Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poprzez mrok można czasem dotrzeć do światła." Gelmir, Niedokończone Opowieści

Temat: Konkurs na favikonkę forum - prace konkursowe (Strona 2 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aegnor
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 50

Wysłany: 14-12-2009 19:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Moja nieporadna propozycja - dymiąca fajka przypominająca tengwaryjskie F (Frodo) i dym układający się w złowróżebne S (Sauron). Z przymrużeniem oka

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 14-12-2009 23:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No dobra, ajkoze mialam komp w naprawie, a potem bylam zajeta czyms innym, wrzucam trzecia ikonke, z ktorej nie jestem zbytnio zadowolona:
> zalacznik

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 16-12-2009 20:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Forneithel napisał(a) (zobacz wpis):
Latarenka - obok smoka chyba najbardziej rozpoznawalny element forum, jak dla mnie to jego znak rozpoznawczy Z przymrużeniem oka

Twoja latarenka wygląda bardzo podobnie do ikonki z forum - narysowałaś ją? IMO taki element graficzny, choć bardzo dobrze kojarzący się z forum jest zbyt podobny do ikony z phpBB (o ile się nie mylę), a tym samym nie powinien wejść do konkursu hmmmm...

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 16-12-2009 20:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Latarenka, ta widniejaca przy kazdym temacie forum, oryginalnie pochodzi chyba z grafiki gry Ultima Online (i zgaszona i swiecaca - tylko wycieta do gifu) Uśmiech

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 16-12-2009 20:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeśli tak, to tym bardziej powinna być wyłączona z konkursu - zgodnie z regulaminem. A potem wywalona z layoutu forum, gdybysmy chcieli być bardzo politycznie poprawni Złośliwy uśmiech

Mi się wydaje, że używa jej więcej for opartych o phpBB, Ultima on-line się raczej nie obrazi. No, ale jak miała być oryginalna kreacja, to oryginalna, latarenkę to admini sami mogli pomniejszyć i zapisać jako ico. Chyba, że jest narysowana od nowa, nadal jest zbyt podobna.

Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 16-12-2009 20:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle: znowu nie przesadzaj Z przymrużeniem oka tez widzialam te latarenki na innych forach Uśmiech tworca layoutu na forum tez przeciez skads czerpac obrazki musi Uśmiech
Powrót do góry

Alqualaure
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 557
Nieobecny(a): Błąkam się pewnie po świecie, Númello Rómenna ar Formello Hyarmenna ;)

Wysłany: 16-12-2009 20:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Odpowiadam na post Sirielle z tematu o głosowaniu:
Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Prośba do twórców - postarajcie się, by tło było przeźroczyste, bo mam na pasku zakładek kilka baboli na białym tle, co się brzydko odznacza na niebieskiej skórce przeglądarki (i to forum cyfrowego malowania, wstyd! Z przymrużeniem oka ).

Wiesz, ja te wszystkie ikonki mam z rozszerzeniem, którego forum nie obsługuje, dlatego tu wklejałam wersję .jpg, czyli bez przezroczystości - stąd białe tło. Uśmiech

Śmierć: NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA.

Półeczka w Bibliotece Minas Tirith
Mój dA
LiveJournal
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 16-12-2009 21:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ale na forum mogą być z białym tłem, tylko potem żeby była przeźroczystość Jestem za

Kaile, wiem, sama kiedyś pożyczałam klejnoty z Baldur's Gate na lay forum, czego dziś bym nie zrobiła. Twórca może i wręcz powinien zrobić swoje obrazki, chyba, że to forum danej gry, gdzie z reguły wydawcy przymykają oko (przykład BG). Dlatego piszę, że Ultima się nie obrazi Z przymrużeniem oka

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Temat: Konkurs na favikonkę forum - prace konkursowe (Strona 2 z 3)

Skocz do: