Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

Temat: Prośba o pomoc. Kwestionariusz do pracy magisterskiej (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur Janik

Wpisy: 0

Wysłany: 13-09-2018 12:29    Temat wpisu: Prośba o pomoc. Kwestionariusz do pracy magisterskiej Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam,

Jestem studentem socjologii i przeprowadzam badanie na temat świadomości społecznej w różnych społecznościach. Postanowiłem założyć ten temat, aby poprosić o pomoc w uzyskaniu potrzebnych mi informacji. W mojej pracy chciałbym uwzględnić społeczność fanów twórczości J. R. R. Tolkiena i dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc w uzyskaniu odpowiedzi na poniższe pytania. Badanie jest anonimowe i wszelkie poufne dane nie będą nigdzie upubliczniane, ani przetwarzane.

Link do kwestionariusza (do pobrania):
https://drive.google.com/open?id=1gS2vQA6ulJpKZOu1FCrlVwKMUHIg6F5U

Kwestionariusz znajduje się też w załączniku do tematu.

Wypełniony kwestionariusz można przysyłać na moje PW lub email: artursjanik@gmail.com

Pozdrawiam bardzo serdecznie i dziękuję za poświęcony czas Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Prośba o pomoc. Kwestionariusz do pracy magisterskiej (Strona 1 z 1)

Skocz do: