu: Ainulindale Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie znalazłam takiego, więc zakładam Uśmiech Mamy temat z różnymi wykonaniami hymnu do Elbereth, więc można się pokusić o stworzenie analogicznego z różnymi mniej lub bardziej udanymi wersjami tego, co ludzcy kompozytorzy uważają za Ainulindale Elfik
Wczoraj znalazłam coś takiego . Wiem tylko że twórcą jest Francuz, szczegóły mnie interesowały, ale sama muzyka powoduje u mnie gęsią skórkę, tak porusza Uśmiech. Jednakowoż ja się łatwo daję poruszyć muzyce, więc najlepiej będzie, jak sami posłuchacie i ocenicie. Bardzo proszę też o dodawanie Waszych znalezisk o tej tematyce.

Calacirya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 64

Wysłany: 11-12-2009 15:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Super Love szczególnie podoba mi sie "Prelude in Lothlorien Forest".. Uśmiech i ten motyw na flecie poprzecznym.. chyba sobie zagram Super śmiech
I lasy pełne cieni.
Dzieliły ich obszary mórz,
Lecz w końcu się spotkali...
I dawno zmarli... tylko pieśń
Pobrzmiewa w lesie dalej.
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 11-12-2009 18:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Piękna muzyka Love Chociaż dziwna. Taka inna, ciekawa.
poz
tal

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Ainulindale (Strona 1 z 1)

Skocz do: