Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Konkurs na favikonkę forum - prace konkursowe (Strona 1 z 3)

Idź do strony 1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 07-12-2009 13:00    Temat wpisu: Konkurs na favikonkę forum - prace konkursowe Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tutaj można zamieszczać propozycje związane z Konkursem na Favikonkę forum.

Termin nadsyłania prac: 07 grudnia 2009 - 14 grudnia 2009. Ikonki można wstawiać bezpośrednio do wpisu lub w załączniku.

Powodzenia Uśmiech

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 08-12-2009 20:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To ja może zgłoszę pierwszą propozycję. Niedługo następne 2 Uśmiech :
Latarenka - obok smoka chyba najbardziej rozpoznawalny element forum, jak dla mnie to jego znak rozpoznawczy Z przymrużeniem oka

P.S. Załącznik dodaję w formacie zip, bo ico nie chce zamiescić Skrzywienie
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 08-12-2009 20:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Forneithel napisał(a) (zobacz wpis):

P.S. Załącznik dodaję w formacie zip, bo ico nie chce zamiescić Skrzywienie

no niestety... Ale można umieścic screena Uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 09-12-2009 00:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No to pierwsza z moich propozycji Uśmiech

F jak forum wyryte w drewnie. Kojarzy mi sie z drzwiami Bilba i znakami na nich, dlatego, choc pewnie inny znak tam byl Ratujcie bo go pobiję

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 10-12-2009 17:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifredil z Lorien - bardzo kojarzy mi sie ze Srodziemiem. No i F jak Forum.

Mialo to wszystko wygladac troche inaczej. Pozostale ikonki przepadly Smutek Rano wysiadl mi sie moj wysluzony komp i wyglada to na zepsuta plyte glowna, co ze wzgledu na wiek mojego zlomu oznacza, ze nadaje sie na smietnik. Skrzywienie Oddalam go do serwisu, byc moze cos z nim zrobia, ale na pewno nie do 14tego. Jestem przeciw Ikonki ikonkami, ale byl tam rozdzial pracy magisterskiej, ktorego nie zdazylam wyslac sobie na maila.

Nie wiem wiec kiedy, i jesli w ogole tutaj wroce. Pisze z biblioteki teraz Skrzywienie
Jesli moje ikonki sie spodobaja i ktoras zostanie wybrana, to ksiazki zatrzymajcie i obdarujcie nimi kogos, kogo bardziej interesuje naukowy aspekt tolkienistyki, niz mnie Uśmiech

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Alqualaure
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 557
Nieobecny(a): Błąkam się pewnie po świecie, Númello Rómenna ar Formello Hyarmenna ;)

Wysłany: 10-12-2009 22:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No to moje trzy propozycje:
1) Uparliście się na f w tengwarze, to proszę:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

2) Ale dlaczego to f nie może być runiczne?

3) A czy to w ogóle musi być f? Nie może być t, jak "Tolkien"? (tengwar)

Te ikonki to są nieco obrobione skany tego, co wydumałam z piórem w ręku.

Swoją drogą, jak możemy dodawać pliki .ico, kiedy forum nie obsługuje tego formatu?

Śmierć: NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA.

Półeczka w Bibliotece Minas Tirith
Mój dA
LiveJournal
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 11-12-2009 11:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kaile napisał(a) (zobacz wpis):

Mialo to wszystko wygladac troche inaczej. Pozostale ikonki przepadly Smutek Rano wysiadl mi sie moj wysluzony komp i wyglada to na zepsuta plyte glowna, co ze wzgledu na wiek mojego zlomu oznacza, ze nadaje sie na smietnik. Skrzywienie Oddalam go do serwisu, byc moze cos z nim zrobia, ale na pewno nie do 14tego. Jestem przeciw Ikonki ikonkami, ale byl tam rozdzial pracy magisterskiej, ktorego nie zdazylam wyslac sobie na maila.

Kaile, bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że rozdział uda się odzyskać a dane bezpiecznie czekają na dysku twardym na nową macierz Uśmiech Saurona ;D .

Cytat:
Nie wiem wiec kiedy, i jesli w ogole tutaj wroce. Pisze z biblioteki teraz Skrzywienie Jesli moje ikonki sie spodobaja i ktoras zostanie wybrana, to ksiazki zatrzymajcie i obdarujcie nimi kogos, kogo bardziej interesuje naukowy aspekt tolkienistyki, niz mnie Uśmiech

Jeśli któraś z Twoich ikonek zwycięży, poczekamy na Twoją decyzję, komu zechcesz przekazać nagrodę.

Alqualaure napisał(a) (zobacz wpis):

Swoją drogą, jak możemy dodawać pliki .ico, kiedy forum nie obsługuje tego formatu?

Niestety, okazało się, że skrypt php.bb zabrania wklejania i załączania plików w tym formacie do wpisów. Niemniej favikonka musi mieć takie rozszerzenie by została wstawiona w odpowiednie miejsce Z przymrużeniem oka w samym skrypcie. Dlatego zaproponowaliśmy Wam, żebyście wklejali do tematu print screeny własnych projektów. To ułatwi sprawę głosowania forumowiczom, a po wyłonieniu zwycięskiej favikonki (przygotowanej z rozszerzeniem .ico), pozwoli nam ją bez problemu umieścić. Uśmiech Jestem za

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 12-12-2009 20:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zapowiedziane 2 kolejne propozycje:

1. runa F:

2. tengwa F, w podobnej konwencji:

I dla przypomnienia poprzednia ikonka - latarenka:

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Temat: Konkurs na favikonkę forum - prace konkursowe (Strona 1 z 3)

Skocz do: